3:2
2:2
2:1
- : -
branky (asistence): 01:27 Martin Pechatý (Michal Stejskal), 10:16 David Gebhardt (Lukáš Blažek), 11:40 Milan Gerhard (Tomáš Soukup), 22:03 Martin Severa (Martin Pechatý), 35:57 Pavel Zeman, 54:47 Michal Stejskal (Martin Pechatý), 56:13 Ondřej Kus (Pavel Zeman)
branky (asistence): 07:12 Jindřich Zoth (Karel Smutný), 14:55 Jan Dušek, 36:36 Martin Lazárek (Ondřej Policar), 39:27 Martin Lazárek (Jindřich Zoth), 43:18 Kryštof Lach (Martin Lazárek)

Florbal Teplice - Wizards DDM Praha 10 7:5
2. Martin Pechatý, 11. David Gebhardt, 12. Milan Gerhard, 23. Martin Severa, 36. Pavel Zeman, 55. Michal Stejskal, 57. Ondřej Kus - 8. Jindřich Zoth, 15. Jan Dušek, 37. Martin Lazárek, 40. Martin Lazárek, 44. Kryštof Lach; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Král; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 113; zásahy brankářů: Václav Hlavsa 18 - Lukáš Vávra 17; po třetinách: 3:2, 2:2, 2:1;
60:00
59:59
komentář vedoucího týmu Florbal Teplice, Aleše Kotase: cílem dnešního zápasu bylo vrátit sérii do Prahy, což se nám podařilo. V první třetině jsme byli lepším týmem a vnutili jsme soupři náš styl hry. V druhé části jsme zbytečně přenechali iniiativu soupeři a ten vyrovnal skóre. Poslední část hry byla vyrovnaná a šlo se na morál. Děkujem soupeři za skvělé a fér utkání .
59:59
komentář kapitána a trenéra Wizards Praha, Martina Lazárka: zápas jsme si prohráli vlastními chybami. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání a těšíme se na rozhodující zápas na naší půdě.
59:58
Viděli jsme vynikající zápas od obou týmů.
59:58
Na střely ve třetí části 9:6 pro Teplice.
59:58
Teplice to dokázaly a v úterý jedou do Prahy na rozhodující zápas Play Up.
59:57
Ještě 15 vteřin. Teplice stále vedou o dva góly. Wizard bez gólmana.
59:41
Teplice nyní drží míček.
59:30
Zeman střílí na prázdnou branku Wizard. Míjí.
59:10
Wizard jsou v šesti, hrají bez brankáře.
58:59
Ještě minuta.
58:35
Teplice jsou v útočném pásmu. Wizard nemůže odvolat brankáře.
58:20
Úprava hrací plochy.
57:57
Domácí trenér Syryčanský uděluje na lavičce pokyny.
57:02
Timeout Wizards DDM Praha 10
57:02
Hosté si vybírají oddychový čas, budou se snažit ještě zápas zdramatizovat. Pravděpodobně vyzkouší hru bez brankáře.
56:45
Nádherná kombinace Fiala x Gerhard Teplice, střela nad.
56:37
Poslední tři minuty budou ještě hodně dramatické.
56:13
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Kus, asistoval Pavel Zeman (7:5).
56:13
A domácí jdou do trháku. Kus z otočky skóruje k tyči.
56:08
Souboje u mantinelů jsou stále důraznější.
55:37
A vzápětí Fiala Teplice trefuje tyč. Teplických přesilovka evidentně pomohla.
54:47
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Michal Stejskal, asistoval Martin Pechatý (6:5).
54:47
Skvěle zahraná přesilovka Teplic. Stejskal po přihrávce Pechatého z první prostřeluje gólmana Vávru.
54:40
Gebhard Teplice z levé strany nad.
54:35
A znovu Pechatého Teplice střela, gólman Vávra Wizard kryje.
53:25
Vyloučen hráč Jan Blažek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
52:57
Teplice budou hrát přesilovou hru. Nyní hrajou v šestí bez brankáře Hlavsy.
52:57
Speciální přesilová lajna Teplic se pokusí překlonit skóre na svojí stranu.
52:09
Pechatý Teplice tahanou střelou z půlky otestoval pozornost gólmana hostí.
51:43
Teplice jsou nyní pod tlakem.
51:28
Hra má šťávu. Jde vidět, že jde o hodně.
51:06
A teplická hala stále bouří.
50:19
Přečíslení tři na jednoho v podání Wizard, bek Tittel skvěle zasáhl.
49:45
Lach Wizard obchází dva teplické beky a ohrožuje domácího gólmana.
48:30
Policar Wizard se vlastním důrazem posílá sám přes mantinel.
47:05
Na hřišti je Policar a spol Wizard a v teplické defenzivě to opět hoří.
46:20
A Wizard znovu prověřují teplické beky a brankáře Hlavsu.
45:15
Nyní se první teplické lajně podařilo zamknout pražskou obranu.
44:30
Ze začátku třetiny jsou hosté lepší.
43:18
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Kryštof Lach, asistoval Martin Lazárek (5:5).
43:15
Po závaru před teplickou brankou, se prosazuje pražský útok a srovnávají skóre.
43:15
Nyní Policar Wizard a spol zamkly teplickou obranu.
42:07
Zemanovo tahaná střela nad branku Wizard.
41:20
Blažek Teplice za brankou hostí vybojoval míček a vybídl Lásku Teplice před gólmanem ke skórování. Vávra Wizard zasáhl.
40:01
Tak co nám přinese třetí třetina. Dokáži Teplice prodloužit Play Up o třetí zápas?
40:00
40:00
39:59
Po druhé třetině 8:11 na střely pro hosty.
39:27
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jindřich Zoth (5:4).
39:27
A v následné přesilové hře, Wizard se prosazují a snižují skóre na rozdíl jednoho gólu.
39:16
Trefné střílení skvěle vychytal domácí Hlavsa.
39:15
Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 neproměnil Martin Lazárek.
39:15
Vyloučen hráč Miroslav Hisem družstva Florbal Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
39:00
A znovu a znovu se teplický gólman překonává.
38:25
Souboje u mantinelů jsou již na hraně.
38:15
Domácí gólman Hlavsa opět svými zákroky podržel teplický tým.
36:56
Velice kuriózní gól teď vstřelil Wizard. Po střele Lazárka do břevna se míček odrazil nad teplickou branku, a když padal zpět, zapadl za Hlavsovo záda.
36:36
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Ondřej Policar (5:3).
36:30
Teplice už odskakují na rozdíl tří gólů.
35:57
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Pavel Zeman bez asistence (5:2).
35:57
Nádherný okamžik, Zeman Teplice vybojoval míček ve středu pole a sám na brankáře Vávru Wizard. Položil si gólmana a forhandem střelil do prázdné branky.
35:40
Po standardce a střele hostujícího Milera se vyznamenal domácí gólman Hlavsa.
35:15
Hra má grády a hráči se nešetří.
35:10
Dušek Wizard trefil tyč Hlavsovy branky.
34:50
Teplické přechody do útoku jsou více kombinační, než útoky hostí.
33:47
Ondra Kus Teplice se skvěle prosmýkl podél mantinelu, ale trefil jen boční síť.
32:26
Zápas má hodně vysokou úroveň a skvělým fanouškům se jistě musí líbit.
32:13
První teplická lajna nyní hezky motá pražskou obranu.
31:20
Teď měly Teplice štěstí. Jan Dušek skvěle uvolnil Lazárka, ale jeho střela mířila na bránu Hlavsy Teplice.
31:10
Pechatý Teplice motal za hostující brankou dva beky a pak uvolnil volného Severu. Bohužel střela zblokována.
30:07
Wizard zatím přecházejí do útoku nahazovanými balóny na branku. A teplická obrana si s tím dokáže poradit.
29:33
Halou zní bubny.
29:09
Hostující beci občas chybují v rozehrávce, to by se jim mohlo vymstít.
28:31
Nyní skvěle vychytal domácí Hlavsa hostujícího Lacha.
28:01
Blažek Wizard úplně volný před brankařem Hlavsou, backhandová střela šla těsně vedle.
27:40
Atmosféra v Teplické hale je skvělá. Přes 100 fanoušků ženou Teplice dopředu.
26:32
Přesilová hra hostím prospěla, mají nyní více ze hry a mačkají teplický tým.
26:09
Domácí hrají v obraně velice obětavě.
25:50
Zeman Teplice skvěle našel volného Stejskala, ale střela šla těsně vedle tyče.
25:21
Teplice i po přesilové hře se nyní stále brání.
24:39
Teplice hru v oslabení přežili.
24:27
Ale kolotoč hostujících trvá, zatím se domácí brání úspěšně.
23:51
Hra je přerušena, došlo k seknutí domácího gólmana Hlavsy. Ale už je v pořádku.
23:40
Ve vlastním oslabení Severa Teplice ohrozil branku hostí.
22:32
Vyloučen hráč Lukáš Tittel družstva Florbal Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
22:32
Nyní se domácí zapotí, přesilovky hostujících jsou velice nebezpečné.
22:03
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Martin Pechatý (4:2).
21:15
Policar z Wizard z půlky hřiště bombou vyzkoušel domácího gólmana Hlavsu.
20:01
Uvidíme, co vymysleli trenéři obou týmu do druhé části hry.
20:00
20:00
19:59
První třetina nabídla vyrovnaný duel, na střely 7:6 pro Teplice.
19:35
Agilní bek Wizard Ondřej Policar je stále nebezpečný pro domácí hráče.
18:50
Pechatý Teplice výborně vykryl přihrávku na volného hráče.
17:38
Teplice nyní dvakrát nebezpečně ohrozili branku Wizard, ale hráče podržel brankář Wizard Vávra
15:37
Pechatý Teplice vyzkoušel svojí tahanou střelou vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře Vávry.
14:55
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Dušek bez asistence (3:2).
14:55
Po souboji u mantinelu se uvolnil Jan Dušek z Wizard a z úhlu pod břevno nedal Hlavsovi Teplice šanci. Wizard snižují na 3:2.
13:42
Je vidět, že domácí prostředí Teplicím svědčí a navíc jsou hnáni početnou návštěvou v teplické hale.
11:40
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Milan Gerhard, asistoval Tomáš Soukup (3:1).
11:40
Po pětadvaceti vteřinách obléhání hostující svatyně, využívají domácí přesilovku.
11:35
Teplicím se nabízí šance na zvýšení skóre v podobě přesilové hry.
11:10
Vyloučen hráč Matěj Homolka družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za vysoká hokejka.
10:16
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Lukáš Blažek (2:1).
10:16
Před brankou Wizard se prosazuje teplický kanonýr David Gebhard a posílá domácí do vedení.
09:48
V polovině první části hry, je zápas vyrovnaný, na rozdíl od včerejšího duelu, kdy měli více za hry Pražáci.
09:47
Soukup Teplice nabil Rudišovi, střela bohužel vedle.
08:48
Kombinace Severa x Pechatý Teplice a hořelo to před hostující brankou.
07:12
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jindřich Zoth, asistoval Karel Smutný (1:1).
07:12
Po vyšachování teplické obrany, skóre vyrovnal Jindřich Zoth Wizard.
07:03
Oproti včerejšímu prvnímu utkání Play Up hrají hosté z Prahy s mírným respektem.
06:27
A vzápětí ohrozil hostujícího gólmana Vávru z bezprostřední blízkosti Blažek Teplice.
05:20
Parádní střela domácího Davida Gebharda!
04:40
Další střela hostí, tentokráte od Duška z Wizard vedle teplické branky.
03:15
Hosté rozvážně kombinují. Nyní ohrozil gólmana Hlavsu, Jan Blažek z Wizard Praha.
01:27
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Michal Stejskal (1:0).
01:27
Domácí vlítli do zápasu skvěle. Po kombinaci Pechatý Stejskal jdou domácí do vedení.
00:01
V dnešním odvetném utkání jde Teplicím o všechno. V případě prohry s hostujícími Wizard Praha jim končí sezona.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Král.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Ondřej Policar, Kryštof Lach, Filip Müller, Jan Dušek, Martin Lazárek
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Václav Hlavsa; hráči v poli: Tomáš Soukup, Lukáš Tittel, Lukáš Rudiš, Lukáš Fiala, Milan Gerhard