2:2
3:1
- : -
FBC Texas
branky (asistence): 27:10 Eliška Zimová (Andrea Dostálová), 32:28 Kristýna Minářová (Veronika Šraierová), 40:34 Andrea Dostálová (Michaela Sýkorová), 40:37 Eliška Juhaňáková (Kristýna Minářová), 54:13 Eliška Juhaňáková (Gabriela Čečková)
FBC Texas
branky (asistence): 05:34 Klára Kozlová (Martina Součková), 13:48 Veronika Bašová (Kateřina Vránová), 17:02 Markéta Černá (Michaela Vavrochová), 17:49 Michaela Vavrochová (Markéta Černá), 26:52 Markéta Černá (Klára Kozlová), 32:10 Kateřina Vránová (Aneta Toulová), 49:32 Kateřina Vránová (Veronika Bašová)

FBC Štíři Č. Budějovice - FBC Texas 5:7
28. Eliška Zimová, 33. Kristýna Minářová, 41. Andrea Dostálová, 41. Eliška Juhaňáková, 55. Eliška Juhaňáková - 6. Klára Kozlová, 14. Veronika Bašová, 18. Markéta Černá, 18. Michaela Vavrochová, 27. Markéta Černá, 33. Kateřina Vránová, 50. Kateřina Vránová; rozhodčí: Jan Koten - František Janda; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Markéta Bartoníčková 12 - Martina Kolaříková 13; po třetinách: 0:4, 2:2, 3:1;
60:00
59:59
Trenér hostů: Škoda, že je série tak krátká. Oba zápasy měly grády a poznali jsme situace, které v základní části nepoznáme. Děkuji soupeři a divákům.
59:59
Střely na branku ve třetí třetině: 7:4
59:59
Trenér domácích: Zápas se hraje od první minuty a ne až poslední dvě třetiny. Ta dnes bohužel rozhodla. A rozjetý vlak jsme už nestihli dohonit. letošním výkonem jsme si zasloužili dojít dál než do prvního kola play-off. I tak děkuji hráčkám za dobrou sezonu a předvedený výkon. Gratuluji soupeři k postupu a přejeme mu hodně štěstí. Děkujeme divákům.
59:35
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
59:35
Vyloučen hráč Aneta Toulová družstva FBC Texas na 2 minuty za sekání.
59:35
Hosté si už nejspíše výsledek pohlídají a vyhrají.
57:32
Domácí bojují ze všech sil, ale hosté výborně brání.
55:32
Hosté měli standardní situaci, ale nedokázali jí využít.
54:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Gabriela Čečková (5:7).
54:13
Domácí snižují po rychlé kombinaci na 5:7.
52:10
FBC Texas kontrolují hru.
49:32
Branku družstva FBC Texas vstřelil Kateřina Vránová, asistoval Veronika Bašová (4:7).
49:32
Hosté zvyšují po rychle rozehrané standardní situaci a následném úspěšném zakončení.
47:30
Hosté trpělivě konbinují a čekají na dobrou příležitost udeřit.
44:09
Hra probíhá ze strany na stranu na stranu.
42:24
Domácí dva rychle vstřelené góly po sobě dodali šťávu a ovládají hru.
40:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Kristýna Minářová (4:6).
40:37
A tři sekundy po střeleném góle znovu domácí udeřují krásnou střelu a snižují 4:6.
40:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Michaela Sýkorová (3:6).
40:34
Domácí rychle po odpískání třetí třetiny udeřili a snižují na 3:6.
37:30
Hra se uklidnila a nenabízí žádné šance.
35:02
Hosté kontrolují míček.
32:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Kristýna Minářová, asistoval Veronika Šraierová (2:6).
32:28
Domácí hráčky dotlačili míček až za brankovou čáru soupeře a snižují na rozdíl čtyř branek.
32:10
Branku družstva FBC Texas vstřelil Kateřina Vránová, asistoval Aneta Toulová (1:6).
30:28
Hosté zvýšili svůj výkon a momentálně mají více ze hry.
27:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Eliška Zimová, asistoval Andrea Dostálová (1:5).
27:10
Po dobrém důrazu před brankou domácí snížují na 1:5.
26:52
Branku družstva FBC Texas vstřelil Markéta Černá, asistoval Klára Kozlová (0:5).
26:52
Domácí gólmanka podcenila nahození na bránu a hosté vedou už 5:0.
26:09
Domácí měli obrovský tlak do brány, ale skvěle zasáhla gólmanka hostů.
23:32
Hra probíhá ze strany na stranu.
21:16
Domácí nastoupili do druhé třetiny s větším nasazením a od začátku kontrolují míček a snaží si vypracovat dobrou šanci.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v první třetině: 5:8
18:59
Hosté mají mnohem více ze hry a taky tomu odpovídá stav zápasu.
17:49
Branku družstva FBC Texas vstřelil Michaela Vavrochová, asistoval Markéta Černá (0:4).
17:02
Branku družstva FBC Texas vstřelil Markéta Černá, asistoval Michaela Vavrochová (0:3).
15:40
Velká šance štírek po kolmé přihrávce a následné střele míček zamířil do náručí brankářky hostů.
13:48
Branku družstva FBC Texas vstřelil Veronika Bašová, asistoval Kateřina Vránová (0:2).
13:48
Hosté zvyšují na 2:0 po krásné kombinaci do prázdné brány.
11:34
Hra nenabízí větší šance a probíhá v pomalejším tempu.
08:04
Domácí zlepšili svůj výkon a kontrolují míček.
05:34
Branku družstva FBC Texas vstřelil Klára Kozlová, asistoval Martina Součková (0:1).
05:34
Hosté skórovali po trpělivé konbinaci.
02:20
Více ze hry mají hosté. Domácí trpělivě vyčkávají na chybu soupeře.
00:01
Dobrý den vítám vás u dnešního utkání. Přeji příjemný zážitek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koten a František Janda.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Texas: brankář: Martina Kolaříková; hráči v poli: Veronika Bašová, Barbora Nosková, Andrea Černá, Aneta Toulová, Kateřina Vránová
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Markéta Bartoníčková; hráči v poli: Veronika Šraierová, Michaela Sýkorová, Andrea Dostálová, Klára Dudová, Eliška Zimová