2:2
1:4
7:2
- : -
branky (asistence): 04:01 Lukáš Paták (Michal Mazánek), 13:29 Tomáš Trentin (Miloš Prášil), 37:27 Jaromír Chocholáč (Petr Zavadil), 41:31 Miloš Prášil (Jaromír Chocholáč), 46:47 Miloš Prášil (Tomáš Trentin), 46:54 Ondřej Dvořák (Tomáš Trentin), 47:15 Petr Zavadil (David Zítka), 48:54 Jaromír Chocholáč (Michal Mazánek), 49:17 Ondřej Dvořák (Tomáš Trentin), 59:38 Tomáš Trentin
branky (asistence): 01:32 Viktor Böhm (Štěpán Sležka), 11:09 Martin Ritz (Martin Juroš), 20:36 Radim Pecek (Pavel Růžička), 30:47 Martin Juroš (Martin Ritz), 38:21 Radim Pecek (Patrik Bonczek), 39:42 Viktor Böhm (Patrik Bonczek), 53:16 Patrik Bonczek (Radim Pecek), 59:01 Radim Pecek (Martin Ritz)

ASK Bystřice n.P. - Paskov Saurians 10:8
5. Lukáš Paták, 14. Tomáš Trentin, 38. Jaromír Chocholáč, 42. Miloš Prášil, 47. Miloš Prášil, 47. Ondřej Dvořák, 48. Petr Zavadil, 49. Jaromír Chocholáč, 50. Ondřej Dvořák, 60. Tomáš Trentin - 2. Viktor Böhm, 12. Martin Ritz, 21. Radim Pecek, 31. Martin Juroš, 39. Radim Pecek, 40. Viktor Böhm, 54. Patrik Bonczek, 60. Radim Pecek; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Radek Šejnoha 27, Filip Létal 9 - Michal Klučár 39; po třetinách: 2:2, 1:4, 7:2;
60:02
Komentář VD hostujícího týmu Viktora Böhma: Solidně rozjetej zápas jsme ztratili ve II.třetině, kdy jsme si už mysleli, že už máme vyhráno a že to udržíme, ale lavinu domácích jsme nedokázali absolutně zastavit. Otázkou je jestli ještě dokážeme přidat a vyhrát. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se v Ostravě.
60:01
Komentář trenéra domácího týmu Miloše Prášila: utkání jsme začli velice vlažně, zaslouženě jsme po II.třetinách prohrávali o 3 branky ale do III.třetiny nastoupil úplně jný tým. Po skvělé otočce zápasu jsme zaslouženě vyhráli. Děkujeme soupeři a také divákům.
60:00
Střely celkem ASK Bystřice n.P 49 : Paskov Saurians 44
60:00
59:59
Střely po III.třetině - ASK Bystřice n.P. 24 : Paskov Saurians 11
59:50
Zbytečně Vyhrocená situace na konci zápasu.
59:49
Vyloučen hráč Pavel Procházka družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za bránění ve hře.
59:38
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Tomáš Trentin bez asistence (10:8).
59:23
Paskov opět bez golmana
59:02
Paskov si perfektně rozebral bystřické hráče.
59:01
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Radim Pecek, asistoval Martin Ritz (9:8).
58:47
Výborná práce obrany domácích - Mazy obětavě nastavuje tělo do prudké střely.
58:01
Paskov stále bez golmana
57:38
Zbytečné ztráty na straně domácích. Dáváme Paskovu hodně místa na vstřelení gólu.
56:48
Paskov bez golmana
56:47
Timeout ASK Bystřice n.P.
56:47
Atak na stolek, letící balonek trefuje postupně skoro všechny.
56:07
ASK v Plném počtu a procházka mohl rozhodnout - měl na hokejce jasnou branku
55:01
Akce v oslabení - Prášil bere balonek . obíhá branku hostů a před brankou nachází Chocholáče - ten střílí petardu do Klučára.
54:08
Procházka neubrzdil z nápřahu hokejku před rukama Klučára
54:07
Vyloučen hráč Pavel Procházka družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
53:17
krásná prudká střela z dálky vymetla levý roh Létalovy branky
53:16
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Patrik Bonczek, asistoval Radim Pecek (9:7).
49:17
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Tomáš Trentin (9:6).
49:15
Další rychlý útok bystičáků. neuvěřitelně otočené utkání. A pak že to nejde
48:55
Rozehrávka na vlastní polovině, plzeňák Mazánek nahrává na Chocholáče a ten to bekhendem trefuje do rohu
48:54
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jaromír Chocholáč, asistoval Michal Mazánek (8:6).
48:20
Rychlý útok a Juroš před gólem domácích. obrana tentokrát na pochvalu - Mazy byl na svém místě
47:16
Z buly Zítka nachází Zavadila, která žabkou do branky
47:15
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Petr Zavadil, asistoval David Zítka (7:6).
46:47
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Miloš Prášil, asistoval Tomáš Trentin (5:6).
42:30
Vyloučen hráč Štěpán Sležka družstva Paskov Saurians na 2 minuty za hra na zemi.
41:32
Rychlé využití přesilovky - Prášil správně vyčkal
41:31
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Miloš Prášil, asistoval Jaromír Chocholáč (4:6).
41:29
Vyloučen hráč Štěpán Sležka družstva Paskov Saurians na 2 minuty za sekání.
39:43
Jak se říká - nedáš dostaneš. Bystřická obrana se "zapomnělaů vrátit a okamžitě došlo k potrestání.
39:42
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Viktor Böhm, asistoval Patrik Bonczek (3:6).
38:22
Prudká střela vylítla z branky domácích - uplně jasná tyčka, bohužel ta vnitřní - akce pro jestřábí oko
38:21
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Radim Pecek, asistoval Patrik Bonczek (3:5).
37:28
První hezká akce bystřických. Zavadil nachází křižmou přihrávku Chocholáče, který stojí, zapomenutý, před hostující brankou
37:27
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jaromír Chocholáč, asistoval Petr Zavadil (3:4).
36:45
Nězgoda se dostává do skoro samostatného nájezdu - ještě že mu balonek poskočil a branku Šejnohy přejel. Jinak to bylo asi jasné.
35:26
Chocholáčova střela z dálky těsně míjí branku
34:32
Přesilovka v podání domácího týmu je zatím marná - hraje se velice pomalu a nejistě.
33:45
Vyloučen hráč Patrik Bonczek družstva Paskov Saurians na 2 minuty za držení.
32:20
Další útok bystřických. Zítka opět trefuje pouze Klučara
31:41
Klučarovi to dneska fakt lape. klobouk dolů
30:47
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Martin Juroš, asistoval Martin Ritz (2:4).
30:29
prudká střela Chocholáče končí v náručí Klučára
29:03
Příležitost Prášila likviduje Juroš, který v poslední chvíli vběhl do jeho střely těsně na hranici brankoviště.
27:28
Procházka zastavuje tělem prudkou střelu Kurečky ze standartky
26:23
Na střely bystřičáci prohrávají 2:8 :-(
24:52
Chocholáčova přihrávka na Zavadila. Peza však netrefuje podle svého gusta a balonek posílá vysoko nad branku Klučára.
24:14
II.třetina se pro Paskov vyvíjí zatím lépe. Paskovští jsou útočnější a chtiví hry.
22:48
Dalšá nebezpečná střela Paskova končí mimo hřiště
20:37
Špatné zahájení II.třetiny pro domácí tým. Balonek na 2x prošel Šejnohovi pod rukou
20:36
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Radim Pecek, asistoval Pavel Růžička (2:3).
18:02
Rychlý útok domácího týmu, Zítka posílá na Zavadila, ale ten těsně vedle tyčky.
16:48
Procházka obloukem posílá Prášila skoro před bránu Klučára, ale Prášil trefuje pouze velikou postavu paskovského golmana
14:11
Rozjetý útok Paskova zachraňuje na druhé straně opět Prášil, který hokejkou vyráží balonek útočícímu hráči.
14:07
Prášil - prudká střela , ale přesně do Klučára.
13:30
Prášil dostal míček, běžel před bránu, ale těsně před střelou posílá na Trentina, který doklepává do branky
13:29
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Tomáš Trentin, asistoval Miloš Prášil (2:2).
12:13
Rozhodčí zastavují rozjetý Paskov. Böhm rychle vystřelil, ale balonek při jeho rozehrávce nesatál
11:10
Špatná obrana bystřických, domácí se nestihli vrátit a Paskov trestá
11:09
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Martin Ritz, asistoval Martin Juroš (1:2).
11:04
Další nebezpečný útok Paskova. mazy správně postaven.
10:16
Paskov v plném počtu
09:50
Paskov byť v oslabení, tak hrají v 5
08:16
Vyloučen hráč Lukáš Kurečka družstva Paskov Saurians na 2 minuty za bránění ve hře.
06:13
kolotoč v podání bystřického týmu konční Zítka prudkou střelou, ale Klučar vyráží mimo hřiště.
04:02
Plzeńák Mazánek posílá přihrávku přes celé hřiště a Paták čeká na příležitost, která přichází.
04:01
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Lukáš Paták, asistoval Michal Mazánek (1:1).
03:56
Pecek málem potrestal další chybu domácího týmu. Ale trefuje pouze horní tyčku.
02:38
Pohotový zákrok Šejnohy. Rukou vyráží balonek zpět do hry
01:33
Mazánek - Mazy dostal ideální přihrávku od Zavadila, bohužel nevystřelil z první, ale trefil připraveného obránce, který posílá svůj tým do brejku.
01:32
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Viktor Böhm, asistoval Štěpán Sležka (0:1).
01:11
Úspěšný zásah také na straně domácích. Šejnoha vyráží
00:10
První velká šance domácích, ale Trentin střílí těsně nad klučárovu branku
00:01
Na hřiště již nabíhají oba týmy a hlastatel představuje line -upy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Paskov Saurians: brankář: Michal Klučár; hráči v poli: Radim Pecek, Patrik Bonczek, Pavel Růžička, Štěpán Sležka, Viktor Böhm
00:00
Line-up domácích ASK Bystřice n.P.: brankář: Radek Šejnoha; hráči v poli: Pavel Procházka, Tomáš Trentin, Miloš Prášil, Ondřej Dvořák, Tomáš Fryšavský