2:3
2:3
3:0
- : -
branky (asistence): 02:50 Adam Svítil (Kryštof Kostrhún), 08:35 Jakub Švajda (Adam Svítil), 18:37 Michael Wieser (Kryštof Kostrhún), 28:08 Jakub Zářecký (Jonáš Homola), 30:57 Lubomír Seif, 37:52 Kryštof Kostrhún (Jakub Švajda), 43:31 Matyáš Pik (Jakub Zářecký)
branky (asistence): 04:42 Patrik Cakl (Otakar Semerák), 11:30 Vítek Popov (Michal Kozák), 14:23 Marek Fryš (Vítek Popov), 17:25 Patrik Cakl (Otakar Semerák), 19:34 Iskander Shangareev (Patrik Cakl), 23:59 Theodor Caban (Vítek Popov)

BLACK ANGELS B - FbŠ Bohemians B 7:6
3. Adam Svítil, 9. Jakub Švajda, 19. Michael Wieser, 29. Jakub Zářecký, 31. Lubomír Seif, 38. Kryštof Kostrhún, 44. Matyáš Pik - 5. Patrik Cakl, 12. Vítek Popov, 15. Marek Fryš, 18. Patrik Cakl, 20. Iskander Shangareev, 24. Theodor Caban; rozhodčí: Jakub Machů - Adam Voldřich; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Adam Trubka ? - Jan Řehák ?; po třetinách: 2:3, 2:3, 3:0;
45:00
44:59
Máme tu konec utkání, ve kterém Bohemians brutálně nezvládli poslední tedy 3. třetinu a prohráli pro ně slibně se vyvíjející zápas. Bohemians nepomohlia ani závěrečná power-play v poměru 6:7.
44:25
Bohemians v šesti lidech v poli, tedy bez brankáře.
43:31
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Matyáš Pik, asistoval Jakub Zářecký (7:6).
43:31
A Black Angels dávají svůj třetí gol za tuto periodu a dokonávají tak svůj obrat. Uvidíme jak odpoví v závěru zápasu Bohemka.
42:51
Slabá půlminutka z přesilovky Bohemians a Caban selhal ve vyložené šanci.
42:07
Bohemians zatím znovu nehrají přesilovku vůbec dobře.
41:17
Vyloučen hráč Lubomír Seif družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání.
41:17
A pozor máme tady velkou šanci pro Bohemians v podobě přesilové hry.
39:54
Právě se nám odlupuje omítka haly a padá časomíra, Jan Bušina si totiž lidově řečeno prdnul.
37:52
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Kryštof Kostrhún, asistoval Jakub Švajda (6:6).
37:52
Toto už pro Bohemians nevypadá dobře, Black Angels vyrovnávají stav utkání,a v této třetině jsou jednoznačně lepším týmem.
37:13
Nunev je napomínám rozhodčími, aby nechal svých poznámek vůči nim
35:23
Bohemka v přesilové hře vůbec nic nepředvedla a spíše bránila.
34:16
Tak ted je možnost pro Bohemians znovu odskočit na dvou brankový rozdíl. Využije jí?
33:23
Vyloučen hráč Lubomír Seif družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za blokování hokejky.
31:57
Black Angels stále stlačí Bohemku, která v této třetině zatím nic nepředvedla.
30:57
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Lubomír Seif bez asistence (5:6).
30:54
Black Angels začali třetinu tlakem a těží z toho. Snižují a dostávají se znovu do hry o body.
30:00
30:00
29:59
V této třetině, se hrálo hodně nahoru dolů, více z toho vytěžili hosté a tak vedou rozdílem dvou branek. Poslední třetina a tedy i závěr utkání bude ještě hodně zajímavý,
29:32
V závěru třetiny ještě šance Bohemians, situace 3 na 1 však golem neskončila.
29:04
Časoměřič Honza Bušina už se těší na přestávku, až si bude moci pustit nějaké ty pecky z místního reproduktoru.
28:40
Pik neprošel hrát Bohemians.
28:10
Bohužel jsem jedl donut, a tak jsem vám nemohl okomentovat posledních pár minut, prý však padnul gol a tak ho tu máte.
28:08
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Jakub Zářecký, asistoval Jonáš Homola (4:6).
26:21
Bohemians tlačí při své přesilové hře, černé anděly a obstřelují bránu. Zatím však bez výsledku.
25:20
Vyloučen hráč Matyáš Pik družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za bránění ve hře.
24:40
A Bohemians budou mít další příležitost, ke skorování, protože budou mít přesilovou hru.
23:59
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Theodor Caban, asistoval Vítek Popov (3:6).
23:23
Caban zastavil šanci Black Angels, vytvořil si vlastní příležitost, avšak neproměnuje.
22:30
Bohemians střídá, Otakar Semrád, však vypadá, že chce odehrát celý zápas, a proto nestřídá.
21:40
Pik Matyáš, ted selhal ve vyložené šanci a nadává své hokejce, nejsem si jist, jestli za to však může ona hokejka.
19:48
Ted to tam padá rychlostí Vojty ŠÍcha, když sprintuje.
19:34
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Iskander Shangareev, asistoval Patrik Cakl (3:5).
18:43
Před zápasem jsme diskutovali o tom jestli přijede jako trenér Bohemky pan Jedlička, bohuže však nedorazil.
18:37
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Michael Wieser, asistoval Kryštof Kostrhún (3:4).
17:25
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Patrik Cakl, asistoval Otakar Semerák (2:4).
16:44
Miloš medvěd Beer, si šel dát něco dobrého do své papulky, a proto zde kormidlo přebírám, já.
15:00
15:00
14:23
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Marek Fryš, asistoval Vítek Popov (2:3).
11:30
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Vítek Popov, asistoval Michal Kozák (2:2).
08:35
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Jakub Švajda, asistoval Adam Svítil (2:1).
08:03
Vyloučen hráč Theodor Caban družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
04:42
02:50
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Adam Svítil, asistoval Kryštof Kostrhún (1:0).