2:0
0:2
2:6
- : -
branky (asistence): 01:37 Marek Fryš (Vítek Popov), 01:56 Theodor Caban (Vítek Popov), 33:39 Marek Fryš (Vítek Popov), 42:09 Matěj Guryča (Maxim Nikanorov)
branky (asistence): 23:44 Vojtěch Doleček (Vojtěch Řádek), 28:31 David Budáč (Patrik Koníček), 30:53 David Budáč (Patrik Koníček), 31:28 David Budáč (Patrik Koníček), 37:32 Vojtěch Doleček (Jakub Škrdla), 43:00 David Budáč (Patrik Koníček), 43:54 Vojtěch Řádek (Jan Korbel), 44:49 David Budáč (Patrik Koníček)

FbŠ Bohemians B - Floorball Club Falcon 4:8
2. Marek Fryš, 2. Theodor Caban, 34. Marek Fryš, 43. Matěj Guryča - 24. Vojtěch Doleček, 29. David Budáč, 31. David Budáč, 32. David Budáč, 38. Vojtěch Doleček, 44. David Budáč, 44. Vojtěch Řádek, 45. David Budáč; rozhodčí: Ondřej Jícha - Patrik Trejbal; vyloučení: 2 + Michal Smieško 5:1; využití: 0:5; diváků: 8; zásahy brankářů: Jan Řehák ? - Václav Paukner ?; po třetinách: 2:0, 0:2, 2:6;
45:00
44:49
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil David Budáč, asistoval Patrik Koníček (4:8).
44:20
Vyloučen hráč Iskander Shangareev družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
43:54
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Jan Korbel (4:7).
43:54
Musím uznat, že šlo o velmi povedenou střelu Vojto!
43:00
42:41
Vyloučen hráč Iskander Shangareev družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost.
42:09
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Matěj Guryča, asistoval Maxim Nikanorov (4:5).
39:50
Timeout FbŠ Bohemians B
37:32
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil Vojtěch Doleček, asistoval Jakub Škrdla (3:5).
33:39
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Marek Fryš, asistoval Vítek Popov (3:4).
31:28
30:53
30:00
30:00
28:31
28:31
Vyloučen hráč Patrik Koníček družstva Floorball Club Falcon na 2 minuty za zdržování hry.
27:02
Vyloučen hráč Michal Smieško družstva FbŠ Bohemians B na 5 minut za bránění ve hře.
23:44
Branku družstva Floorball Club Falcon vstřelil Vojtěch Doleček, asistoval Vojtěch Řádek (2:1).
23:44
Tým Falcon konečně prolomil střeleckou smůlu a podařilo se vstřelit první branku. Zápas nabírá nový náboj.
21:00
Naši borci od 6 minuty 1. třetiny netrefili branku.
15:00
15:00
12:30
Naši hráči jsou po dlouhé pauze značně uleželí a u některých ještě neskončil proces trávení. Není moc o čem psát a bude to těžký zápas hlavně po psychické stránce. Budou muset přemoci sami sebe.
07:10
Tento zápas sleduje úžasných 5 diváků.
06:30
Z předváděné hry mi připadá, že se našim nechce příliš bránit. Tímto stylem zápas nevyhrají a soupeř jim jistě nepomůže.
03:30
Zápas se nese v fair-play. Děkujeme!
02:23
Do druhého zápasu nám naskočil do základní sestavy Tomáš Musil. Opět starší žák. Jsme zvědaví na jeho výkony.
01:56
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Theodor Caban, asistoval Vítek Popov (2:0).
01:37
01:00
Z přestávkového rozboru vyplynulo, že se Vojta Řádek přejedl a bude se s tímto problém nějakým způsobem vypořádat. Těžko říct, co zvolí.