2:1
1:1
3:2
- : -
branky (asistence): 05:27 Jakub Škrdla (Vojtěch Doleček), 06:15 Vojtěch Doleček (Jakub Škrdla), 29:44 Michael Novák (Jakub Hrubeš), 37:10 Vojtěch Řádek (Jakub Škrdla), 40:30 Daniel Štefl (Vojtěch Doleček), 44:05 Michael Novák (Vojtěch Doleček)
branky (asistence): 10:54 Tomáš Josefovič (Jan Stádník), 23:57 Aleš Weigner (Marek Bubeníček), 32:19 Marek Bubeníček (Jan Stádník), 33:02 Jan Stádník (Tomáš Kodada)

Floorball Club Falcon - FAT PIPE FLORBAL CHODOV B 6:4
6. Jakub Škrdla, 7. Vojtěch Doleček, 30. Michael Novák, 38. Vojtěch Řádek, 41. Daniel Štefl, 45. Michael Novák - 11. Tomáš Josefovič, 24. Aleš Weigner, 33. Marek Bubeníček, 34. Jan Stádník; rozhodčí: Jakub Machů - Adam Voldřich; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Václav Paukner ? - Marek Pospíšil ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:2;
45:00
44:59
Děkuji všem čtenářům za pozornost. Případné stížnosti směřujte na zapistovatele online zápisu Miloše Beera.
44:13
Řádek toto utkání zřejmě rozhoduje.
44:05
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil Michael Novák, asistoval Vojtěch Doleček (6:4).
42:38
Timeout Floorball Club Falcon
42:38
Jakub Ších, trenér Floorball Club Falcon, si vybral oddychový čas. Snad nebude praktikovat taktiku Tomáš Janečka z Black Angels, kterou jsem včera viděl v zápase proti Znojmu.
41:00
Rychlá oprava hrací plochy přinesla brankovou šanci pro falconské, kterou zakončil Štefl. Řekl bych ale, že ani neví, jak to udělal.
40:30
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil Daniel Štefl, asistoval Vojtěch Doleček (5:4).
40:22
Škorvánek se opřel příklepem do nahrávky od Čuníka. Udělal díru do hrací plochy a turnaj bude odložen.
39:00
Dnes nepoznávám Kubu Škrdlu. Snaží se běhat.
38:00
Je srováno a utkání je do finále. Vítězství by si zasoužily oba celky.
37:10
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Jakub Škrdla (4:4).
35:21
Nerozhodnost rozhodčího právě rozzuřila chodovského trenéra do běla.
34:30
Řádek dostal do rukou nový stroj a z jeho rukou se vytvácí jistota.
33:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jan Stádník, asistoval Tomáš Kodada (3:4).
32:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Marek Bubeníček, asistoval Jan Stádník (3:3).
32:19
Pavouci právě opustili Pauknerovu branku.
31:40
Vojta "Stoják" Řádek trefuje pouze konstrukci odkryté chodovské tvrze.
30:01
Doleček prohrál úvodní bully třetí třetiny. Měl by na této své dovednosti zapracovat.
30:00
30:00
29:59
Na pořadatelském stolku jsme se schodli. Novák je převážně sváteční střelec.
29:50
Novák svou chybu napravil, asi tak veselo nebude.
29:44
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil Michael Novák, asistoval Jakub Hrubeš (3:2).
29:30
Koníčkovu bombu zblokoval Čuník. To bude v šatně veselo.
29:00
Paukner si dobře postavil branku. Skákající balonek opustil malé brankoviště mimo brankové prostory.
28:00
Kuba Hrubeš, starší žák, odchovanec Vojtěch Šícha, který si před trenéry dorostu blýskl již před časem, právě zblokoval falconskou střelu a pomohl tak Chodovu. Jaká to škoda Kubo!
26:30
Chodov ve velké situaci do prázdné branky zklamal.
25:50
Škorvánek přezdívaný "tank" právě prohrál osobní souboj na mantinelu. Jak se to mohlo vůbec stát Tome?
24:49
Musím se Vám zmínit o našem hvězdném útočníkovi - Vojtěchu Řádkovi. Jeho zvykem je především diskuze s rozhodčími a rád se vyhýbá jisté fyzické aktivitě - běhání. Ale dnes ... dnes tomu není jinak.
23:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Aleš Weigner, asistoval Marek Bubeníček (2:2).
22:41
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV B
22:41
Chodovský trenér si právě vybral oddechový čas. Všichni na hale jsou zvědavi, co vymyslel.
22:06
Na hřišti opět sledujeme hráče číslo 19 z řad Falconu. Zdá se poněkud zmatený ...
20:30
Chrt Koníček doběhl dlouhý balonek, který držel u soupeře v rohu a nakonec se octil před prázdnou brankou. Bohužel minul. Falcon opět v plném počtu.
19:27
Korbel předvedl vynikající obranný odpal, Řádek miunul a propadl.
18:16
Vyloučen hráč Tomáš Musil družstva Floorball Club Falcon na 2 minuty za špatné střídání.
18:16
Zdá se, že někteří starší žáci neumějí střídat, na trestnou lavici míří Tomáš Musil.
17:30
Vojťa Doleček si právě s hráči Chodova zahrál oblíbenou hru "Pojď sem, kam jdeš".
16:30
Celých 12 diváků v hale vytváří bouřlivou atmosféru.
15:01
V první části jsme viděli 3 branky a několik dalších příležitostí na obou stranách. Rozhodčí právě hvizdem zvou týmy na 2. třetinu. Týmy nereagují a nadále pokračují v poradách.
15:00
15:00
14:50
Koníčkova pumelenice těsně minula soupeřovu branku.
13:40
Nebude.
12:30
Čuník v akci. Bude z toho něco?
11:30
Skvělou obrannou práci odvádí Korbel. Nutno podotknout, že jde stále o staršího žáka.
10:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Tomáš Josefovič, asistoval Jan Stádník (2:1).
10:00
Svojí premiéru dnes zažívají někteří starší žáci. Například Škorvánek se na dnešní utkání vyložene těšil a nemohl ani dospat.
06:15
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil Vojtěch Doleček, asistoval Jakub Škrdla (2:0).
05:27
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Vojtěch Doleček (1:0).