1:0
2:0
2:2
- : -
branky (asistence): 09:25 Rostislav Gattnar (Petr Šomodi), 20:43 Kryštof Malina (Daniel Krejčíř), 23:30 Martin Děček (Kryštof Malina), 46:14 Martin Děček (Rostislav Gattnar), 54:01 Petr Šomodi (Jakub Ondračka)
branky (asistence): 46:27 David Žáček (Lukáš Slabý), 50:39 David Petržela (Milan Koubek)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokol Pardubice 5:2
10. Rostislav Gattnar, 21. Kryštof Malina, 24. Martin Děček, 47. Martin Děček, 55. Petr Šomodi - 47. David Žáček, 51. David Petržela; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 175; zásahy brankářů: Petr Gurkovský 39 - Petr Musil 20, Jakub Víšek 6; po třetinách: 1:0, 2:0, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácího týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice, pana Jiřího Gurkovského: Jsem rád že platilo "můj dům, můj hrad". Děkujeme Pardubicím za fantastickou sérii, která nás donutila hrát na doraz a věřím, že nás dobře připravila na semifinále. Pardubice prokázaly výbornou fázónu z druhé části sezóny. Děkujeme divákům za fantastickou atmosféru na dnešním zápase a těšíme se do Prahy.
60:00
Komentář trenéra hostů, druhá část: Tím si zaslouženě vybojoval postup. Náš tým má respekt nás trenérů za třetí třetinu, ve které jsme nic nezabalili. Celá série byla naprosto vyrovnaná a vynikající. Dosud platilo můj dům, můj hrad, dnes až tolik ne, protože my jsme hráli. Takovou atmosféru, kterou nám připravili všichni, kdo s námi přijeli, je třeba ocenit. Díky! A díky celému týmu za sezónu, která byla z naší strany plná zvratů. Končíme ale s hlavou nahoře a s pocitem dobře odvedené práce.
60:00
Střely na branku celkem Domácí 31 Hosté 41
60:00
Tímto končí utkání a spolu s ním celá série. Vítkovice pokračují, pro Pardubice sezóna končí.
60:00
Hráči utkání Domácí : 41 Děček Martin Hosté: 66 Petržela David
60:00
Komentář trenéra hostů, třetí: Především druhá polovina základní části byla v našem podání famózní a je radost pracovat s hráči a vidět na nich růst každým tréninkem. Díky celému týmu za vše! Soupeři přeji hodně štěstí a ať se daří v semifinále.
60:00
Komentář trenéra hostů Ladislava Štancla, první část: Začnu hodnocením utkání. Bohužel nám dnes fakt, že se jedná o rozhodující utkání, ve kterém jsme měli na dosah historický úspěch celého našeho klubu, svázal ruce. Nedařilo se nám dostávat přes kompaktní obranu soupeře, neposlouchal nás míček a více jak 40 minut jsme se trápili v koncovce. Na obou stranách podali oba brankáři výborné výkony, ale soupeř dokázal potrestat naše chyby a využil všechny vyložené šance, které jsme mu nabídli.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině Domácí 9 Hosté 15
60:00
59:09
Po dalším pokusu z dálky míček venku ze hřiště, po dlouhé rozehrávce po mantinelu do levého rohu na půlce hostů poslal Ulman přesnou nahrávku na Gattnara a ten stejně jako na druhé hráči straně přestřelil.
58:00
Timeout Sokol Pardubice
57:30
hosté jsou již poněkud bezradní, zkouší střelbu z dálky, z blízka, zleva zprava, hlavičkou, ale k brance se zatím nedostali
56:20
Pardubice zkouší v šesti, narozdíl od předchozích pokusů domácích, nemají v brance golmana.
54:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Petr Šomodi, asistoval Jakub Ondračka (5:2).
54:01
Ondračka zachytil a středu obranné poloviny míček uhnul soupeři a backhandem poslal míček dopředu na Petra Šomodiho a ten dvacet nad led k bližší tyči vrací rozdíl na tři branky.
52:28
Pardubičtí to zkoušejí z velké dálky, nastřelují středem míčky směrem ke Gurkovskému, a domácím to dělá obrovské problémy. Zatím ale branku ucpali.
50:39
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Milan Koubek (4:2).
50:39
Závěr přesilovky strávili na míčku hráči Pardubic na domácí polovině a to co následovalo potom nevypadá úplně modře, Pardubice snižují na rozdíl dvou branek.
49:28
Vítkovice hrají přesilovku na míčku, ale pro branku soupeře by se nebezpečnost jejich akcí dala přirovnat k plyšovému medvídkovi
47:50
Vyloučen hráč Vojtěch Kaluža družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
46:30
Jak už to tak bývá, vedeš o hodně, dáš gól, nesoustředíš se, podceníš a dostaneš taky, takhle nějak to bylo teď Pardubice vrací úder, opět o tři branky
46:27
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval Lukáš Slabý (4:1).
46:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Děček, asistoval Rostislav Gattnar (4:0).
46:14
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Víšek družstva Sokol Pardubice
46:14
Víktovice hrály přesilovku aktivně, leč dost nepřesně, takže se urodily i šance na straně Pardubic, ale Gurkovský individuální pokus y pokryl. Takže přesilovku ukončil Děček
44:30
Vyloučen hráč Patrik Petr družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
44:30
Gattnar dobíhal míček u mantinelu pardubický Petr s ním sroloval mantinel na placato. Jde na trestnou lavici.
43:10
Pardubice to zkouší spíše individuálně, prokličkují až před branku, ale v koncovce selhávají, většinou trefí Gurkovského.
43:00
Mírně aktivnější Vítkovice, Přehrají obranu soupeře kombinací, ale skončí se zkaženou finální nahrávkou nebo si míček posílají do neřešitelné situace, jako teď Gatnar na Ulmana
37:46
Tentokrát přesilovka přesvědčivější, nicméně bránící čtveřice udržela čisté konto
35:46
Vyloučen hráč Tomáš Pavliska družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
35:46
Víktovice pro samý nácvik herních situací asi zapomněly secvičit střídání, Znovu hra v šesti v poli s brankářem, znovu Pavliska na trestné.
35:10
Teď prozměnu dvě příležitosti Pardubic, pokaždé z pravé strany, obě skončily střelou do Gurkovského Nejprve Šmíd z rohu nahození do Gurkovského pak střela ze střední vzdálenosti od mantinelu
35:00
Dnešní utkání sleduje 175 diváků
33:32
Sporadická akce Pardubic v posledních minutách, Standardka z rohu, nahození před branku, Bartoš jen do Gurkovského
30:35
Pokračování, Besta zprava doleva na Malinu, který měl před sebou odkrytou branku a bezmocně sedícího Musila, ale napálil jen boční síť.
30:27
Vítkovice to zkusily rychlým útokem po zisku míčku, Malina s Děčkem a Bestou, ale nahrávka odskákala do rohu
27:29
Během pardubické přesilovky se několikrát hra přelila ze strany na stranu, Jinak hodně nahrávek, dost běhání, ale málo nebezpečí pro Gurkovského Přesilovka nic nepřinesla.
25:29
25:29
Rozhodčí napočítali 6 modrých na hřišti, když už si zkusili početní výhodu, zkusí si Vítkovice početní nevýhodu.
25:20
Kaluža nastřelil míček od půlky na vítkovickou branku, zblokováno, Pakosta dorážel do tyče, tyčka brání dobře zatím.
24:48
Ulman v jedné takové situaci ulman před brankou soupeře vyklepl míček doleva na Gatnara, ten zakončoval tak pomalu, že Musil si ještě zavázal tkaničku než skočil do střely.
24:27
Zatím se úporně brání, díky čemuž většina akcí na obou stranách skončí individuálním nezvládnutím pod tlakem
23:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Děček, asistoval Kryštof Malina (3:0).
23:30
Malina se rozběhl po levém mantinelu, už to vypadalo, že se nechal sevřít dvěma soupeři a míček ztratí, ale prostrčil ho kousek dopředu na Děčka a ten dvacet nad led k protější tyči
20:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kryštof Malina, asistoval Daniel Krejčíř (2:0).
20:00
20:00
Ulman sice zavěsil, škoda zbytečné snahy, siréna ukončila třetinu o dost dřív asi běžel rychleji než zvuk
20:00
19:38
Závěr třetiny na sem tam, Šmíd teď zkusil individuálně, prokličkoval přes útok domácích, ale napálil jen v bloku Bestu
16:00
Krátký tlak domácích je asi značně vyčerpal a hostující pětice toho využila, Pakosta nahazoval od středu k pravé tyčce na osamoceného Šmída, ten ze vzduchu jen vzduchem ven ze hřiště
13:45
Mezitím si Vítkovice vytvořily větší tlak, ale aktivní dobíhání míčku vedlo jen k občasnému nastřelení hostujícího brankáře či obránců
13:15
Přerušená hra, situace u mantinelu, Kulhavý dostal do nohy a bolestivě odkulhal za mantinel. Po ošetření pokračuje zpět na střídačku po jedné v doprovodu fyzioterpeutky.
11:45
hostující Koubek teď při pokusu dorazit míček přepočítal Gurkovskému prsty, má jich akorát ... ještě pořád
11:12
Vítkovice teď přecejen přidaly na aktivitě a více drží miček, ale nebezpeční jsou stále stejně, střelba od poloviny stěží pardubickou obranu rozhází
09:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Petr Šomodi (1:0).
09:25
Konečně se hry ujali domácí a Petr Šomodi backhandově z pravého rohu poslal vzdušnou příhru před branku Pardubic a Gatnar vytřepal síť v brance za Musilem.
07:20
Je za námi sedm minut a zatím to v hale vypadá i zní rudě, na míčku hrají Pardubice na tribunách bouří pardubičtí příznivci.
05:41
Němec nastřelil míček od pravého mantinelu lehce za půlící čárou hostující Žáček si jej málem srazil do vlastní branky u vzdálenější tyčky. Akci by to byla hezká, kdyby byla chtěná a dotažená do branky.
03:32
První závar rozvířili vítkovičtí před Musilem. Nic z toho.
01:58
Pardubice teď přidaly další gólovou příležitost, přesto ani na čtyřikrát nedokázaly překonat domácího brankáře.
01:30
Prozatím jsou aktivnější na míčku Hosté a doposud měli tři nebezpečné příležitosti před Gurkovským, zatím co domácí se nedostali přes půlící čáru.
00:15
Úvodní šance zápasu prozměnu pro Pardubice
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Lukáš Slabý, Adam Šmíd, Dominik Bartoš, Přemek Pakosta, Patrik Petr
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Martin Děček, Kryštof Malina, Václav Jurdzin, Daniel Krejčíř, Jiří Besta