3:1
0:0
2:1
- : -
branky (asistence): 10:45 Tereza Zemanová (Tereza Hanzlíková), 13:04 Tereza Hanzlíková (Tereza Mikulová), 13:17 Sabrina Moravcová (Tereza Zemanová), 49:29 Vlaďka Maděrová (Eliška Planková), 58:32 Vlaďka Maděrová (Eliška Planková)
branky (asistence): 17:10 Kristýnka Otcovská (Karolína Slavíková), 53:26 Karolína Slavíková (Kristýna Střihavková)

1. SC TEMPISH Vítkovice - SK Bivojky Litvínov 5:2
11. Tereza Zemanová, 14. Tereza Hanzlíková, 14. Sabrina Moravcová, 50. Vlaďka Maděrová, 59. Vlaďka Maděrová - 18. Kristýnka Otcovská, 54. Karolína Slavíková; rozhodčí: Karel Pavelka - Roman Sasín; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Michaela Ranochová 18 - Tereza Kotlanová 33; po třetinách: 3:1, 0:0, 2:1;
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Tomáše Martiníka: V první řadě poděkování našim holkám za to, jak se porvaly s nelehkou seriií, ve které byl naš soupeř vyrovnaným soupeřem. Určitě je potřeba si uvědomit, že v play-off nikdo nic nedá zadarmo a to dnes u nás soupeř potvrdil. Nesmíme polevit v přípravě na dalšího soupeře a dostat do ní více pohybu, přesnosti, agresivity a zdravé sebedůvěry. Děkujeme i neúnavným fanouškům.
60:00
Komentář trenéra Litvínova, Vadima Všetuly: Bylo vidět, že jsme celý týden trénovali systém pasti a zónové obrany ale na ten útok jsme sakryš pozapomněli. Děkuji celému týmu za úžasnou sezónu. Máme mladý tým, takže příští sezóna by pro nás měla být průlomová.Super soutěž. Snad ji nebudou hrát jen pražské týmy a severomoravské a my .-). Jdu napsat esej jak ubránit obra, Děkuji věrným čtenářům a příští rok.
60:00
Nejlepší hráči" Vítkovice - 79 Hanzlíková. Litvínov - 41 Havlínová
60:00
Střely ve 3. třetině: 15:8, střely celkem 38:20.
60:00
59:42
Hráčky Vítkovic mají závěr zápasu (a tím i série) ve své režii.
58:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Eliška Planková (5:2).
58:32
Z narůstajícího tlaku domácích se prosazuje Maděrová po přihrávce Plankové.
57:43
Převaha domácích stále pokračuje, hosté se ovšem stále výborně brání.
56:11
Husková vybojovala míček pro Kubečkovou, tu ovšem ve velké šanci vychytala výborná Kotlanová.
54:51
Domácí opět přebírají iniciativu.
53:26
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Kristýna Střihavková (4:2).
53:26
Přesilovku bleskově využívá dalekonosnou střelou Slavíková
53:18
Vyloučen hráč Markéta Kolářová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
52:37
Domácí se snaží držet míček.
51:55
Planková je po souboji v rohu ošetřována.
49:29
49:29
Dlouhotrvající gólový půst prolamuje svou střelou Maděrová
48:04
Z otočky se snažila prosadit Otcovská, ovšem dnes se útočnicím příliš zakončovat nedaří...
45:17
Hráčky Litvínova teď třikrát v krátkém sledu ohrozily branku domácích.
43:38
Moravcovou ve velké šanci vychytala Kotlanová.
42:39
Husková z levého křídla netrefuje přesně.
40:52
Planková trefila pouze střed branky, který měla pokrytý Kotlanová.
40:00
40:00
Střely ve 2. části hry 12:7
40:00
39:46
První část této třetiny ovládly herně domácí hráčky, ve druhé části se začínají prosazovat i hosté z Litvínova.
36:37
Nebezpečná rána Havlínové míjí branku domácích.
35:00
Dnešní utkání sleduje 65 diváků
34:21
Z brejku opět znovu zahrozila Svobodová.
32:28
Mikulové v dobré pozici sjel míček z čepele.
30:43
Na druhé straně se do zakončení tlačí Maděrová, akci ovšem přerušují rozhodčí.
28:06
Domácí mají převahu, ovšem Ranochová musela předvést výborný zákrok proti Havlínové.
25:41
Hanzlíková opět zahrozila ale Kotlanová znovu bravurně zasáhla.
24:48
Husková se dostávala do nebezpečné pozice, obrana Litvínova si tuto situaci pohlídala.
24:02
Zakončení Svobodové si pohlídala Ranochová.
23:05
Vyloučen hráč Lucie Suchánková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
21:47
Maděrová si potáhla míček na střed, ovšem její střela těsně míjí cíl.
17:10
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Kristýnka Otcovská, asistoval Karolína Slavíková (3:1).
17:10
Další chybu domácích využívá pohotově Otcovská.
16:22
Chybnou rozehrávku domácích využila k nebezpečnému zakončení Havlíková. Ranochová ovšem byla na místě.
14:29
Pokus Suchánkové byl včas zblokován.
13:17
Timeout SK Bivojky Litvínov
13:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sabrina Moravcová, asistoval Tereza Zemanová (3:0).
13:17
Zemanová vybojovala míček a předložila ho volné Moravcové.
13:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Tereza Mikulová (2:0).
13:04
Hanzlíková trefuje stejné místo v brance Kotlanové, jako před chvílí Zemanové.
11:35
Kolářová s Huskovou vybojovaly míček, ovšem Hyršová se k zakončení nedostala.
10:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tereza Zemanová, asistoval Tereza Hanzlíková (1:0).
10:45
První opravdu zaznamenáníhodná akce zápasu končí gólem. Hanzlíková pěkně uvolnila Zemanovou, která přesně trefila pravý horní roh branky Litvínova.
09:18
Domácí si pokazili nadějně rozjetou akci útočným faulem.
07:13
Na druhé straně to zkoušela Slavíková ale neprostřelila blok domácích .
05:37
Kolářová schovala svou střelu za nohy Svitákové, ovšem branku netrefila.
04:21
Hanzlíková těsně přestřeluje.
02:49
Hráčky domácího celku teď zavřely hosty před jejich brankou.
01:38
Pěkná akce na jeden dotek v podání domácích, Kotlanová pohotově zasahuje.
01:01
Nahození hostí zpracovává domácí Kubečková.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Roman Sasín.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Bivojky Litvínov: brankář: Tereza Kotlanová; hráči v poli: Kristýnka Otcovská, Andrea Sára Šulcová, Nela Havlínová, Lucie Fleišerová, Karolína Slavíková
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Michaela Ranochová; hráči v poli: Nikol Kubečková, Barbora Husková, Denisa Hyršová, Markéta Kolářová, Eliška Planková