0:3
1:3
3:3
- : -
branky (asistence): 21:39 Patrik Kieler (Martin Kisugite), 50:59 David Šimek (Vojtěch Zezulka), 56:23 Lukáš Miščík (Aleš Höffer), 58:40 Jakub Šárka (Vojtěch Bagin)
branky (asistence): 09:30 Marek Beneš (Petr Brautferger), 15:46 Jakub Slavík (Jan Svoboda), 18:31 Ondřej Vítovec (Ondřej Němeček), 26:21 Ondřej Němeček (Petr Brautferger), 31:00 Petr Brautferger (Jiří Kolísko), 38:43 Ondřej Němeček, 46:04 Milan Meliš (Marek Deutsch), 53:39 Jakub Slavík (Marek Beneš), 55:10 Mikuláš Komárek

FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 4:9
22. Patrik Kieler, 51. David Šimek, 57. Lukáš Miščík, 59. Jakub Šárka - 10. Marek Beneš, 16. Jakub Slavík, 19. Ondřej Vítovec, 27. Ondřej Němeček, 32. Petr Brautferger, 39. Ondřej Němeček, 47. Milan Meliš, 54. Jakub Slavík, 56. Mikuláš Komárek; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 553; zásahy brankářů: Lukáš Mück 24, Ivan Ponomarev 7 - Tomáš Kafka 9, Martin Frühbauer 3; po třetinách: 0:3, 1:3, 3:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: Dnes jsme celý zápas tahali za kratší konec. Do zítřejšího zápasu musíme nastoupit s čistou hlavou a budeme chtít sérii prodloužit.
60:00
Komentář trenéra hostů Luďka Beneše: Dnes jsme výborně zvládli první třetinu, polevení na druhé jsme naštěstí zvládli a pak už s přehledem přidali třetí bod v sérii.
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Bohemians 10 - Tatran 11
60:00
Zítra opět ve 14:00 sledujte pokus Tatranu o proměnění prvního matchballu v této sérii, ovšem hráči Bohemians se ještě budou chtít poprat o prodloužení série a vrátit ji do Střešovické Stodoly.
60:00
Dnešní zápas byl úplně odlišný než předchozí dva zápasy. Tatran dnes s přehledem zvládl celé utkání, celou dobu byl ve vedení.
60:00
59:55
Už se nic nestane. Tatran zvyšuje v sérii na 3:0 a zítra bude mít matchball.
58:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Vojtěch Bagin (4:9).
58:40
Šárka trefuje mezírku mezi nohama Tatranského brankáře a z tribun se ozívá: "Vyrovnat! Vyrovnat!"
56:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lukáš Miščík, asistoval Aleš Höffer (3:9).
56:23
Tak nakonec zůstal Ponomarev v brance, ale to vůbec nevadí. Höffer našel křižnou přihrávkou volného Miščíka na pravé straně a ten už věděl co má v této situaci udělat. Dát gól. Je to jeho premiérový gól v Superlize.
56:07
Vyloučen hráč Tomáš Svačinka družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:07
Svačinka zbytečně fauluje Mandíka za bránou a Bohemka bude hrát další přesilovku. Otázkou je jestli 5 na 4 nebo 6 na 4. Rozhodnutí necháme na trenérovi.
55:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Mikuláš Komárek bez asistence (2:9).
55:10
A Komárek následně vše napravuje a zvyšuje náskok na rozdíl sedmi branek.
54:50
Meliš po přihrávce Komárka minul bránu.
54:11
Bohemians opět útočí s šesti hráči v poli. Zatím se k ničemu nedostali.
53:39
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Slavík, asistoval Marek Beneš (2:8).
53:39
Tatran opět zvyšuje.
52:49
Radek Mandík poslal Radima Fořta, jak se říká, "na párek", ale na Frühbauera nedokázal vyzrát.
51:40
Bohemians vsadili na větší počet hráčů na hřišti. Ivan Ponomarev vybíhá z branky a hraje se 6 na 5.
50:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Vojtěch Zezulka (2:7).
50:59
David Šimek koriguje skóre. Do Zezulkova nahození jen tak nastavil čepel a balónek končí v síti.
48:36
Teď toho bylo tolik, že jsem nestíhal zapisovat. Situace je následující: přesilovku Bohemians nevyužili, v brance Tatranu je momentálně Martin Frühbauer a Tatran opět útočí.
46:36
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Jakub Šárka.
46:36
Vyloučen hráč Jiří Kolísko družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
46:04
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Marek Deutsch (1:7).
46:04
Střídání brankáře. Nový brankář Ivan Ponomarev družstva FbŠ Bohemians
46:04
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Frühbauer družstva Tatran Střešovice
46:04
Sedmý gól v síti domácích vyhnal Mücka ven z branky.
45:06
Skvělý zákrok Mücka!
44:25
Tatran teď tlačí Bohemku, ale všechny střely byly zblokovány.
43:05
Zezulka zkusil překvapit Kafku střelou po zemi. Golman Tatranu chytá.
41:58
Trenéři obou týmů lehce zamíchali sestavou na hřišti se objevují nepříklad Švejkovský za Tatran nebo Miščík za Bohemians.
41:43
Bohemka trpělivě rozehrává.
40:00
Střela do tyčky hráč Jakub Šárka družstva FbŠ Bohemians .
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Bohemians 5 - Tatran 14
40:00
Stav tomu sice moc nenasvědčuje, ale hra se o něco vyrovnala. Tatran už tolik nedominuje a kdyby, se vedla statistika držení míče, rozdíl by nebyl tak velký jako v první třetině.
40:00
39:46
Bohemka zahrává standartku a Mück dostává pokyn "pojď sem!". Domácí v šesti neohrozili Kafku a ještě navíc málem inkasovali gól.
38:43
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Němeček bez asistence (1:6).
38:43
Němeček dává Bohemce gól do šatny. Na středu natáhnul, zamířil, vypálil a úplně přesně trefil cíl.
38:02
Dnešní utkání sleduje 553 diváků. Děkujeme.
37:33
Bohemians zahrávají standartku na ose hřiště. Kafkovu bránu však neohrozili.
36:51
Šárka svým sekaným backhandem pouze do Kafky.
36:11
Mandík v protiútoku minul bránu Tatranu.
35:01
Ani jeden tým nevyužil své šance v zregulovaném počtu hráčů. Hraje se opět 5 na 5.
34:03
Bohemians zahajují svoji přesilovku a usazují se na útočné polovině.
33:30
Zezulka těsně míjí bránu.
32:46
Vyloučen hráč Ondřej Vítovec družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
32:03
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil Jakub Kolísko.
32:03
Vyloučen hráč Patrik Kieler družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
32:03
Sporná situace. Rozhodčí odpískal faul Kielera. Lavička domácích se rozčiluje, ale je jí to málo platné.
31:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Jiří Kolísko (1:5).
31:00
Tatran vstřelil branku a trenéři obou týmů využili přerušení k reklamacím různých situací. Rozhodčí jim vše vysvětlili, jdeme hrát.
30:33
Kryštof Krbec dnes předvádí dobrý výkon. Věří si a urputně bojuje v každém souboji.
30:11
Po střetu s Kielerem zůstáva na zemi Jakub Kolísko. Bude v pořádku.
28:41
Marek Beneš předvedl jak má rychlé ruce. Na středu vymíchal tři hráče Bohemky ale Mückovi bránu Tatran neohrozil.
27:33
Meliš pokazil rozehrávku, ale z následujícího protiútkou, kdy Šárka pobídl Cabejška, gól nepadl.
26:21
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval Petr Brautferger (1:4).
26:21
Prosazuje se máldí Tatranu. duo Brautferger - Němeček zvyšuje na 4:1.
26:04
Krebner v úniku odbráněn Němečkem.
25:17
Komárek si po odpískání otevřel pusu na pana rozhodčího. Ten si to samozřejmě nenechá líbit a důrazně mu domlouvá.
24:58
Bohemka hraje s míčkem na útočné polovině.
23:31
Do druhé třetiny jakoby nastoupila úplna jiná Bohemka. je u ni vidět mnohem větší chuť do zápasu než v první třetině. Určitě tomu napomohl i kontaktní gól.
21:39
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Martin Kisugite (1:3).
21:39
Bohemians snižují zásluhou Patrika Kielera, který chladnokrevně umístil svou střelu k levé tyči Kafkovy brány.
20:10
Rozhodčí přerušuje hru kvůli Marku Deutschovi, který zůstává ležet na zemi. Kulhajíc odchází ze hřiště, vypadá to na poranění někde v oblasti kolene.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Bohemians 1 - Tatran 15
20:00
Tatran zatím předvádí disciplinovanou hru, drží se svého systému a to přináší ovoce. Uvidíme kterou fintu vytáhne pan Jedlička ze svého playbooku.
20:00
19:47
Mück si pozvedl sebevědomí, když vychytal samostatný únik Vítovce.
18:31
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Vítovec, asistoval Ondřej Němeček (0:3).
18:31
První přesilovku zápasu hosté rychle využívají a dostávají se tak do tříbrankového trháku.
18:21
Vyloučen hráč Radek Mandík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
18:21
Sporný moment, po kterém zůstal na zemi ležet jeden z Tatranských hráčů, posoudili rozhodčí jako faul Mandíka. Trenér je poněkud neklidný.
17:46
Na hřišti se objevuje vycházející hvězdička florbalové školy Bohemians Dobisík. Uvedl se hned dobrým obraným zákrokem.
16:34
Bohemians se díky nepřesnostem nedostali ke střele na bránu.
15:46
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Slavík, asistoval Jan Svoboda (0:2).
15:46
Jakub Slavík zužitkoval Svobodovu přihrávku do předbrankového prostoru a posílá Tatran do dvoubrankového náskoku.
14:18
Podle bulvárních zdrojů se včera večer Němeček objevil na maturitním plese v pražské Lucerně a i na následující afterparty. Na jeho hře to ovšem není znát a předvádí sebevědomý výkon zatím.
13:41
Čihák promáchl z dobré pozice.
13:19
Tvrdý soubooj u mantinelu Kindl vs. Svoboda. Vítězně z něj odchází hostující hráč a Tatran je na balonku.
11:16
Tatran zatím předvádí trpělivou rozehru a jakmile přijdou o balon, okamžitě napadá. Bohemians se snaží hrozit hlavně z protiútoků.
09:30
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Petr Brautferger (0:1).
09:30
Tatran otevírá skóre. Marek Beneš napřáhl, backhandem rozvlnil síť Mückovi brány a už zvedá ruce.
08:24
Svoji vlastní nešikovností teď Deutsch připravil Tatran o míček. Bohemians budou rozehrávat.
07:41
Kisugite zabránil útoku Tatranu, ale neobešlo se to bez faulu. Z následné rozehrávky hosté nedokázali vystřelit na bránu.
06:55
Ze standartní situace Krebner trefuje pouze bránícího hráče.
06:20
Brautferger teď vyzkoušel Mückovu pozornost. Domácí brankář chytá.
05:01
Už to vypadalo, že Madník obral Slavíka o míček, ale ten ho získal zpět a Tatran je na balonku.
03:44
Jiří Kolísko teď drobným faulem zabránil Bohemce v pokračování útoku. Rozhodčí nechal hru běžet a domácí lavičce se to pochopitelně nelíbí. Trenér domácích zatím zůstává klidný.
02:32
Tomáš Kindl skvělým návratem do obrany přerušil Tatranský brejk. Mandík z následného protiútoku střílel backhandovou střelou mimo.
01:25
Tatran předvedl zajímavý signál se standartní situace. Cabejšek střelu zblokoval.
00:45
Tatran se na chvíli usadil na útočné polovině, branku Mücka však neohrozil.
00:01
Utkání bylo zahájeno. Úvodní buly vyhrál Tatran.
00:00
Střela do tyčky hráč Petr Brautferger družstva Tatran Střešovice .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Kafka; hráči v poli: Marek Deutsch, Filip Ullmann, Ondřej Vítovec, Mikuláš Komárek, Milan Meliš
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Lukáš Mück; hráči v poli: Matyáš Krebner, Adam Růžek, Tomáš Kindl, Radek Mandík, Aleš Höffer
00:00
První dvě utkání vyhrái florbalisti Tatranu Střešovice poměrem 8:6 a 6:5. Druhý zápas musel být rozhodnut až v prodloužení, což nasvědčuje tomu, že série je velmi vyrovnaná. Uvidíme jestli dnes Bohemians protrhnou dosavadní smůlu v této sérii a konečně zvítězí.
00:00
Podle bookmakerů jsou hosté o něco větším favoritem. Nechme se překvapit jak to dnes celé dopadne!
00:00
Dobrý den vážení diváci. Vítám Vás u dnešního třetího utkání čtvrtfinálové série Superligy mezi Bohemians a Tatranem.