4:3
3:3
2:5
- : -
branky (asistence): 02:27 David Nejezchleba (Lukáš Zeman), 04:48 Jakub Brejcha (David Nejezchleba), 05:33 Adam Sova (Jan Vít), 14:30 David Nejezchleba (Jakub Brejcha), 24:13 Tomáš Hlaváček (Lukáš Döme), 24:54 Adam Sova (Jakub Brejcha), 25:40 Jakub Brejcha (David Nejezchleba), 31:26 Adam Sova, 32:49 Jakub Brejcha (Adam Sova)
branky (asistence): 01:35 Michal Kadlec, 09:00 Jan Kadlec (Tomáš Tajer), 14:59 Pavel Uher (Jakub Hajník), 16:38 Michal Kadlec (Pavel Uher), 21:19 Lukáš Pospíšil, 27:20 Jan Kadlec (Michal Kadlec), 32:31 Jakub Hajník (Tomáš Tajer), 40:40 Michal Kadlec (Jan Kadlec), 41:18 Jan Kadlec (Michal Kadlec), 41:42 Lukáš Pospíšil (Pavel Uher), 44:53 Pavel Uher

FBK Fat Pipe Vosy Praha - EMCO Cholerics 9:11
3. David Nejezchleba, 5. Jakub Brejcha, 6. Adam Sova, 15. David Nejezchleba, 25. Tomáš Hlaváček, 25. Adam Sova, 26. Jakub Brejcha, 32. Adam Sova, 33. Jakub Brejcha - 2. Michal Kadlec, 10. Jan Kadlec, 15. Pavel Uher, 17. Michal Kadlec, 22. Lukáš Pospíšil, 28. Jan Kadlec, 33. Jakub Hajník, 41. Michal Kadlec, 42. Jan Kadlec, 42. Lukáš Pospíšil, 45. Pavel Uher; rozhodčí: David Kozlík - Filip Dolejší; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Zeman ?, Lukáš Zeman ?, Lukáš Zeman ? - Robert Žižka ?, Robert Žižka ?, Robert Žižka ?; po třetinách: 4:3, 3:3, 2:5;
45:00
44:53
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Pavel Uher bez asistence (9:11).
43:35
Cholerici brání výsledek na 1/2 Vos.
43:10
Vosy tlačí v závěru zápasu.
41:50
Cholerici poprve zvrátili skóre ve svůj prospěch.
41:42
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Lukáš Pospíšil, asistoval Pavel Uher (9:10).
41:20
A začínáme znova.
41:18
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Jan Kadlec, asistoval Michal Kadlec (9:9).
40:45
Je to jako na houpačce... na obou stranách je snaha strhnout výsledek na svou stranu.
40:40
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Michal Kadlec, asistoval Jan Kadlec (9:8).
40:20
Hra má strhující tempo.
38:50
Uffff teď byl gól neuznán pro postavení hráče v brankovišti. Štěstí pro Vosy.
37:50
Cholerici teď Vosám zle zatápějí.
32:50
Pane jo tady to teda lítá. Vosy hrají lépe ve 4...
32:49
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Jakub Brejcha, asistoval Adam Sova (9:7).
32:31
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Jakub Hajník, asistoval Tomáš Tajer (8:7).
32:31
Vyloučen hráč Lukáš Döme družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
32:31
Vyloučen hráč Tomáš Tajer družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za nesportovní chování.
31:30
Nádherné sólo zakončené brankou předvedl Adam Sova.
31:26
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Adam Sova bez asistence (8:6).
30:00
30:00
27:20
26:40
Vosy fičí a jste v p**i.
25:40
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Jakub Brejcha, asistoval David Nejezchleba (7:5).
24:54
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Adam Sova, asistoval Jakub Brejcha (6:5).
24:20
Tlak Vos vedl konečně k úspěchu :-)
24:13
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Tomáš Hlaváček, asistoval Lukáš Döme (5:5).
23:20
Vosy tlačí, Cholerici odolávají.
21:30
V poslední vteřině oslabení Vosy tlaku Choleriků podlehli.
21:19
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Lukáš Pospíšil bez asistence (4:5).
20:35
Domácí zatím odolávají tlaku Choleriků.
19:18
Vyloučen hráč Lukáš Zeman družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za hra na zemi.
18:40
Tato fáze hry je dramatická svým přeléváním za strany na stranu. Obě mužstva si vytvářejí radu šancí.
16:40
Druhou třetinu Vosy nezačaly nejlépe...
16:38
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Michal Kadlec, asistoval Pavel Uher (4:4).
15:00
15:00
14:59
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Pavel Uher, asistoval Jakub Hajník (4:3).
14:30
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil David Nejezchleba, asistoval Jakub Brejcha (4:2).
14:30
Pane jo
11:10
Vyloučen hráč Vojtěch Zíka družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání.
11:10
"Tak to začalo hezky" povzdechl si Vašek Horáček.
09:00
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Jan Kadlec, asistoval Tomáš Tajer (3:2).
08:03
Začátek třetiny je napínavější než kšandy.
05:33
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Adam Sova, asistoval Jan Vít (3:1).
04:48
02:27
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil David Nejezchleba, asistoval Lukáš Zeman (1:1).