1:2
3:0
1:3
1:0
branky (asistence): 04:07 Jakub Mikeš (Tomáš Houska), 21:12 Jakub Mikeš (Ondřej Novák), 38:08 Jan Staněk (Vojtěch Houska), 39:23 Jakub Kořán (Tomáš Houska), 52:13 Karel Šavrda (Jan Staněk), 66:57 Tomáš Houska (Jakub Kořán)
branky (asistence): 08:20 Martin Šír (Jiří Špak), 12:50 Jiří Špak, 43:27 Tomáš Szabo (Jakub Ježek), 44:36 Jakub Ježek (Jiří Špak), 59:42 Jan Burkoň (Jiří Špak)

FbC Strakonice P.A. - FBC PANTHERS LIBEREC  6:5p
5. Jakub Mikeš, 22. Jakub Mikeš, 39. Jan Staněk, 40. Jakub Kořán, 53. Karel Šavrda, 67. Tomáš Houska - 9. Martin Šír, 13. Jiří Špak, 44. Tomáš Szabo, 45. Jakub Ježek, 60. Jan Burkoň; rozhodčí: Lukáš Grundler - Jakub Matějka; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Josef Macek 21 - Adam Slabý 40; po třetinách: 1:2, 3:0, 1:3, 1:0;
70:00
Komentář trenéra hostů Szaba: Dnes byli domácí aktivnější než my a my jsme celou dobu tahali za kratší konec. I přesto jsme, že jsme v závěru srovnali, tak domácí to zlomili v prodloužení. Těšíme se na domácí zápasy. Komentář trenéra domácích Vašmuciuse: Výborné dvě třetiny z naší strany. Bohužel ve třetí třetině přišel výpadek a přestali jsme hrát to, co jsme chtěli. Soupeř nám opět předvedl svou kvalitu v koncovce, kdy z minima šancí dal 5 gólů. Těším se do Liberce na pokračování série a douf
70:00
Je dobojováno! A je vyrovnáno, tedy v sérii. A já jdu konečně na záchod a domu.
66:57
66:57
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Houska, asistoval Jakub Kořán (6:5).
66:41
Domácí jsou rozestavěni na útočné polovině.
66:18
Domácí hráči mají velkou příležitost vsítit rozhodující branku zápasu.
66:17
Timeout FbC Strakonice P.A.
66:17
Vyloučen hráč Jan Obermann družstva FBC PANTHERS LIBEREC na 2 minuty za sekání.
66:16
Domácí si zahrají přesilovou hru po faulu na Ondru Nováka, který se neohroženě vrhnul před branku.
66:00
Rychlá sklepávačka Košty na Finče končí střelou mimo branku.
65:30
Domácí na útočném výletě, ale nic z toho není.
64:28
Burkoň napřáhl a přízemní střelou překonal Macka. Toho zachránila tyč.
63:36
Macek hecuje domácí hráče.
63:20
Na útočné polovině řádí dvojice Špak-Ježek.
62:24
Macek hledal výhozem Šavrdu, ale toho před sebe nepustil Szabo.
61:59
střelu Liberce od mantinelu blokuje Vojta Houska.
61:01
První minuta prodloužení je za námi a k viděni byla střela Mikeše, která nikoho neohrozila.
60:25
Hra je momentálně hodně nervozní ze strany domácích.
60:01
Úvodní buly vyhráli hosté.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: 11:13 Domácí měli zápas ve své moci ale Liberečtí 18 vteřin před koncem srovnali v přesilovce a uvidíme tak prodloužení. To sou nervy jako prase.
60:00
59:59
Uvidíme prodloužení.
59:42
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Jan Burkoň, asistoval Jiří Špak (5:5).
59:42
Liberec vyrovnává a prsty v tom měl zase Jirka Špak..
59:27
Vyloučen hráč Ondřej Novák družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
59:24
Domácí budou hrát v oslabení po faulu Nováka.. čekají je ještě krušné chvilky,.
59:11
Timeout FBC PANTHERS LIBEREC
59:10
Jirka Špak trefuje spojnici.
59:01
Běží nám poslední mnuta třetí třetiny a domácí drží balonek na svých holích.
58:26
Liberec se teď protloukl až před Macka kde si Szabo s Ježkem naštěstí dávali přednost.
57:33
Liberec se tlačí do branky a vedení na domácí straně teď podržel skvělý a pozorný Macek.
57:14
Na zádech skončil Finč po ataku jednoho z hostujících hráčů a rozehrávat tak budou domácí.
56:45
Liberec se poslední střídání usadil na polovině domácích. Ti zatím v pohodě brání a blokují střely.
56:00
Nebezpečně se vytáčel z rohu liberecký Novák.
55:16
Strakonickým se ty střely ze středu hřiště nedaří. Teď odtud střílel Kořán a střela skončila v rohu za mantinelem.
54:00
Vojta Houska sám před libereckým brankářem neuspěl. Aby to strakonické borce nakonec nemrzelo.
52:55
Několik nepřesností v domácí obraně se nelíbilo Mackovi, který seřval všechny, které měl zrovna po ruce.
52:14
..končí brankou!! Šavrda našel na středu osamoceného Staňka. Jeho střelu Slabý ještě zastavil, ale na dorážku Šavrdy už byl krátký a domácí opět vedou.
52:13
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Jan Staněk (5:4).
52:12
Nadějná akce domácích na útočné polovině...
51:39
Jirka Špak opět skoro sám před Mackem. A opět moc nechybělo.
50:35
Szabo si svým průnikem vynutil faul a standartku na polovině domácích. Následná rozehrávka skončila nebezpečnou střelou Ježka.
49:53
Hra je momnentálně hodně vyrovnaná a taková nervozní, ani jeden tým si nevytváří velké příležitosti.
48:25
Jirka Špak se ocitl sám před Mackem, ten si s jeho pokusem naštěstí poradil.
46:44
Liberec je momentálně na koni.
46:07
Finčaso hledal Koštyho před brankou, ten však promáchl a následnou střelu Mareše hostující obrana zablokovala.
45:11
Na domácích hráčích je znatelná nervozita, snad se brzy oklepou.
44:40
Z hlediště se ozývá "Přestali jsme hrát..!". A něco na tom pravdy bude, protože liberečtí právě celkem v klidu vyrovnali hru, i skóre.
44:36
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Jakub Ježek, asistoval Jiří Špak (4:4).
43:28
A máme tu zaděláno na drama. Liberec se svou druhou střelou ve třetí třetině dostává na dostřel.
43:27
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Jakub Ježek (4:3).
42:41
Karel Řezanka teď předvedl svojí doménu a tou je umění vykoupat obránce ve stojce na místě. Poté však selhal v zakončení.
42:03
Bučok vysílá propagační střelu na Slabému, ten v klidu vyráží levou nohou.
41:11
Po lajně si to mašíroval Novák, ale byl obrán o balonek a do útoku se postupně posunuje zase Liberec.
40:22
Třetí třetina začala střelou Liberce, kterou Macek vyrazil se štěstím.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 15:4. Ve druhé třetině jsme měli možnost sledovat strakonické dobývání Ještědu, které mělo na konci třetiny i gólovou tečku. Uvidíme co předvede Liberec ve třetí periodě dnešního střetnutí.
40:00
39:24
To je neskutečné. Kuba Kořán se nejdřív sám vytlačil na vlastní polovinu. Pak si to ve sprinterském souboji rozdal s Jirkou Špakem, vyhrál, a nakonec si podal i gólmana. Pastva pro oči!
39:23
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Kořán, asistoval Tomáš Houska (4:2).
38:41
A domácí jsou zase na útočné polovině. Od mantinelu střílel Mikeš a jeho střelu před brankou tečoval Košta mimo.
38:09
A kýžený efekt se konečně dostavil. Po deseti minutovém tlaku se přízemní střelou prosazuje domácí kapitán v záloze Staněk,
38:08
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jan Staněk, asistoval Vojtěch Houska (3:2).
37:18
Další nebezpečný brejk hostů skončil na těle Tomáše Housky.
35:52
Po dlouhé době zavítala liberecká delegace na domácí polovinu, ale střelecký pokus zablokoval Mikeš.
35:02
posledních 7 minut se hraje pouze na Libereckou branku.
33:58
To je střel jak u Verdunu. Domácí ostřelující Libereckou tvrz, ale ta zatím odolává. Jo a Kořán trefuje břevno.
33:19
Po výhozu Macka uháněl sám na brankáře Košta. Trefil tyč. Smůla.
32:22
Hra se nyní odehrává na polovině Liberce. Hosté však střely blokují a nebo je chytá brankář.
31:34
Kuba Kořán prošel hostující obranou jako nůž máslem a nahrál Karlu Řezankovi, který se ale rozhodl radši jít střídat a jeho přihrávku ignorovat.
30:11
Szabo se probíjel po mantinelu a skončil na domácím obránci. Teda jeho cesta tím skončila, on skončil na zemi.
29:36
Domácí jsou více na balonku a opticky mají i tlak. Liberec naopak hrozí z protiútoků.
27:59
Domácí tlačí a Liberec chvílemi brání v pěti hráčích ve velkém brankovišti.
27:24
Kuba Kořán opět udělal z hostujících hráčů kuželky. Následně skončil Košta vleže na mantinelu.
26:47
Domácí vyrazili do útoku v přečíslení 3 na 2 a Staněk zadovkou uvolni Šavrdu. Ten přestřelil. Ale na pohled to bylo pěkné.
26:05
Emoce, které přineslo vyrovnání se pomalu utišili a nyní sledujeme poklidnou část druhé třetiny.
24:48
Kuba Mikeš atakoval hattrick. Ten kluk hraje ve skvělé formě!
24:18
Liberec si připisuje první střelecký pokus této třetiny, ale Macek to jistí.
22:58
Kuba Kořán si potahal hostující útočníky za vlastní brankou a rozehrál do velké šance na jejímž konci stál Adam Johanes, kterému zvlhnul střelný prach.
21:53
Domácí jsou při chutí. Křesák našel Bučoka na středu a jeho pokus skončil skvělým zákrokem brankáře Liberce.
21:13
..a ten trefil přesně do vinglu. Máme vyrovnáno!
21:12
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Mikeš, asistoval Ondřej Novák (2:2).
21:11
Finčaso udělal otočku a našel Kubu Mikeše osamoceného na hranici malého brankoviště..
20:13
Rozhodší foukl do píšťalky a zahájil druhou třetinu. Na jejím počátku se Strakonice prezentovali střelou na Slabého a ten si s ní poradil.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 15:9 Jinak po skončené první třetině si můžeme otevřeně přiznat, že sledujeme zlepšený výkon domácích, kterému chybí už jen více vstřelených branek. Doufejme, že góly se dostaví v nadcházejících 40 minutách.
20:00
19:57
Asi pětkrát tečovaná střela Szaba teď vylekala fanoušky, hráče a nejvíc asi brankáře Macka.
18:35
Chvílema mi přijde, že má na sobě Slabý nějakej magnet na míček
17:50
Už několikrát se dneska kutálela loptička v těsné blízkosti branky Liberce, ale ne a ne se zakutálet do sítě.
17:07
Šavrda se obtočil kolem obránce a ze středu vyslal jedovku do masky Slabého.
16:17
áááá jaká vzácná návštěva na tomto zápase. Do hlediště právě usedla Paní Prezidentová a Pan Pes!
15:33
Přesilovka je v čudu, vyrovnání nikde.
14:42
Teď mohlo být srovnáno kdyby po střele Vojty Housky trefil Šavrda skákající balonek před Slabým.
13:50
Kuba Kořán hypnotizoval všechno před sebou a během toho stihl nenápadně vystřelit, leč nad branku.
13:25
Vyloučen hráč František Novák družstva FBC PANTHERS LIBEREC na 2 minuty za blokování hokejky.
13:22
Ruka rozhodčího opět signalizuje vyloučení a tentokrát si přesilovku zahrají domácí.
12:51
A vykombinoval vedoucí gól. Autorem branky je hádejte kdo. Jirka Špak.
12:50
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Jiří Špak bez asistence (1:2).
12:32
Liberec kombinuje na půlce domácích. Uvidíme co vykombinuje..
12:00
Domácí zatím tráví oslabení za brankou Liberce a to se domácí střídačce líbí a líbí se to i fanouškům domácích.
11:29
Karel Šavrda získal balonek a vystřelil jen těsně vedle horního růžku branky Liberce. Jenže to bylo s faulem a dokonce dvouminutovým.
11:28
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za blokování hokejky.
10:29
Staněk po standartce krásně uvolnil na středu Tomáše Housku. Ten ovšem trestuhodně zahodil. Následně byl k vidění závar před brankou Liberce ale gól z toho není.
09:57
Jiřík Křesák tak dlouho mířil, až trefil..hráče před sebou. Škoda.
08:21
A máme vyrovnáno. Jirka Špak si připisuje již šestou asistenci v této sérii. Jeho přehled ve hře je vskutku obdivuhodný.
08:20
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Martin Šír, asistoval Jiří Špak (1:1).
07:55
Středem hřiště svištěl jak polární expres Staněk, ale jeho střela minula branku jen o 2 metry.
07:09
Zatím sledujeme úplně jiný výkon od domácích borců než tomu bylo včera!
06:30
A je po přesilovce. Domácí v čele s Pepou Mackem si poradili se vším co na ně liberečtí zkusili a nyní se jistě pohrnou za vstřelením další branky.
05:29
Liberec kombinuje na útočné polovině, ale jeho pokusy zatím končí na tělech domácích hráčů.
04:30
A po vstřelené brance tu máme také první vyloučení zápasu. Uvidíme jak dlouho si posedí "sekáč" Vojta Houska na trestné lavici..
04:29
Vyloučen hráč Vojtěch Houska družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
04:09
A domácí vedou, prosadil se Kuba Mikeš, který hraje v neskutečné formě.
04:07
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Mikeš, asistoval Tomáš Houska (1:0).
04:00
A mimo jiné tu dnes máme jeden velká návrat ztraceného syna. Po pauze zaviněné jistými problémy se vrátil do sestavy Kryštof Bučok!
03:32
Vojta Houska tváří v tvář Slabému ke zklamání všech neuspěl.
01:45
První zákrok si připsal také domácí Macek. Strakoničtí jsou při chuti a nebezpečně na zadní tyč mířil Křesák. Probudili se i fanoušci. Sakra to je činností najednou, že to nestíhám všechno psát.
00:49
K první střele se dostali domácí, ale byla jenom propagační
00:01
Začíná nám druhé utkání 2. kola Play-down Národní ligy a všichni doufejme, že to bude lepší a koukatelnější zápas než včera.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PANTHERS LIBEREC : brankář: Adam Slabý; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Martin Šír, Jakub Ježek, Jiří Špak
00:00
Line-up domácích FbC Strakonice P.A.: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Tomáš Mareš, Vojtěch Houska, Adam Johanes, Jan Staněk, Karel Šavrda