1:1
- : -
ELITE PRAHA
ELITE PRAHA
branky (asistence): 00:29 Jessica Zlámalová (Anna - Marie Divišová), 25:08 Petra Hnátová (Jessica Zlámalová), 31:20 Jessica Zlámalová, 38:20 Anna - Marie Divišová (Nikola Mrázková), 49:51 Eliška Císařová (Anna - Marie Divišová)
branky (asistence): 04:08 Michaela Lingová (Aneta Tvrzníková), 12:08 Michaela Lingová (Kristýna Zelníčková), 35:49 Aneta Tvrzníková (Petra Honzová), 56:12 Aneta Tvrzníková (Tereza Trunečková)

ELITE PRAHA - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:4
1. Jessica Zlámalová, 26. Petra Hnátová, 32. Jessica Zlámalová, 39. Anna - Marie Divišová, 50. Eliška Císařová - 5. Michaela Lingová, 13. Michaela Lingová, 36. Aneta Tvrzníková, 57. Aneta Tvrzníková; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Martina Gécová 11 - Anna Kutnarová 14; po třetinách: 1:2, 3:1, 1:1;
60:00
Komentář asistenta trenéra SKV Pavla Doubka : Chyběla trpělivost a klid v zakončení. To rozhodlo dnešní vyrovnané utkání. Díky všem zúčastněným. Těšíme se na příští víkend na domácí prostředí.
60:00
Komentář trenéra domácích (Tomáš Grigar): Dnes rozhodla naše větší trpělivost. V důležité druhé třetině jsme proměnili naše šance. Těšíme se na další utkání. Bude to ještě dlouhá série pokud nebudeme hrát všechny 3 třetiny v utkání.
60:00
Střely ve třetí třetině: Elite 6 - SKV 9.
60:00
56:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Tvrzníková, asistoval Tereza Trunečková (5:4).
55:53
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
49:51
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Eliška Císařová, asistoval Anna - Marie Divišová (5:3).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Elite 10 - SKV 2.
40:00
38:20
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Anna - Marie Divišová, asistoval Nikola Mrázková (4:3).
35:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Tvrzníková, asistoval Petra Honzová (3:3).
31:20
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Jessica Zlámalová bez asistence (3:2).
25:08
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Petra Hnátová, asistoval Jessica Zlámalová (2:2).
20:00
20:00
Střely v první třetině: Elite 3 - SKV 4.
20:00
12:08
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Michaela Lingová, asistoval Kristýna Zelníčková (1:2).
04:08
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Michaela Lingová, asistoval Aneta Tvrzníková (1:1).
00:29
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Jessica Zlámalová, asistoval Anna - Marie Divišová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Anna Kutnarová; hráči v poli: Aneta Tvrzníková, Petra Honzová, Kristýna Zelníčková, Michaela Lingová, Tereza Trunečková
00:00
Line-up domácích ELITE PRAHA: brankář: Martina Gécová; hráči v poli: Kristýna Vranová, Anna - Marie Divišová, Nikola Mrázková, Jessica Zlámalová, Estera Vehar