3:4
2:2
1:3
- : -
branky (asistence): 00:08 Jakub Vondruška, 09:02 David Munk (Tomáš Mudra), 13:52 Jakub Vondruška (Tomáš Mudra), 24:10 Tomáš Mudra (Jakub Rohn), 27:12 Jakub Vondruška (Kryštof Štěpánek), 39:48 Antonín Šiška
branky (asistence): 03:11 Stanislav Karas (Jakub Dvořák), 03:34 Johan Králík (Martin Petřík), 03:45 Pavel Hudík (Marek Roubíček), 06:05 Martin Kalous (Pavel Hudík), 23:42 Michal Bodický, 26:04 Marek Roubíček, 30:09 Martin Kalous (Pavel Hudík), 33:37 Jan Čížek (Martin Kalous), 43:52 Tomáš Řepík

FC Bučis Team - FBC Žraloci Příbram 6:9
1. Jakub Vondruška, 10. David Munk, 14. Jakub Vondruška, 25. Tomáš Mudra, 28. Jakub Vondruška, 40. Antonín Šiška - 4. Stanislav Karas, 4. Johan Králík, 4. Pavel Hudík, 7. Martin Kalous, 24. Michal Bodický, 27. Marek Roubíček, 31. Martin Kalous, 34. Jan Čížek, 44. Tomáš Řepík; rozhodčí: Daniel Přibil - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Jan Hlinák -4, Jan Hlinák -6, Jan Hlinák -5 - Tomáš Řepík -3, Tomáš Řepík -4, Tomáš Řepík -5; po třetinách: 3:4, 2:2, 1:3;
45:00
44:57
Vyloučen hráč Antonín Šiška družstva FC Bučis Team na 2 minuty za hra rukou.
44:56
Trestné střílení družstva FBC Žraloci Příbram neproměnil Jan Čížek.
43:52
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Tomáš Řepík bez asistence (6:9).
43:24
Timeout FC Bučis Team
39:48
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Antonín Šiška bez asistence (6:8).
38:28
Vyloučen hráč Pavel Hudík družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za bránění ve hře.
35:38
Vyloučen hráč Jan Štědrý družstva FC Bučis Team na 2 minuty za vysoká hokejka.
35:36
Trestné střílení družstva FBC Žraloci Příbram neproměnil Pavel Hudík.
33:37
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Jan Čížek, asistoval Martin Kalous (5:8).
30:09
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Martin Kalous, asistoval Pavel Hudík (5:7).
30:00
30:00
27:12
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Vondruška, asistoval Kryštof Štěpánek (5:6).
26:04
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Marek Roubíček bez asistence (4:6).
24:10
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Jakub Rohn (4:5).
23:42
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Michal Bodický bez asistence (3:5).
20:24
Vyloučen hráč Jakub Dvořák družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
13:52
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Vondruška, asistoval Tomáš Mudra (3:4).
09:02
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil David Munk, asistoval Tomáš Mudra (2:4).
06:05
03:45
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Pavel Hudík, asistoval Marek Roubíček (1:3).
03:34
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Johan Králík, asistoval Martin Petřík (1:2).
03:11
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Stanislav Karas, asistoval Jakub Dvořák (1:1).