1:1
1:1
1:2
- : -
branky (asistence): 10:45 Jana Pražáková (Pavla Buráňová), 20:32 Petra Drápalová (Petra Ondráčková), 59:59 Petra Drápalová (Pavla Buráňová)
branky (asistence): 02:00 Lucie Svobodová (Klára Drahošová), 34:06 Klára Minářová, 49:03 Lucie Svobodová (Klára Minářová), 55:09 Klára Minářová

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - FTC Vysoké Mýto 3:4
11. Jana Pražáková, 21. Petra Drápalová, 60. Petra Drápalová - 3. Lucie Svobodová, 35. Klára Minářová, 50. Lucie Svobodová, 56. Klára Minářová; rozhodčí: Jan Busínský - Michal Havelka; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Ivana Hradečná 16, Vendula Nováková 6 - Tereza Ondrová 20; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 11, hosté 9.
60:00
Počet střel celkem: 23:26.
60:00
Komentář trenéra hostů: Myslím, že až na krátký úsek ve druhé části, viděli diváci pěkný florbal. Jak se říká: ,,každý chvilku, tahal pilku". My jsme nakonec byli šťastnější, protože jsme dokázali potrestat soupeřovi chyby, zatímco soupeř své šance neproměnil, děkujeme za skvělou a férovou sérii.
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Komínka: Soupeř klidnější na míčku. Celou sérii odehrál velice zkušeně. Našim holkám se rozhodně nedá upřít bojovnost, ale bohužel stále máme spoustu taktických věcí nedotažených. Děkuji soupeřům, divákům, pořadatelům.
60:00
59:59
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Pavla Buráňová (3:4).
59:59
Vteřinu před koncem Aligátorky alespoň snížili na 3:4, k postupu to ale stačit nebude.
59:30
Aligátorky v posledních minutách tlačí soupeře, ale stejně tak tlačí i čas je.
58:50
Hosté to zkouší do prázdné branky, mimo
58:00
Domácí zkouší hru bez brankáře.
57:15
Necelé 3 minuty zbývají Aligátorkám na vstřelení 2 branek. Krejčí v šanci, Drápalová poté, ani jedna neproměnila.
55:10
Minářová zablokovala přihrávku a pelášila si to sama na bránu a Hradečná tentokráte bez šance. Trenér domácích Komínek si bere oddechový čas a střídá golmanku.
55:09
Timeout PRAMOS Šitbořice FbC Aligators
55:09
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Klára Minářová bez asistence (2:4).
55:09
Střídání brankáře. Nový brankář Vendula Nováková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators
54:30
Jediné, co Aligátorkám teď chybí, je střela směrem na bránu.
53:01
Prokešová teď měla volnou cestu až k bráně, zvolila střelu, která se málem odrazila do brány od obránkyně.
51:50
Baranová vyslala jedovku na Ondrovou, balónek ji ještě několikrát poskočil, ale nakonec si ho zkrotila.
49:03
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Svobodová, asistoval Klára Minářová (2:3).
49:03
Hosté využili přesilovou hru a rázem jsou ve vedení o gól.
47:49
Aligátorkám se přesilovka moc nevydařila, soupeřky šly do rychlého brejku, kde si vynutili faul oceněný 2 minutami a počet hráčů na hřišti se vyrovnal.
47:48
Timeout FTC Vysoké Mýto
47:48
Vyloučen hráč Kateřina Řičánková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za bránění ve hře.
46:18
Vyloučen hráč Lucie Svobodová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:18
Svobodová vyslala dělovku na Hradečnou, střela se odrazila od spojnice do rohu. Následoval souboj v rohu, kde se Svobodová provinila nedovoleným vrážením a jde na dvě minuty ven.
45:30
Domácí šli střídat a hosté toho chtěli využít rychlou rozehrávkou.
44:00
Peťa Ondráčková vyváží míček a nahrává Drápalové, střela jí nesedla a máme tu protiútok hostů.
41:59
Hosté v tlaku, poté brejk domácích, Terka Ondráčková - Pražáková, střela těsně vedle brány.
40:30
Meková vyslala na nebezpečnou ránu, která po odrazu přeskočila Hradečnou, ale nakonec skončila mimo.
40:00
40:00
Druhá třetina byla o něco koukatelnější než ta první, to se musí nechat. Pár pěkných kombinačních přihrávek vedoucí až ke střelbě na obou stranách, nicméně to stále nění to, co by diváci čekali. Gólů bylo trochu po skromnu. Třeba se ve třetí třetině roztrhne pytel a diváci si přijdou na své.
40:00
Počet na branku ve druhé třetině: domácí 7, hosté 8.
40:00
Dnešní utkání sleduje 43 diváků. Děkujeme.
40:00
39:30
Žáčková se teď dostává zpoza branky na velké brankoviště, na poslední chvíli zastavena soupeřem.
37:00
Hosté zařadili vyšší stupeň a chvilku teď Aligátorky přehrávali. Hradečná opět zasahuje.
35:45
A hosté opět v obrovské příležitosti, Hradečná se opět musela spolehnout sama na sebe, tentokráte úspěšná.
34:06
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Klára Minářová bez asistence (2:2).
34:06
Hosté právě vstřelili vyrovnávací gól.Minářová poslala balońek do malého brankoviště a ten po několika odrazech skončil v bráně.
33:50
Žáčková poslala přihrávku Baranové, Ondrová vyráží.
33:19
Chumel před Ondrovou, balónek mimo branku.
32:05
Aligátorky po vlastní chybě v problémech za vlastní brankou.
31:00
Hosté to teď skvěle vykombinovali a dostali se až k zakončení, Hradečná vyráží nohou.
29:18
Hosté se vzchopili a hra se teď přelívá ze strany na stranu.
28:00
A máme tu další nepovedené střídání domácích, Hradečná tentokrát zasahovat nemusela.
26:50
Aligátorky teď měli zmatek ve střídání, Hradečná musela zasahovat, ale akce hostů stále pokračuje.
25:40
Hosté jdou do brejku, Buráňová nakonec byla rychlejší.
24:30
ALigátorky v tlaku a Pražáková to zkouší z otočky, hosté blokují.
24:00
Baranová v dobré pozici, střela jí nesedla.
23:30
Hostům se nedaří rozehrávka, Aligátorky opět na balónku.
22:39
Bekeová v brejku sama na golmanku, Hradečná předvedla neuvěřitelný zákrok.
22:01
Aligátorky dostaly chuť, další šance Pražákové končí na břevně.
20:32
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Petra Ondráčková (2:1).
20:32
Krasné sólo Drápalové. Vzala míček na velkém brankovišti, projela celé hřiště a zasadila Ondrové teploměr.
20:01
A máme tu začátek druhé třetiny, hosté se tlačí do šance, ale Aligátorky se nenechali zaskočit.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: domácí 5, hosté 6.
20:00
V první třetině se toho moc neudálo, spíše to byla opatrná hra z obou stran. Aligátorky po vyrovnávacím gólu spíše drželi balónek na svých hokejkách, občas nějaký ten výjezd na polovinu soupeře a pokus o střelu, ale většinu z nich pochytali obránkyně hostů.Uvidíme,co přinesel druhá třetina.
20:00
19:30
Ťukec Drápalová - Krejčí a do prázdné brány Žáčková, bohužel, tohle by nedal ani Dufek
19:10
Hosté v brejku, Hradečná ve střehu.
17:12
Hosté to teď hodně vysunuli a na malou chvíli ukořistili balónek, domácím se podařilo rychle získat míček zpět.
16:59
Ondrová teď měla zakrytý výhled, se střelbou si však poradila.
16:11
Soupeř měl slibnou šanci, Krejčí výtečně zachytila přihrávku a domácí šli do brejku, Ondrová v pohotovosti.
15:12
Domácí motají za brankou soupeře a občas se pokusí i vystřelit, soupeř ale výtečně blokuje střely.
13:01
V posledních 3. minutách domácí drží více balónek, do brankoviště soupeře se ale příliš netlačí.
12:09
A domácí jako by ožili, nechtějí pustit soupeřky k balónku.
10:45
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Jana Pražáková, asistoval Pavla Buráňová (1:1).
10:45
A máme tu krásnou kombinační hru domácích, která nakonec vyústila gólem do prázdné branky, krásná spolupráce celé pětky, pěkný gól. Stav je tedy vyrovnaný 1:1.
10:27
Máme tu polovinu první třetiny a hostující golmanka si ještě nesáhla na balónek. Teď třetí střela domácích, opět zblokovaná.
09:08
Běží 9 minuta a domácí se poprvé dostali ke střelbě, byť zblokované.
07:32
Krejčí teď motá soupeřky v útočném rohu, nakonec vybojovala faul.
06:51
Hostující hráčka si to míří sama na Hradečnou, Prážáková čistě odebírá míček.
06:01
Hradečná teď měla při střelbě zakrytý výhled, míček ale zkrotila.
05:11
Aligátorky teď klidní hru.
04:00
Aligátoři se snaží postupným útokem protlačit až k brance soupeře, podařilo se jim to, ale je z toho jen volný úder ve slibné pozici.
03:30
Hosté ve druhé vážnější šanci, sestry Ondráčkovy si s tím ale poradily.
02:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Svobodová, asistoval Klára Drahošová (0:1).
02:00
Svobodová nahodila míček na branku a smolně propadl za záda Hradečné, která měla zakrytý výhled.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Busínský a Michal Havelka.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Tereza Ondrová; hráči v poli: Klára Drahošová, Lucie Prokešová, Eliška Jégrová, Lucie Svobodová, Veronika Bekeová
00:00
Line-up domácích PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Ivana Hradečná; hráči v poli: Tereza Ondráčková, Petra Ondráčková, Jana Pražáková, Kateřina Řičánková, Eva Mayerová