5:2
5:2
3:2
- : -
branky (asistence): 02:18 Michael Řehák (Kryštof Sedláček), 04:45 Michael Řehák (Josef Tůma), 06:55 Oliver Hradický (Michael Řehák), 14:10 Kryštof Maňour, 14:34 Sebastián Palda (Oliver Hradický), 21:15 Kryštof Maňour (Lukáš Dubský), 21:32 Michael Řehák (Oliver Hradický), 22:51 Kryštof Sedláček (Josef Tůma), 25:36 Kryštof Maňour (Patrik Studenovský), 29:45 Sebastián Palda (Josef Tůma), 31:50 Sebastián Palda (Kryštof Sedláček), 41:32 Kryštof Maňour (Patrik Studenovský), 43:13 Josef Tůma (Sebastián Palda)
branky (asistence): 04:59 Tomáš Hruška, 08:18 Matěj Čech (David Sgall), 19:10 Tomáš Hruška (Matěj Čech), 26:32 Michal Kubín (Filip Trnka), 34:59 David Šindelář (Matěj Čech), 37:27 Tomáš Hruška

FBC Start98 Kunratice - DDM Horní Počernice ORKA 13:6
3. Michael Řehák, 5. Michael Řehák, 7. Oliver Hradický, 15. Kryštof Maňour, 15. Sebastián Palda, 22. Kryštof Maňour, 22. Michael Řehák, 23. Kryštof Sedláček, 26. Kryštof Maňour, 30. Sebastián Palda, 32. Sebastián Palda, 42. Kryštof Maňour, 44. Josef Tůma - 5. Tomáš Hruška, 9. Matěj Čech, 20. Tomáš Hruška, 27. Michal Kubín, 35. David Šindelář, 38. Tomáš Hruška; rozhodčí: Jan Čadek - Jaroslav Verner; vyloučení: 2 + Kryštof Maňour 5:2; využití: 1:2; diváků: 12; zásahy brankářů: Lukáš Bezpalec ? - Šimon Duba ?; po třetinách: 5:2, 5:2, 3:2;
45:00
44:05
Vyloučen hráč Marek Klíma družstva FBC Start98 Kunratice na 2 minuty za špatné střídání.
43:13
Branku družstva FBC Start98 Kunratice vstřelil Josef Tůma, asistoval Sebastián Palda (13:6).
41:32
Branku družstva FBC Start98 Kunratice vstřelil Kryštof Maňour, asistoval Patrik Studenovský (12:6).
37:27
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Hruška bez asistence (11:6).
34:59
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil David Šindelář, asistoval Matěj Čech (11:5).
34:49
Vyloučen hráč Kryštof Maňour družstva FBC Start98 Kunratice na 5 minut za hrubost.
31:50
Branku družstva FBC Start98 Kunratice vstřelil Sebastián Palda, asistoval Kryštof Sedláček (11:4).
30:00
30:00
29:45
Branku družstva FBC Start98 Kunratice vstřelil Sebastián Palda, asistoval Josef Tůma (10:4).
26:32
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Michal Kubín, asistoval Filip Trnka (9:4).
25:36
22:51
Branku družstva FBC Start98 Kunratice vstřelil Kryštof Sedláček, asistoval Josef Tůma (8:3).
21:32
Branku družstva FBC Start98 Kunratice vstřelil Michael Řehák, asistoval Oliver Hradický (7:3).
21:27
Vyloučen hráč Michal Kubín družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.
21:15
Branku družstva FBC Start98 Kunratice vstřelil Kryštof Maňour, asistoval Lukáš Dubský (6:3).
19:10
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Hruška, asistoval Matěj Čech (5:3).
15:00
15:00
14:34
Branku družstva FBC Start98 Kunratice vstřelil Sebastián Palda, asistoval Oliver Hradický (5:2).
14:10
Branku družstva FBC Start98 Kunratice vstřelil Kryštof Maňour bez asistence (4:2).
13:29
Orka hraje v plném počtu a má krátkou početní výhodu.
12:14
Vyloučen hráč Josef Tůma družstva FBC Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
11:25
Vyloučen hráč Matěj Čech družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za hrubost.
08:18
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Matěj Čech, asistoval David Sgall (3:2).
08:18
Po nádherné střele Matěje Čecha se Orka dostává znova do kontaktu a tempo zápasu se zvedá.
06:55
Branku družstva FBC Start98 Kunratice vstřelil Oliver Hradický, asistoval Michael Řehák (3:1).
06:55
Aktivnější hra Kunratic se vyplácí a ujímají se náskoku.
05:00
Aktivní hra obou mužstev se úročí a vidíme mnoho branek.
04:59
04:45
Branku družstva FBC Start98 Kunratice vstřelil Michael Řehák, asistoval Josef Tůma (2:0).
04:30
Hra se přelévá z jedné strany na druhou a oba týmy se dostávají do akcí.
02:18
Branku družstva FBC Start98 Kunratice vstřelil Michael Řehák, asistoval Kryštof Sedláček (1:0).