1:1
1:0
0:0
- : -
branky (asistence): 08:40 Petr Kašpar (Roman Oborák), 32:31 Roman Oborák (Jan Daubner)
branky (asistence): 15:35 Michal Házy (Jiří Bořecký)

Z.F.K. Petrovice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 2:1
9. Petr Kašpar, 33. Roman Oborák - 16. Michal Házy; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Jakub Rataj 18 - Martin Zapletálek 21; po třetinách: 1:1, 1:0, 0:0;
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Deuse: Bojovný zápas, kde převládala více taktika. Soutěžilo se zejména o to, kdo lépe zvládne postupný útok. Těší mě, že jsme byli ti trpělivější, i proto jsem názoru, že jsme zaslouženě zvítězili. Pro nás bude klíčové v této práci nadále pokračovat, protože jsme se přesvědčili, že obrana je základem úspěchu.
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Petrovice 8, Brno 7
60:00
Komentář trenéra hostů Martina Andrleho: Taktická bitva, kterou rozhodla přesilovka po nefaulu a v zápase si týmy střídaly aktivitu. Na to v jaké jsme přijeli sestavě jsme odvedli velmi slušný výkon. Zítra je náš cíl jasný a to zvítězit, vyrovnat sérii. Věřím, že v téhle sérii budeme zápas od zápasu lepší.
60:00
59:52
Střela hostů končí mimo.
59:46
Timeout Z.F.K. Petrovice
59:46
Time-out domácích před vonlým úderem hostů od pravého mantinelu.
58:05
Před volným úderem z rohu sihosté berou oddechový čas.
56:24
Hosté ztrácejí často míček a nedaří se jim dostat domácí pod tlak.
56:07
Friedel přešel celé hřiště, udělal si pár otoček v rohu až se dostal ke střele, ale mířil mimo.
54:44
David měl jediný úkol - posunout míček do volné třetiny branky, místo toho ho poslal mimo.
54:14
Hosté zahrozili z volného úderu, Rataj chytá.
53:24
Nadějná šance Kašpara, Čížek pak dorážel úspěšně, ale zahrál vysokou holí.
52:58
Na rozdíl od prvních dvou třetin se domácím daří narušovat rozehrávku hostů, ale nabízené šance nedokáží dovést do konce.
51:50
Kašpar backhendem zkustil překvapit Zapletálka, který vyrazil.
51:18
Tohle musí hosty hodně mrzet, ztratili míček, pak ho opět získali a do vyložené šance se dostal Házy, ale přestřelil.
48:40
Videman měl naprosto prázdnou branku před sebou, ale nedokázal vystřelit z první a poté už měl v cestě obránce a brankáře.
47:58
Nyní si blok před brankářem hostů střihl Plonka.
47:13
Hosté se sice dostávají do útočných akcí, ale pokaždé jim něco chybí k úspěchu.
46:50
Dřevěný od mantinelu trefil Rataje, který střelu vyrazil na břevno.
45:00
Zapletálek určitě děkuje Davidovi za skvělý blok střely. Pro Davida smůla, že byla jeho spoluhráče.
43:30
Lázók uklouzl na půlce a hosté se díky tomu dostali do krátkého přečíslení.
43:05
Čížkovu střelu z úhlu vyráží Zapletálek ramenem
42:15
V posledním dějství zatím vyrovaná partie.
40:11
Domácí hrají v plném počtu.
40:00
40:00
počet střel na branku ve druhé třetině: Petrovice 7, Brno 5.
40:00
39:56
Oborák ve velké šanci v oslabení těsně vedle.
39:21
Hosté hrají v plném počtu a mají přesilovku.
39:00
Čížek v příležitosti.
38:10
Vyloučen hráč Jan Daubner družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
38:10
Přes minutu hry 4 na 4.
37:22
Hosté se po ubráněné přesilovce nadechovali k tlaku, ale opět jsou v oslabení.
37:21
Vyloučen hráč Jan Videman družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za vysoká hokejka.
37:21
Další přesilovka pro domácí.
36:35
Ke střele se dostal prakticky jen Oborák a mířil mimo.
36:31
Hosté hrají v plném počtu.
34:31
Vyloučen hráč Aleš Pokorný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
34:31
Nakonec střílí Firedel mimo a bude přesilovka.
33:35
Sihnalizována výhoda pro domácí za faul na Oboráka.
32:31
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Jan Daubner (2:1).
32:31
Přesilovku rychle porměňuje Oborák přesnou střelou od levého mantinelu ke vzdálenější tyčce.
32:20
Trestné střílení družstva Z.F.K. Petrovice neproměnil Petr Kašpar.
32:20
Vyloučen hráč Tomáš Foret družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
32:20
Jede Kašpar a míjí.
32:20
Nájezd pro domácí.
32:00
Na začátku třetiny na tom byli lépe hosté, postupně jsou však na tom lépe odmácí.
31:22
Kopelec po rozehrání volného úderu pěkně střílel přímo do náruče Zapletálka.
30:25
Konečný z brejku střílí po zemi, Rataj vyráží mimo.
29:10
Čížek důrazně dorážel, až se Zapletálek musel bát o prsty.
26:27
Kašpar nejdříve do obránce a pak zamířil jen do Zapletálka.
25:35
Domácí si dlouho přihrávali na své polovině, pak konečně přenesli hru na soupeřovu půlku a ztratili míček...
23:14
Kromě tohoto výpadu však zatímn domácí v této třetině tahají za kratší konec.
22:13
Oborák si udělal sólo přes celé hřiště. Jeho střel skončila na Zapletálkovi.
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 8:7 Brno.
20:00
18:57
Kašpar od poloviny nemohl Zapletálka překvapit, odevzdaný míč hostům.
16:26
Povedená rozehrávka domácích. Lázók na Davida a ten přes střed přihrával na Firedela. Zapletálke však cyhtá.
15:35
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval Jiří Bořecký (1:1).
15:35
Hosté zatlačili na domácí při střídání, vybojovali míček a Bořecký srovnává.
14:33
Kašpar v dobré pozici mířil těsně nad branku.
12:26
Po vstřeleném gólu se držení míčku vyrovnalo.
11:08
Nenápadná střela od půlky málem zapadla za Rataje, který míček zasáhl rukou, ale pak nevěděl, že se kutálí za ním. Naštěstí pro domácí ho chytil včas..
09:10
Domácí jsou sice zatím horším týmem, ale efektivitu mají dobrou.
08:40
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Roman Oborák (1:0).
08:40
Zblokovaná střela se dostala k domácímu hráči a z rychlého portiútoku udeřil Kašpar po přhtávce Oboráka.
08:30
Pokorný do obránce.
07:35
Kovařík nebezpečně vystřelil, Rataj vyráží i přes zacloněný výhled.
07:05
Konečný z brejku mimo i díky bránění Daubnera.
06:47
Foret přehodil prázdnou branku po střleopřihtávce od Pokorného.
06:08
Domácí si moc neví rady s rozehrávkou.
03:51
Po rozehrávce volného úderu musel zasahovat Rataj.
03:41
Aktivnější jsou na míčku hosté.
01:52
Na druhé straně od mantinelu nepřesně Konečný
01:30
Michalík od poloviny nastřleoval na teč, ale neuspěl.
00:50
Utkání začlao v tempu, náznak šance měli nejrpve hosté a pak i domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Aleš Pokorný, Tomáš Foret, Michal Žůrek, Adam Konečný, Lukáš Vancl
00:00
Line-up domácích Z.F.K. Petrovice: brankář: Jakub Rataj; hráči v poli: Roman Oborák, Jan Daubner, Marek Čížek, Patrik Michalík, Petr Kašpar