2:1
5:1
3:2
- : -
branky (asistence): 00:24 Jakub Peška (Tomáš Suchomel), 07:27 Daniel Budík (Jakub Peška), 27:13 Jakub Peška (Tomáš Suchomel), 36:15 Rudolf Večeřa (Martin Plaček), 38:43 Petr Jeski (Tomáš Suchomel), 38:55 Jakub Peška, 39:30 Tomáš Suchomel, 40:40 Jiří Knotek (Jakub Peška), 47:55 Daniel Budík (Jiří Knotek), 56:19 Jiří Knotek
branky (asistence): 04:23 Ondřej Macháček, 27:39 Kryštof Šimek (Michal Skrovný), 51:44 Marcel Lehký, 58:32 Štěpán Raiter (Marcel Lehký)

FK Orel Telnice - FbC Innebandytos Hradec Králové 10:4
1. Jakub Peška, 8. Daniel Budík, 28. Jakub Peška, 37. Rudolf Večeřa, 39. Petr Jeski, 39. Jakub Peška, 40. Tomáš Suchomel, 41. Jiří Knotek, 48. Daniel Budík, 57. Jiří Knotek - 5. Ondřej Macháček, 28. Kryštof Šimek, 52. Marcel Lehký, 59. Štěpán Raiter; rozhodčí: Jan Saňka - Marek Loskot; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Mazánek 36 - Jeroným Žižka 31; po třetinách: 2:1, 5:1, 3:2;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostů: "Děkujeme soupeřům a přejeme hodně štěstí do další části."
59:59
Vyjádření trenéra domácích: "První krok play up máme zdárně za sebou. Kromě hry a výsledků nás potěšil i soupeř svým florbalovým projevem. Nyní se musíme nachystat na další kolo, abychom splnili to, co jsme si slíbili. "
59:27
Hosté tlačí, ale bezúspěšně.
58:32
Timeout FbC Innebandytos Hradec Králové
58:32
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Štěpán Raiter, asistoval Marcel Lehký (10:4).
58:32
Hradec si bere time. Mají minutu a půl na otočení zápasu.
56:42
Jan Charvát vyvezl míček ze své poloviny a hned krásně kombinačně druhá lajna ohrozila branku hostí.
56:19
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek z trestného střílení (10:3).
53:14
Innebandytos se snaží snížit, odvolali golmana a jejich tlak je cítit, teď se trochu víc hraje na půlce domácích.
51:44
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Marcel Lehký bez asistence (9:3).
51:27
Víťa Mlejnek nedává do branky bez golmana, ale aspoň podržel míček daleko od Telnické branky.
50:17
Dlouhé oslabení 3:5 Telnice přežívá.
49:36
Vyloučen hráč Rudolf Večeřa družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za blokování hokejky.
48:23
Máme zde poněkud zbytečnou přesilovku Hradce, kterou budou určitě chtít hosté využít. Ale Víťa Mlejnek hraje dnes také parádní zápas a pomáhá svým nasazením formaci v oslabení a zabraňuje nebezpečné akci.
48:17
Vyloučen hráč Jan Charvát družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:55
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Daniel Budík, asistoval Jiří Knotek (9:2).
46:03
Štěpán Reiter po hřišti běhá jak srnka a zabvil se dokonce tří protihráčů, nicméně jeho pokus byl zbržděn v obranném pásmu Telnice.
44:50
Obránce Plaček spolehlivě brání a umožňuje založení útočné akce, kterou vede Ruda Večeřa.
43:49
Hradec se ubránil a jde se znovu na 5:5.
42:34
trestné střílení neproměňuje Kuba Peška,a tak Telnice bude hrát dvě minuty přesilovku.
42:23
Trestné střílení družstva FK Orel Telnice neproměnil Jakub Peška.
42:23
Vyloučen hráč Vít Heger družstva FbC Innebandytos Hradec Králové na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:40
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Jakub Peška (8:2).
40:40
A máme zde rychlý vstup do zápasu, kdy ověřené duo Peška - Knotek zařizuje gól na 8:2.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu: Telnice: 16; Hradec Králové: 12.
39:59
V posledních minutách se toho událo hodně! nejprve si strašně zaslouženě došel pro bod Petr Jeski; poté proměnil trestné střílení Kuba Peška a sólovou akcí završil Tom Suchomel destrukci Innebandytos.
39:30
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Tomáš Suchomel bez asistence (7:2).
38:55
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jakub Peška z trestného střílení (6:2).
38:43
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Petr Jeski, asistoval Tomáš Suchomel (5:2).
37:34
úplně parádní branka Rudy Večeři ze středu hřiště, tvrdá střela do rožku.
36:15
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Rudolf Večeřa, asistoval Martin Plaček (4:2).
36:03
Teď Telnice v problémech, Hradec zařazuje vyšší rychlost a je agresivnější.
34:08
Víťa Mlejnek z otočky jen do prsou hradeckého golmana, ale super akce!
32:48
Ježiš, to je napínavé! obě družstva makají naplno - srovnal se počet střel na 11:11 ve 2. třetině, škoda že se na to nekouká víc diváků.
30:35
tyčka hostí!
27:39
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Kryštof Šimek, asistoval Michal Skrovný (3:2).
27:39
Ze závaru před brankou padla branka hostí a zase je to jen o gól.
27:19
Kuba Peška a Tom Suchomel super spolupráce, která vyústila v úspěšnou střelu Pešky z dálky!
27:13
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jakub Peška, asistoval Tomáš Suchomel (3:1).
26:32
Budík je při chuti, snad mu tam i něco ještě padne! nyní stál sám před brankářem a neprocpal míček do branky.
25:24
Po přerušení kvůli seknutí doporučuje domácí centr Peška rozhodčím, ať nepískají všechno.
24:16
Trenér domácích nejlépe popisuje aktuální situaci: "Pojďme borci, nemůžeme stát, když presujou."
23:02
Nádherná kombinace osy Jeski-Knotek-Budík bohužel končí jen v boční síti hradecké branky.
21:19
Telničtí přežili oslabení, ale Hradec hraje energicky i když jsou domácí v plném počtu.
20:00
20:00
19:59
Počet střel: Telnice 14; Hradec Králové: 7. Počet diváků: 11.
19:19
Vyloučen hráč Tomáš Suchomel družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za bránění ve hře.
17:59
Martin Vespalec krásně obral Hradec o míček, ale za bránou už s ním nebylo možné operovat a vymyslet nějakou rozumnou akci.
15:58
Telnická přesilovka plná krásných akcí - Dan Budík, Kuba Peška i Jirka Knotek ale neproměňují žádné šance. Zatím. Včera přesilovku Telnice neproměnila ani jednu, tak snad dnes budou úspěšnější.
15:12
Vyloučen hráč Štěpán Raiter družstva FbC Innebandytos Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
14:20
Tom Suchomel krásně vybojoval míček a Telnice má výhodu před vyloučením Hradce.
12:49
Hra se přelívá z jedné strany na druhou, ale nic extra nebezpečného se nyní neděje,
11:25
Ve velké šanci Večeřa z Telnice. tak malinko chybělo, asi 15 cm mimo branku vedle pravé tyčky.
10:00
Na place je Marcel Lehký, to bývá na hřišti telnickým horko. naštěstí jeho střela vyznívá do ztracena. respektive ji chytá Mazánek.
08:24
Super šance Telnice! Běhají jak zamlada, ani se to nedá stihnout popisovat. Můžeme říct, že hra je hodně rychlá.
07:27
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Daniel Budík, asistoval Jakub Peška (2:1).
07:27
Krásně sehrané střídání a napadání Knotka a Pešky vedlo ke střele Pešky, kterou po vyražení brankářem dorazil pohotově Budík!
06:51
Honza Daler slajdem zastavil útok hostí.
05:00
Krásné šance první lajny jsme viděli - Knotek i Peška ale minuli nebo trefili golmana.
04:23
Branku družstva FbC Innebandytos Hradec Králové vstřelil Ondřej Macháček bez asistence (1:1).
04:23
Máme vyrovnáno. Hradec využil chybu v obraně a tvrdou ránou srovnal.
03:46
Hradečtí zatím běhají, jakoby žádný florbalový ples včera nebyl.
00:54
Tom Suchomel na zemi po tvrdém střetu s hradeckým hráčem.
00:32
První gól po rychlé akci první lajny. úplně jsme jej nečekali, ani neviděli, ale padl.
00:24
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Marek Loskot.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Innebandytos Hradec Králové: brankář: Jeroným Žižka; hráči v poli: Ondřej Rychetník, Matěj Raiter, Kryštof Šimek, Michal Skrovný, Ondřej Macháček
00:00
Line-up domácích FK Orel Telnice: brankář: Jan Mazánek; hráči v poli: Petr Jeski, Tomáš Suchomel, Daniel Budík, Jakub Peška, Jiří Knotek