3:1
0:4
- : -
Torza Sorry
branky (asistence): 11:00 Miloš Poživil (Adam Pažout), 14:06 Martin Volný (Ondřej Rabiňák), 14:18 Vojtěch Šust (Miroslav Jahoda), 15:04 Vojtěch Šust, 20:37 Adam Pažout (Vojtěch Šust), 23:59 Miloš Poživil (Miroslav Jahoda)
Torza Sorry
branky (asistence): 14:51 Josef Němeček (Viktor Vondra), 28:48 Michal Kymlička (Josef Němeček), 33:50 Radek Vaňáč (David Růna), 34:57 Martin Pokorný (Tomáš Pecha), 38:16 Viktor Vondra (Marek Zima), 44:00 Viktor Vondra (Josef Němeček)

FT Sokol Břevnov - Torza Sorry 6:6
12. Miloš Poživil, 15. Martin Volný, 15. Vojtěch Šust, 16. Vojtěch Šust, 21. Adam Pažout, 24. Miloš Poživil - 15. Josef Němeček, 29. Michal Kymlička, 34. Radek Vaňáč, 35. Martin Pokorný, 39. Viktor Vondra, 45. Viktor Vondra; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 4; zásahy brankářů: Filip Hrbek ?, Filip Hrbek ?, Filip Hrbek ? - Filip Leibl ?, Filip Leibl ?, Filip Leibl ?; po třetinách: 3:1, 3:1, 0:4;
45:00
44:10
A je vyrovnáno. Strhující závěr utkání...
44:00
Branku družstva Torza Sorry vstřelil Viktor Vondra, asistoval Josef Němeček (6:6).
43:41
Torza si berou oddechový čas.
42:30
Břevnovští hrají na jistotu, drž míček a snaží se zužitkovat početní výhodu.
41:31
Vyloučen hráč Marek Zima družstva Torza Sorry na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
Závěr je velmi zajímavý, Torza dohánějí to, co ve dvou třetinách zaspali
38:28
Vyloučen hráč Martin Volný družstva FT Sokol Břevnov na 2 minuty za sekání.
38:16
Branku družstva Torza Sorry vstřelil Viktor Vondra, asistoval Marek Zima (6:5).
35:49
Sokolové si vzali timeout
34:57
Branku družstva Torza Sorry vstřelil Martin Pokorný, asistoval Tomáš Pecha (6:4).
34:45
Tak se nám to zase sbližuje. Torza dělají co mohou a je to na hře vidět
33:50
Branku družstva Torza Sorry vstřelil Radek Vaňáč, asistoval David Růna (6:3).
31:30
Tak jsme zvědavi na průběh poslední třetiny. Torzáči mají co dohánět.
30:00
30:00
28:48
Branku družstva Torza Sorry vstřelil Michal Kymlička, asistoval Josef Němeček (6:2).
28:34
Vyloučen hráč Dušan Hrstka družstva FT Sokol Břevnov na 2 minuty za blokování hokejky.
23:59
Branku družstva FT Sokol Břevnov vstřelil Miloš Poživil, asistoval Miroslav Jahoda (6:1).
21:20
Břevnovští Sokolové se výsledkově pomaličku vzdalují.
20:37
Branku družstva FT Sokol Břevnov vstřelil Adam Pažout, asistoval Vojtěch Šust (5:1).
17:30
Druhá část zápasu slibuje zajímavé herní momenty. Hosté se snaží s výsledkem něco udělat.
15:04
Branku družstva FT Sokol Břevnov vstřelil Vojtěch Šust bez asistence (4:1).
15:00
15:00
14:51
Branku družstva Torza Sorry vstřelil Josef Němeček, asistoval Viktor Vondra (3:1).
14:35
Hra nabrala poněkud rychlejší tempo.
14:18
Branku družstva FT Sokol Břevnov vstřelil Vojtěch Šust, asistoval Miroslav Jahoda (3:0).
14:06
Branku družstva FT Sokol Břevnov vstřelil Martin Volný, asistoval Ondřej Rabiňák (2:0).
11:00
Branku družstva FT Sokol Břevnov vstřelil Miloš Poživil, asistoval Adam Pažout (1:0).