2:1
1:1
1:0
- : -
branky (asistence): 03:06 Zuzana Šatníková (Klára Drahošová), 18:30 Klára Minářová (Eva Juříková), 26:15 Lucie Prokešová (Lucie Svobodová), 47:55 Klára Drahošová (Lucie Prokešová)
branky (asistence): 15:26 Tereza Ondráčková (Eva Mayerová), 25:44 Veronika Martincová (Nataly Krejčí Asfourová)

FTC Vysoké Mýto - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  4:2
4. Zuzana Šatníková, 19. Klára Minářová, 27. Lucie Prokešová, 48. Klára Drahošová - 16. Tereza Ondráčková, 26. Veronika Martincová; rozhodčí: Karel Balla - Zdeněk Krajčí; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 134; zásahy brankářů: Tereza Ondrová 24 - Ivana Hradečná 28; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:0;
60:00
59:59
Komentář trenérů: Domácí: Ve třetí části krásný taktický výkon hráček a podpora diváků, V úterý je vše otevřené. Děkujeme soupeři a divákům. Hostí: Od druhé třetiny už jsme nebyli lepší na míčku a soupeř dostával hru vice pod svou kontrolu. Společně jsme povedenými standartními situacemi z naší strany hru vyrovnávali, bojovnost už nestačila. Díky holkám za výkon, soupeřovi divákům i rozhodčím.
59:58
V poslední hrací části jsme mohli vidět velmi napínavé minuty. Naše domácí holky to dokázaly!!Výborně! Musíme ale pochválit obě brankářky a všechny hráčky. Hrací tempo bylo opět velmi rychlé.
59:32
Aligators hraje dvojtou přesilovku.
59:26
Vyloučen hráč Veronika Bekeová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra hlavou.
58:23
Mýto v oslabení v podání Svobodová Bekeová Šatníková Prokešová.
58:22
Vyloučen hráč Eva Juříková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vražení zády.
55:00
Poslední minuty jsou velmi napínavé!
53:30
Domácí hráčky chtějí ještě zvýšit svůj počet branek.
52:50
Domácí brankářka si opět připisuje další zákrok!
51:08
Po Timeoutu se zdají hráčky více odhodlané ke srovnání.
50:51
Timeout PRAMOS Šitbořice FbC Aligators
47:55
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Klára Drahošová, asistoval Lucie Prokešová (4:2).
44:53
Vyloučen hráč Petra Ondráčková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za bránění ve hře.
44:18
Mýto v oslabení ve složení Prokešová Svobodová Juříková Šatníková.
43:52
Trestné střílení družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators neproměnil Petra Drápalová.
43:52
Vyloučen hráč Veronika Bekeová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování hokejky.
39:59
Ve druhé hrací části jsme mohli vidět opět rychlé tempo. Aligators hráčky více napadají a mají tím větší šance k zakončení. Obě brankářky dnes mají formu. Mýto má pevnou obranu a rychlý útok. V této části Mýto mělo 12 střel na bránu a Aligators 5. Toto utkání sleduje 134 diváků.
36:30
Na míčku hráčky hostí.
35:00
V přesilové hře jsme bohužel neviděli gól. Brankářka hostí svůj tým velmi podpořila.
33:12
V přesilové hře se představí domácí hráčky a to Prokešová Svobodová Minářová Bekeová Juříková.
33:11
Vyloučen hráč Petra Ondráčková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za vysoká hokejka.
29:30
Domácí hráčky mají opravdu velké šance.
29:00
Převážně na míčku je Mýto.
27:25
Domácí brankářka si připisuje další zákrok.
26:15
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Prokešová, asistoval Lucie Svobodová (3:2).
26:15
Kapitánka týmu Lucka Prokešová zvyšuje skóre a Mýto opět vede!
25:44
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová, asistoval Nataly Krejčí Asfourová (2:2).
25:44
Aligators srovnává.
23:00
Hra je z jedné strany na druhou.
22:00
Hráčky Aligators začínají intenzivněji napadat.
21:00
Úvodní tempo je pořád rychlé.
20:01
Úvodní buly druhé hrací části získaly hráčky Mýta.
20:00
20:00
19:59
V úvodní části jsme mohli vidět velmi rychlé hrací tempo. Střely jsou vyrovnané a to 9 ku 9. Mýto je však ve střelách přesnější a tedy vede. Obě brankářky mají na účtě dobré zákroky. Doufejme, že hráčkám tempo vydrží a uvidíme další góly.
18:30
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Klára Minářová, asistoval Eva Juříková (2:1).
18:30
Klára Minářová po nahrávce Evy Juříkové dává gól a Mýto jde do vedení!
15:26
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Ondráčková, asistoval Eva Mayerová (1:1).
15:26
Hostující hráčka s číslem 15. vyrovnává.
14:50
Klára Drahošová střílí, ale míček letí nad branku.