0:2
0:1
4:3
- : -
branky (asistence): 43:56 Karel Boželník (Lukáš Rychlý), 47:40 Oldřich Sova (Karel Boželník), 49:58 Marek Dzierža (Karel Boželník), 52:47 Oldřich Sova (Jan Mazur)
branky (asistence): 08:01 Patrik Posselt (Petr Skácel), 17:20 Patrik Posselt (Tomáš Daniš), 33:49 Ondřej Chalupa (Petr Skácel), 47:05 Tomáš Daniš (Petr Skácel), 47:51 Jiří Gregor (Michal Prorok), 53:16 Patrik Posselt (Michal Trunkát)

S.K. P.E.M.A. Opava - TJ Slovan Havířov 4:6
44. Karel Boželník, 48. Oldřich Sova, 50. Marek Dzierža, 53. Oldřich Sova - 9. Patrik Posselt, 18. Patrik Posselt, 34. Ondřej Chalupa, 48. Tomáš Daniš, 48. Jiří Gregor, 54. Patrik Posselt; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:6 + Jiří Gregor 10; využití: 0:1; diváků: 134; zásahy brankářů: Matěj Martínek 16 - Petr Blakala 20; po třetinách: 0:2, 0:1, 4:3;
60:00
Střely na branku v 3. třetině: 14:6
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Petra Skácela: První dvě třetiny jsme soupeře vůbec k ničemu nepustili. V 3. třetině se strhla hra nahoru dolů díky našim individuálním chybám a zbytečným vyloučením. Když soupeř dotahoval, naštěstí jsme vždy odskočili. Další pěkný zápas v sérii, Děkujeme soupeři za utkání a těšíme na další utkání hrané v Ostravě.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Roberta Segeti: Dneska jsme dvě třetiny mysleli na to, co se stalo včera a nešlo nám vůbec nic. Ve třetí třetině jsme se konečně probudili, změnili jsme spoustu věcí a ukázali jsme si cestu, jak se vrátit do Opavy. Soupeř se bál o výsledek a moc nechyělo a vyrovnali jsme. Jdeme dál, série nekončí, a potom, co jsem viděl v poslední třetině, se máme ještě na co těšit. 3:2 !!!
56:18
Chalupa v nájezdu, bohužel netrefuje branku.
55:05
Trunkát si pohlídal míček a byl faulován, Havířov drží míček.
54:30
Mazur z velkého úhlu jen do tyčky.
53:58
Timeout S.K. P.E.M.A. Opava
53:58
Vyloučen hráč Jiří Gregor družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
53:16
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik Posselt, asistoval Michal Trunkát (4:6).
52:47
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Oldřich Sova, asistoval Jan Mazur (4:5).
52:47
Sova se dostal k odraženému míčku, ihned ho napálil na branku a máme tu drama!!!!
52:13
Martínek teď tygřím skokem chytá míček, který málem zapadnul pod jeho horní tyčku.
49:58
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Marek Dzierža, asistoval Karel Boželník (3:5).
49:58
Na Dzieržovu střelu sice Blakala zareagoval, ale míček nakonec zapadnul do branky.
49:31
Kostolány vystihl nahrávku Skácela a posléze střelou trefuje jen mantinel.
47:51
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jiří Gregor, asistoval Michal Prorok (2:5).
47:40
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Oldřich Sova, asistoval Karel Boželník (2:4).
47:05
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Petr Skácel (1:4).
47:05
Havířov opět utíká o 3 góly, Daniš propálil Martínka a hlasitě to slavíííí.
45:52
Skácel bekhendem vedle.
45:12
Kostolány v gólovce, míří ale vysoko nad.
43:56
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Karel Boželník, asistoval Lukáš Rychlý (1:3).
43:56
Boželník propásiroval míček za brankářem Blakalou.
43:00
5. přesilovka Opavy... a zatím jedna střela na branku Havířova.
41:54
Vyloučen hráč Michal Trunkát družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
41:53
Dzierža se prohnal kolem obou obránců a Trunkát musel sekat.
40:51
Skácel v úniku, jeho nahrávku na spoluhráče mu obránci Opavy překazili.
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: 9:9
40:00
37:30
Opava se sice snaží, ale nic se ji nedaří....
35:00
Skácel si dává za svoji brankou individual a nikomu nechce nahrát.
33:49
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Ondřej Chalupa, asistoval Petr Skácel (0:3).
32:15
Ani další přesilovku Opava nezvldála, sice 2x vystřelila ale toť vše.
30:15
Vyloučen hráč Jiří Gregor družstva TJ Slovan Havířov na 10 minut za nesportovní chování.
30:15
Vyloučen hráč Jiří Gregor družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
30:15
Gregor čistě obral protihráče, byl mu písknut faul, ale to se mu nelíbilo, tak zařval sprostě a dostavá trest 2+10
28:05
Trestné střílení družstva S.K. P.E.M.A. Opava neproměnil Štěpán Kostolány.
28:05
Vyloučen hráč Michal Trunkát družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
28:05
Kostolánemu v poslední kličce skočil balonek a Blakala chytá.
27:20
Střelu Sovu přes dva hráče chytá brankář.
27:00
Kocurovu střelu zblokoval Daniš a v následném protiútoku se 2x vyznamenal Martínek.
26:33
Oba týmy střídají a Opava na míčku kombinuje na polovině hostů.
25:55
Kostolány napřáhl hůl až ke stropu a vší silou trefuje míček, ten nachází svůj cíl jen na zdi zdejší haly.
24:20
Trunkát v gólovce, jenže netrefuje poloprázdnou branku.
24:03
Až teď si rozhodčí přivolali oba kapitány a domolouvají jim.
23:45
Začíná se nám to tu přiostřovat, hráči lítají vzduchem. Letecký den v ceně zájezdu.
23:09
Další faul Gebauera a Havířov se vrhá do útoku.
22:40
Oblouček v podání Rychlého, Blakala bez problému chytá míček do rukou.
22:29
Faul fauly, Opava jak kdyby si nevěděla rady.
21:20
První pořádná střela Opavy, Vojta Repček napálil míček přes hráče a Blakala zasahuje.
21:00
Posselt zkoušel štěstí z poloviny hřiště jen mimo.
20:38
Spporný moment, Rychlý dorážel na Gregora, ten ho fauloval zvednutím hole.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: 1:7
20:00
19:43
Chalupu předběhl Šimčík a Chalupa musel soupeře zatáhnout za ruku.
18:35
Havířov svědomitě brání a nepouští Opavu do větších šancí.
17:20
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik Posselt, asistoval Tomáš Daniš (0:2).
17:20
Střelu Daniše na malém brankovišti tečoval Posselt a je z toho gól.
16:02
Vyloučen hráč Viktor Pavlík družstva S.K. P.E.M.A. Opava na 2 minuty za bránění ve hře.
16:02
Filip Kocur v tísni vyhodil míček jen k Gregorovi, toho musel zastavit za cenu faulu Viktor Pavlík.
15:16
Opava ani teď nevyužila přesilovku a zatím svítí u Opavy 0 v střelách na branku.
14:22
Prorok získal míček a honí čas.
13:50
Opava se postavila ke kombinaci, zatím bez střely na branku.
13:00
Vyloučen hráč Michal Trunkát družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za vysoká hokejka.
13:00
Dzierža předběhl Trunkáta, ten si přehodil hůl a bohužel pro něj zasáhl Dzieržu do hlavy.
12:30
Kozelský se prohnal středem hřiště a vypálil, teč opavských znamená rozehru Havířova v rohu hřiště.
11:07
Fifeger míří nad a zlobí se na spoluhráče. Nelíbila se mu nahrávka na něj :D
10:48
Za necelých 11 minut se opavským nepodařilo trefit branku Havířova. To není dobré...
10:21
Havířovský Chalupa to teď z modré zkoušel technicky, míří jen nad branku Opavy.
10:04
Repček potáhl míček, předal ho pod sebe Šimčíkovi a ten pálí tahem jen nad branku Blakaly.
08:01
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik Posselt, asistoval Petr Skácel (0:1).
08:01
Skácel přesně našel Posselta, ten trefuje Martínka, jenže odražený míček si do branky sráží opavský Kocur.
07:43
Kombinace Mazura se Solným, kdy druhý jemonovaný míří mimo.
07:23
Solného střelu zblokovali hosté na roh.
07:00
Chalupa našel krosem Kozelského, ten pálil do prostřed branky, Martínek v leže vyráží míček ven z branky.
05:30
Opavská . Lajna s Dzieržou v čele sice zakládala útok, ale první nahrávku přes půlku darovali míček hostům.
04:53
Opava přesilovku nevyužila, bohužel.
03:40
Z ničeho nic střela Havířova, Martínek skvěle zasahuje.
02:53
Vyloučen hráč Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za držení.
02:34
Faul na Dzieržu, Opava kombinuje na polovině hostů.
01:45
Sólo pro Filipa Kocura. V poslední chvíli mu sjel míček z čepele hole.
01:00
Dalibor Repček v obranné práci úspěšný, zblokoval střelu jednoho z hráčů Slovanu.
00:47
Oba týmy si již stačili vyměnit míček a až teď první faul Havířova, rozehrává Opava.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Petr Blakala; hráči v poli: Michal Prorok, Michal Kozelský, Jiří Gregor, Petr Řezáč, Lukáš Louda
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. Opava: brankář: Matěj Martínek; hráči v poli: Jan Mazur, Marek Dzierža, Karel Boželník, Lukáš Rychlý, Oldřich Sova