2:1
1:5
3:1
- : -
branky (asistence): 15:03 Hana Poláková, 18:10 Veronika Rybičková, 31:28 Lucie Šindelářová (Veronika Rybičková), 40:59 Nela Havlíková, 41:31 Veronika Rybičková (Monika Slavíková), 44:20 Monika Slavíková (Hana Poláková)
branky (asistence): 11:04 Pavla Kajfoszová (Andrea Pastušková), 23:13 Nela Kapcová (Markéta Vrlíková), 24:16 Andrea Pastušková (Markéta Vrlíková), 26:34 Veronika Káčová (Karin Vavrečková), 36:06 Markéta Vrlíková (Andrea Pastušková), 36:57 Markéta Režnarová (Zuzana Šuranyiová), 52:39 Markéta Režnarová (Romana Skácelová)

FbŠ E.P. Bohemians - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:7
16. Hana Poláková, 19. Veronika Rybičková, 32. Lucie Šindelářová, 41. Nela Havlíková, 42. Veronika Rybičková, 45. Monika Slavíková - 12. Pavla Kajfoszová, 24. Nela Kapcová, 25. Andrea Pastušková, 27. Veronika Káčová, 37. Markéta Vrlíková, 37. Markéta Režnarová, 53. Markéta Režnarová; rozhodčí: Petr Herman - Jan Oriš; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 23 - Veronika Tomšová 23; po třetinách: 2:1, 1:5, 3:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Jakuba Robenka: Vyrovnaný zápas, který jsme si sami zkomplikovali na začátku třetí třetiny. Nakonec jsme to urvali spíš morálně než nějakou velkou kvalitou. Zdravíme všechny fanoušky do Ostravy a prosíme je v Pátek o podporu. Jsme zase o kousek blíž zázraku.
60:00
Komentář asistenta trenéra domácích Michala Vojáčka: "Ostrava měla silné vstupy do začátků prvních dvou třetin, na což jsme nedokázali reagovat. Mrzí nás, že ve chvíli, kdy jsme se vrátili do zápasu, jsme nedokázali zasadit rozhodující úder a utkání dohrát do vítězného konce. V pátek budeme silnější."
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians 12 - Ostrava 7.
60:00
58:56
Timeout FbŠ E.P. Bohemians
57:12
Bohemka má výhodu standardky a zkouší to v šesti bez golmana.
54:01
Speciální lajna Bohemians ve složení Hyršlová - Rybičková - Bočanová - Poláková - Slavíková dostává v této třetině neuvěřitelnou nálož "ice timu".
52:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Markéta Režnarová, asistoval Romana Skácelová (6:7).
52:12
Zápas se přiostřuje, je vidět, že oba týmy jsou schopné udělat pro výhru maximum.
51:20
Šuranyiová je v péči zdravotníka.
50:16
Kreisingerová podržela svůj tým při přečíslení Ostravy.
49:27
Preisslerová úspěšně napadá.
48:24
Pastušková nadvakrát jen do bloku domácích.
47:07
Bohemka teď těží z psychické převahy po dorovnání výsledku a je na hřišti daleko více vidět. Ostrava velmi často chybuje.
44:20
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
44:20
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Monika Slavíková, asistoval Hana Poláková (6:6).
44:20
V závaru před brankou se nejlépe zorientovala Slavíková.
43:18
Slavíková uklidnila hru, která je zatím v této třetině v opravdu vysokém tempu.
41:31
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Veronika Rybičková, asistoval Monika Slavíková (5:6).
41:31
Fantastický vstup do třetí třetiny pro Bohemku, která se za minutu a půl dostává na dostřel. Rybičková trefuje ze středu přesně k tyči.
40:59
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Nela Havlíková bez asistence (4:6).
40:01
Buly pro Ostravu.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Bohemians 11 - Ostrava 15.
40:00
39:10
Poláková po střetu v rohu hřiště zůstala na zemi a je v péči zdravotníka. Snad to nebude nic vážného.
36:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Markéta Režnarová, asistoval Zuzana Šuranyiová (3:6).
36:57
Krásnou kolmou přihrávkou našla Šuranyiová před brankou volnou Režnarovou, která si s domácí brankářkou už poradila.
36:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Andrea Pastušková (3:5).
35:07
Káčová střílela ze středu, Kreisingerová se přiznala k teči a rozehrává Ostrava.
34:07
Kotzurová se ocitla před prázdnou brankou domácích, obrana Bohemky dokázala na poslední chvíli zasáhnout.
31:28
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Lucie Šindelářová, asistoval Veronika Rybičková (3:4).
31:28
Nahození Šindelářové proskákalo brankovištěm až do síťky.
31:13
Kreisingerová kryje střelu Ostravy z velkého úhlu.
26:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Veronika Káčová, asistoval Karin Vavrečková (2:4).
26:34
Hostující hráčky velmi rychle převzaly otěže hry a jsou teď na hřišti daleko výraznější.
24:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Andrea Pastušková, asistoval Markéta Vrlíková (2:3).
24:16
Z poloviny hřiště našla Pastušková dokonale růžek domácí branky.
23:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Nela Kapcová, asistoval Markéta Vrlíková (2:2).
23:13
Kapcová se první zorientovala před brankou domácích a dorazila střelu Vrlíkové.
20:59
Jarešová prověřila pozornost Tomšové propagační střelou.
20:03
Ihned po buly se míček odrazil ke Kreisingerové, která rozehrává na domácí obranu.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bohemians 6 - Ostrava 8.
20:00
19:55
Z dálky ještě Kreisingerovou golfákem prověřila jedna z obránkyň Ostravy.
18:10
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Veronika Rybičková bez asistence (2:1).
18:10
Rybičková vystihla na polovině hřiště rozehrávku Ostravy, vyvezla míček a prověřila Tomšovou. Ta sice první střelu pokryla, Rybičková si ale pak sama odražený balonek doběhla a na to už byla hostující brankářka krátká.
15:03
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Hana Poláková bez asistence (1:1).
15:03
Poláková z pravé strany natáhla ke střele a přibila míček pod břevno. Tomšová neměla šanci.
14:22
Preisslerové z velkého úhlu hledala spoluhráčky, ale obrana Ostravy je pozorná.
11:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Pavla Kajfoszová, asistoval Andrea Pastušková (0:1).
11:04
Po mele před brankou se míček odrazil ke Kajfoszové, která se prakticky baseballově nemýlila.
09:20
Poláková byla při napadání příliš důrazná, Ostrava rozehrává ze svého rohu.
06:57
Bočanová se přes obranu Ostravy nedostala ke střele.
04:49
Rybičková uklidňuje hru a nechává svůj tým vystřídat.
02:40
Káčová v brejku netrefuje branku Kreisingerové.
01:40
Nahození Havlíkové chytá Tomšová s přehledem.
01:09
Střela Jarešové zblokovaná.
00:01
První buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Jan Oriš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Pavla Kajfoszová, Denisa Kotzurová, Nela Kapcová, Markéta Vrlíková, Andrea Pastušková
00:00
Line-up domácích FbŠ E.P. Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Veronika Rybičková, Nela Havlíková, Iveta Hyršlová, Adéla Kašparová, Lucie Šindelářová