2:1
4:2
2:1
- : -
branky (asistence): 15:04 Kateřina Honcová (Yvona Dostálová), 19:44 Michaela Žáková, 22:17 Petra Krejčíková (Michaela Žáková), 23:36 Simona Némethová (Michaela Žáková), 23:51 Linda Detková (Aneta Koláčková), 36:31 Michaela Žáková, 50:26 Anna Bachratá (Gabriela Ďurišová), 57:06 Gabriela Ďurišová (Anna Bachratá)
branky (asistence): 14:09 Eliška Buchalová, 20:24 Martina Luštincová (Eliška Buchalová), 29:16 Anna Miholová (Tereza Rubáčková), 45:34 Pavla Ryklová

itelligence Bulldogs Brno - IBK Hradec Králové 8:4
16. Kateřina Honcová, 20. Michaela Žáková, 23. Petra Krejčíková, 24. Simona Némethová, 24. Linda Detková, 37. Michaela Žáková, 51. Anna Bachratá, 58. Gabriela Ďurišová - 15. Eliška Buchalová, 21. Martina Luštincová, 30. Anna Miholová, 46. Pavla Ryklová; rozhodčí: Michaela Konečná - Veronika Wienerová; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Renata Hořínková 18 - Lenka Remešová 33; po třetinách: 2:1, 4:2, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostí, Josefa Janečka: Nesehráli jsme úplně špatné utkání, ale prohráli jsme si ho sami individuálními chybami a hlavně nedisciplinovaností. Holky musím pochválit za nasazení, ale dnes to bohužel na výhru nestačilo. Díky soupeři za kvalitní utkání a uvidíme se ve středu.
60:00
Střely celkem: iBB: 41, IBK HK: 22.
60:00
Střely ve 3.třetině: iBB: 15, IBK HK: 5.
60:00
Komentář trenéra domácích Roberta Honce: Základem úspěchu byla záludná 1.třetina a dodržování taktiky po celý zápas. Holky daly do zápasu srdíčko. Odměnou byla herní převaha. Soupeři děkujeme a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:55
Kotel odpočítává poslední vteřiny utkání.
59:00
Poslední minuta a hra je na půlce Hradce.
58:35
Krejčíková sama před Remešovou, ta výborně vyráží.
58:05
Buldočky aktivně napadají rozehrávku Hradce a tomu se nedaří založit útočnou akci.
57:07
Odražená střela Ďurišové končí za zády Remešové.
57:06
Timeout IBK Hradec Králové
57:06
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Gabriela Ďurišová, asistoval Anna Bachratá (8:4).
55:30
Domácí zatím stále drží Hradec na jeho polovině a proto ani nepřichází závěrečný tlak hostujících hráček.
53:42
Brňanky měly další brejk, který vedla i zakončila Bachratá.
53:00
Zato domácí se snaží podnikat rychlé brejky, nyní Bachratá a Štěrbová.
52:15
Hradec nyní drží míček, ale jeho útočná snaha je dosti jalová.
50:27
Bachratá si vyběhla s míčkem na střed a nekompromisně zavěsila.
50:26
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Anna Bachratá, asistoval Gabriela Ďurišová (7:4).
47:50
Ďurišová vybojovala míček, který přihrála pouze Rubáčkové.
47:13
Úšelová si na mantinelu pohrála s Dohnalovou, ale pak míček zbytečně odevzdala.
45:54
Na hřišti se poprvé objevuje Hana Andrlová a hned se uvedla šancí.
45:35
Rylková po chybě v obraně snižuje.
45:34
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Pavla Ryklová bez asistence (6:4).
44:37
Hořínková dlouhým výhozem našla Némethovou, tak ještě chtěla kombinovat s Tomanovou, ale k tomu nakonec nedošlo.
43:44
Dostálová sama před Remešovou přestřeluje.
42:59
Sekaninová se sama vydala do útoku a také trefila jen blokující protihráčku.
42:30
Pešková do bloku Némethové.
41:36
Buchalová přichystala exkluzivní šanci pro Luštincovou, jenže ta se své příležitosti zalekla.
41:01
Štěrbová přihrála Dostálové nepřesně.
40:00
40:00
Střely ve 2.třetině: iBB: 14, IBK HK: 12.
40:00
39:56
Na konci třetiny měla šanci ještě Detková.
39:26
Bulldogs v plném počtu.
39:07
Dostálová se dostala do šance a zakončovala nepřesně, asi i díky faulu, který nebyl odpískán.
38:35
Honcová blokuje střelu Peškové.
38:00
Krejčíková vyhazuje přes všechny lajny.
37:26
Sekaninová si pomohla seknutím do hokejky soupeřky.
37:25
Vyloučen hráč Michaela Sekaninová družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
37:00
Dnešní utkání sleduje 125 diváků.
36:32
Míček se odrazil k Žákové a ta rychlým krátkým švihem navyšuje skóre.
36:31
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková bez asistence (6:3).
35:52
Némethová a dobrý blok.
34:00
Honcová získala míček aby jej následně odevzdala soupeřce.
31:00
Buchalová vysoko nad. Divák s párkem ve 12.řadě byl v ohrožení.
30:44
Hradec má možnost snížit.
30:43
Vyloučen hráč Michaela Sekaninová družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
30:14
Koláčková, Detková a Tomanová, všechny se dostaly k zakončení během tří vteřin, ale branka z toho není.
29:46
Ďurišová kazí rozehrávku a zavařila Hořínkové.
29:17
Miholová snižuje po spolupráci s Rubáčkovou.
29:16
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Tereza Rubáčková (5:3).
27:57
Hradec má volný úder v pásmu, poslední minuty je aktivnější, ale zatím bez výraznějších šancí.
25:54
Knapová opět v dobré pozici.
24:48
Knapová táhlou střelou pozlobila Hořínkovou.
23:52
Domácí se rozhodly rozložit Hradec. Detková využila zmatku v brankovišti Hradce.
23:51
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková, asistoval Aneta Koláčková (5:2).
23:37
Opět Žáková. Tentokrát rychle rozehrála z rohu na Némethovou a ta prostřelila Remešovou.
23:36
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Simona Némethová, asistoval Michaela Žáková (4:2).
23:03
V šanci Dostálová, Remešová chytá.
22:18
Tuto aktivitu rázně odmítá Petra Krejčíková. Žáková okopírovala akci Buchalové z první minuty a úplně stejně nahrála na gól Krejčíkové.
22:17
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Petra Krejčíková, asistoval Michaela Žáková (3:2).
22:00
Hráčky Hradce se začaly lépe hýbat po hřišti a domácí mají rázem problémy.
20:25
Buchalová z rohu nahodila míček do brankoviště kde se nejlépe zorientovala Luštincová.
20:24
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Martina Luštincová, asistoval Eliška Buchalová (2:2).
20:00
20:00
Střely v 1.třetině: iBB: 12, IBK HK: 5.
20:00
19:45
Žáková se po forhendové straně obtočila kolem branky a dostává domácí do vedení.
19:44
19:15
Dlouhý míček na Miholovou, Hořínková s pomocí obránců situaci řeší.
18:39
Bachratá se z pozice obránce dobrým pohybem dostala k nebezpečné střele.
17:58
Teď už Žáková zakouzlila s hokejkou mnohem lépe a vytvořila gólovou šanci.
17:02
Štěrbová zazvonila na tyčku.
16:40
Hra i po dvou brankách vypadá stále stejně, domácí hrají a obléhají branku Remešové a Hradec spoléhá na brejky, ale těch je zatím velice málo.
16:10
Tomanová střílí.
15:05
Honcová okamžitě kontruje po spolupráci s Dostálovou.
15:04
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Kateřina Honcová, asistoval Yvona Dostálová (1:1).
14:10
Žáková hledala spoluhráčku před bránou, ale poslala do samostatného úniku pouze Buchalovou, která si poradila kličkou.
14:09
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová bez asistence (0:1).
13:45
Štěrbová teď ustřelila míček Buchalové, která by šla sama na Hořínkovou.
13:02
Trnková dobře střílí z dálky.
12:47
Pohlodková hledala na středu Koláčkovou, ta promáchla.
12:00
Žáková hodinu natahovala ke střele a dala tak možnost Remešové se na střelu dobře připravit, příště pohotověji.
11:18
Buldočky opět útoční, ale hostující hráčky pozorně brání.
09:27
Hradec po dlouhé době navštívil obranné pásmo Buldoček, ale míček jen poslušně odevzdaly domácím hráčkám.
08:53
Štěrbová měla dva střelecké pokusy, první do bloku a druhý mimo zařízení.
08:22
Nyní se na hřiště dostává i třetí lajna domácích a Tomanová hned dobře napadá.
07:56
Némethová rozehrála na Žákovou, ale ta beckhendem šanci nevyužila.
06:53
Krejčíková rozehrává volný úder na Úšelovou, její střela šla do bloku a následně se snažila utéct obraně Buchalová, ale Hořínkovou vůbec neohrozila, zatím.
06:41
Teď Žáková ve velké šanci přestřelila.
06:11
Dufková agresivně napadá za brankou Remešové, ale míček nakonec nezískala.
05:33
Úšelová vybojovala volný úder na polovině Hradce.
04:38
Dostálová přihrávala na volnou Štěrbovou, dobrý obranný zákrok tento úmysl překazil.
04:00
Úvod utkání patří jednoznačně Buldočkám, jen přesnější zakončení.
02:37
Žáková je faulována, ale nepíská se, naopak se píská faul pro Hradec.
01:15
Hradec se snaží vymanit z presinku domácích dlouhým míčkem po mantinelu, ale ten v pohodě sbírá Úšelová.
00:20
Utkání začíná aktivitou domácích hráček, které se snaží presovat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michaela Konečná a Veronika Wienerová.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Tereza Rubáčková, Monika Pešková, Niké Hazuková, Denisa Dunajčáková, Noemi Knapová
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Renata Hořínková; hráči v poli: Eva Úšelová, Michaela Žáková, Petra Krejčíková, Simona Némethová, Michaela Sekaninová