1:1
1:1
3:1
- : -
branky (asistence): 19:24 Denisa Dunajčáková (Markéta Součková), 21:37 Lenka Řezníčková (Kristýna Šarounová), 40:49 Noemi Knapová (Markéta Dohnalová), 42:05 Martina Luštincová (Eliška Buchalová), 57:35 Martina Luštincová (Eliška Buchalová)
branky (asistence): 11:13 Lucie Košková (Nikola Bochenská), 34:23 Jaroslava Bálintová (Kateřina Martinková), 47:45 Jaroslava Bálintová (Veronika Bláhová)

IBK Hradec Králové - TJ Sokol Jaroměř 5:3
20. Denisa Dunajčáková, 22. Lenka Řezníčková, 41. Noemi Knapová, 43. Martina Luštincová, 58. Martina Luštincová - 12. Lucie Košková, 35. Jaroslava Bálintová, 48. Jaroslava Bálintová; rozhodčí: Daniel Jireček - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Lenka Remešová 30 - Veronika Burdiláková 36; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích: Po příjemném začátku jsme trošičku povolili v obraně a osobních soubojích a dovolili jsme soupeřovi vyrovnat hru. Do třetí třetiny jsme nastoupili se svěžím větrem v zádech a dokázali jsme v čem je naše síla. Děkuji děvčatům za obětavost a zodpovědný výkon.
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnes to byl zajímavý vyrovnaný zápas, který nerozhodly dvě první třetiny ale naše krátká nekoncentrace na začátku třetí třetiny kde jsme obdrželi dva slepené góly na které jsme nedokázali reagovat více jak jednou brankou. V závěru jsme to zkusily v šesti hráčích v poli ale byla z toho jenom statická převaha, které domácí dokázaly dostatek zkušeností. Zápas zkušeně dohrály byť ve vlastní třetině ale na balónku a nepřipustily dramatizování závěru. Musím pochválit své družst
60:00
Nejlepší hráčka utkání hostí je Jaroslava Bálintová a nejlepší hráčka domácích je Markéta Součková.
60:00
59:40
Jaroměř zkouší hru v šesti.
57:35
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Martina Luštincová, asistoval Eliška Buchalová (5:3).
56:14
Martinková šla do úniku, ale trefuje pouze Remešovou.
55:43
Na hřišti je vidět vypjatá atmosféra.
52:29
Dvě hráčky Jaroměře šly na bránu, Součková ale skvěle zabraňuje nahrávce.
51:58
Hraje se převážně na polovině Jaroměře.
51:13
Dohnalová střílí těsně vedle.
50:03
Buchalová prokličkovala mezi třemi hráčkami Jaroměře, ale gól z toho bohužel není.
49:20
Knapová šla sama do úniku a trefila pouze tyčku.
48:47
Buchalová střílí, Burdiláková neměla zakrytý výhled, takže střelu chytá.
47:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jaroslava Bálintová, asistoval Veronika Bláhová (4:3).
47:28
Fanoušci Hradce fandí co jim síly stačí.
46:21
Bochenská si teď lehá na skoro o dvě hlavy menší Buchalovou.
45:30
Knapová šla do úniku spolu s Miholovou. Rozhodla se vystřelit, ale branku netrefuje.
44:35
Buchalová backhandem nahrává na Luštincovou, ta bohužel netrefuje branku.
44:10
Dnešní utkání sleduje 94 fanoušků, děkujeme.
42:05
Timeout TJ Sokol Jaroměř
42:05
42:05
Buchalová se snažila vystřelit backhandem, ale trefila gólmanku, která míček zastavila na brankové čáře a než se rozkoukala, tak míček do branky dorazila Luštincová.
40:49
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Noemi Knapová, asistoval Markéta Dohnalová (3:2).
40:44
Součková se snažila vystřelit, ale Burdiláková vyráží. Knapová chvilku potom dává gól.
40:22
Zápas je dost vyrovnaný. Přelévá se ze strany na stranu.
40:00
40:00
37:49
Řezníčková byla šeredně přehozena přes mantinel.
35:46
Luštincová nahrává před bránou na Dohnalovou. Ta střílí těsně nad bránu.
34:23
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jaroslava Bálintová, asistoval Kateřina Martinková (2:2).
33:43
,,Střídej!!! Dělej!!!'' ozývá se ze střídačky Jaroměře. Trenér hostujících je zřejmě nervózní.
33:03
Ošklivý faul na Buchalovou. Vypadá to, že je v pořádku.
30:27
Mitisková teď vyslala střelu jak z kanónu. Remešová nic neviděla, ale míček chytla.
29:33
Jůzová střílí úplně mimo bránu.
27:47
Jaroměř už hraje v pěti.
27:03
Krásná střela Knapové. Burdiláková na to dobře viděla, takže míček chytla.
26:37
Burdiláková má dnes opravdu štěstí. Míčky jí pouze trefují.
25:32
Vyloučen hráč Lucie Košková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za vysoká hokejka.
23:47
Trestné střílení družstva IBK Hradec Králové neproměnil Eliška Buchalová.
23:47
Vyloučen hráč Marie Kejmarová družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za vysoká hokejka.
23:47
Kejmarová se teď asi snažila hrát tenis. Petra Kvitová by z ní měla radost. Buchalová jede nájezd.
23:08
Buchalová teď utekla a z velkého úhlu bohužel netrefuje prázdnou bránu.
22:30
Vyloučen hráč Niké Hazuková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
21:48
Luštincová se snaží hned po buly vystřelit znovu. Burdiláková se štěstím chytá.
21:37
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Lenka Řezníčková, asistoval Kristýna Šarounová (2:1).