2:2
3:3
- : -
SK Jihlava
branky (asistence): 25:55 Nikola Jandátová (vlastní branka), 26:56 Lucie Svobodová (Eva Juříková), 46:28 Lucie Svobodová (Veronika Bekeová), 49:09 Lucie Prokešová (Klára Minářová), 51:48 Zuzana Šatníková (Veronika Bekeová)
SK Jihlava
branky (asistence): 19:27 Jana Pavlicová (Kateřina Bednářová), 19:47 Klára Minářová (vlastní branka), 20:35 Jana Pavlicová (Kateřina Bednářová), 27:05 Jana Pavlicová (Kateřina Bednářová), 45:55 Jana Pavlicová (Andrea Urbanová), 58:46 Anna Běhounková, 59:10 Kateřina Bednářová (Jana Pavlicová)

FTC Vysoké Mýto - SK Jihlava 5:7
26. Nikola Jandátová, 27. Lucie Svobodová, 47. Lucie Svobodová, 50. Lucie Prokešová, 52. Zuzana Šatníková - 20. Jana Pavlicová, 20. Klára Minářová, 21. Jana Pavlicová, 28. Jana Pavlicová, 46. Jana Pavlicová, 59. Anna Běhounková, 60. Kateřina Bednářová; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 142; zásahy brankářů: Tereza Ondrová 11 - Kateřina Nováčková 25; po třetinách: 0:2, 2:2, 3:3;
60:00
59:59
V poslední třetině jsme viděli velký nátlak z obou stran. I přes střeleckou převahu hráčky SK Jihlava vyhrává.
59:59
KOMENTÁŘ TRENÉRA HOSTÍ: Neuvěřitelné utkání playoff jak má být se vším všudy. Smekám před soupeřem jakým způsobem do nás šel a nevzdával to. Chvílemi jsme mělli obrovské štěstí, ale to ke sportu patří. Děkujeme soupeři za krásnou serii, strašně moc díky za podporu fanoůšků z obou dvou táborů, vytvořili neskutečnou kulisu. Děkujeme a těšíme se v další sezóně. DOMÁCÍ:Co k tomu říct skvěle jsme se zvedli a vyrovnali zápas většinu času jsme byli lepší na míčku jen střelecká impotence nás připravil
59:10
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kateřina Bednářová, asistoval Jana Pavlicová (5:7).
58:48
Timeout FTC Vysoké Mýto
58:46
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Anna Běhounková bez asistence (5:6).
57:30
Hra se přelévá z jedné strany na stranu.
57:00
Poslední minuty jsou velmi vyhrocené.
52:38
V hale je pořádně rušno, diváci podporují domácí tým jak jen můžou.
51:48
Timeout SK Jihlava
51:48
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Zuzana Šatníková, asistoval Veronika Bekeová (5:5).
50:14
Vyloučen hráč Martina Pokorná družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
49:09
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Prokešová, asistoval Klára Minářová (4:5).
46:28
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Svobodová, asistoval Veronika Bekeová (3:5).
45:55
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jana Pavlicová, asistoval Andrea Urbanová (2:5).
45:30
Hráčky SK Jihlava neskutečně blokují střely domácích.
40:01
Zahájení třetí části Mýto začíná přesilovou hrou.
40:00
40:00
39:59
Ve druhé hrací části jsme mohli vidět opět hru z jedné strany na druhou. Převahují střely domácích než hostí.
39:10
Vyloučen hráč Tereza Rychlá družstva SK Jihlava na 2 minuty za hra rukou.
39:10
Mýto si zahraje přesilovou hru.
38:00
Domácí mají velký počet střel a dobývají bránu, ale zatím tam padly jen 2 góly.
37:20
Utkání sleduje 142 diváků.
35:30
Mýto odolává přesilové hře.
34:32
Vyloučen hráč Klára Minářová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
33:10
Hra se přiostřuje.
32:09
Vyloučen hráč Eva Juříková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
27:05
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jana Pavlicová, asistoval Kateřina Bednářová (2:4).
26:56
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Svobodová, asistoval Eva Juříková (2:3).
25:55
Vlastní branku družstva SK Jihlava vstřelil Nikola Jandátová (1:3).
25:50
Hráčka s číslem 23 poslala táhlou střelu, ale gólmanka v čas zareagovala.
24:30
Jihlavská obrana se zdá nepropustitelná.
23:30
Šance jsou pořád vyrovnané, ale Jihlavě to do brány domácích padá.
23:10
FTC Vysoké Mýto je jako opařené z první branky ve druhé hrací části.
20:35
20:00
20:00
19:59
V úvodní hrací části jsme mohli vidět rychlé tempo, šance za šancí. Domácí mají 7 střel na bránu a hostí 8. Diváci podporují své týmy.
19:47
Vlastní branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Klára Minářová (0:2).
19:27
17:30
Vyloučen hráč Martina Pokorná družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
17:30
Mýto bude v oslabení.
15:00
Gólmanky jsou na obou stranách jistojisté.
13:00
Domácí obrana se se soupeřkami nepáře,
10:00
Po uvodních deseti minutách se tempo hry ustálilo, ale šance pořád jsou.
09:00
Hra se odehrává z jedné strany nadruhou. Z hlediště var. Šance za šancí.
04:00
V prvních minutách má zápas velký náboj.
03:30
Šance se promítají na obou stranách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: Kateřina Nováčková; hráči v poli: Andrea Urbanová, Tereza Rychlá, Jana Pavlicová, Kateřina Bednářová, Simona Pálková
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Tereza Ondrová; hráči v poli: Klára Drahošová, Lucie Prokešová, Eliška Jégrová, Lucie Svobodová, Veronika Bekeová