3:0
4:1
1:2
- : -
branky (asistence): 04:11 Daniel Cabejšek (Matyáš Krebner), 05:30 Daniel Cabejšek (Matyáš Krebner), 06:41 Jan Dobisík (Matyáš Krebner), 22:48 Patrik Šebek (Lukáš Netrefa), 23:00 Matyáš Krebner (Daniel Cabejšek), 24:49 Matěj Petrović (Josef Juha), 29:23 Tomáš Pour (Daniel Cabejšek), 54:36 Daniel Cabejšek (Jonáš Janata)
branky (asistence): 26:21 Kryštof Malina (Daniel Krejčíř), 47:07 Patrik Němec (Václav Jurdzin), 50:24 Václav Jurdzin (Patrik Němec)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:3
5. Daniel Cabejšek, 6. Daniel Cabejšek, 7. Jan Dobisík, 23. Patrik Šebek, 24. Matyáš Krebner, 25. Matěj Petrović, 30. Tomáš Pour, 55. Daniel Cabejšek - 27. Kryštof Malina, 48. Patrik Němec, 51. Václav Jurdzin; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Ondřej Kratěk 29 - Petr Gurkovský 19; po třetinách: 3:0, 4:1, 1:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky:: Jsme rádi, že jsme vyhráli i přes ukrutnou třetí třetinu, kde to s kvalitním florbalem z naší strany nemělo vůbec nic společného. Snad se do příštího víkendu kluci zregenerují.
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Gurkovského: Podle představ jsme sehráli pouze poslední třetinu, těžko říct, jestli to bylo tím, že jsme půl zápasu trávili snídani. Za stavu 6:0 se už těžko dostává do zápasu. Děkuji soupeři za férovou hru, Bedlovi za odvoz a těšíme se na další kola.
57:37
Juha zkouší vypálit, ale obránci to čekají.
57:07
Tato přesilovka zatím jako přesilovka nevypadá
56:43
Vyloučen hráč Jakub Ondračka družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
56:07
Surák pinkal míček před brankářem, ale nedopinkal
54:36
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Jonáš Janata (8:3).
54:36
Janata zachytil přihrávku a jelikož vlastní střelby se zalekl, přihrál Cabejškovi.
53:07
Netrefa dostal přihrávku před bránu, ale než si ji přehodil na správnou stranu hokejky, obránci už byli na místě.
52:07
Pour se nechal zahnat do kouta dvěma hráči a situaci zachraňoval až Kratěk.
51:07
Juha se zjevil odnikud a překazil hostům přihrávku, střelu ale nezvládl.
50:40
Filip promáchl šanci na daší branku
50:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Václav Jurdzin, asistoval Patrik Němec (7:3).
50:09
Domácí ve čtyřech se zatím brání statečně, ačkoliv střely padly.
49:29
Vyloučen hráč Lukáš Netrefa družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:17
Kratěk vyrazil Krejčířovu střelu.
47:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Patrik Němec, asistoval Václav Jurdzin (7:2).
43:37
V těžkých chvílích podpořil hostující celek kotel fanoušků opakovaným zvoláním "Vítkovice"
40:00
39:30
Oba týmy na poslední minutku druhé třetiny zvolily defenzivní taktiku, aby nedostaly góla do šatny.
29:23
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Pour, asistoval Daniel Cabejšek (7:1).
29:23
Pour zahlédl volný míček a bez zaváhání se na něj vrhl.
28:50
Děček se octl sám před bránou a místo střely míček nadzvedl a hodil za mantinel.
26:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kryštof Malina, asistoval Daniel Krejčíř (6:1).
26:21
Kratěk první střelu a několik jejích dorážek vyrazil, ale jedna přeci jen do branky pronikla.
25:38
Ulman nedoběhl míček před ležícím golmanem!
24:49
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Petrović, asistoval Josef Juha (6:0).
23:45
Vyloučen hráč Jakub Ondračka družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:00
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Daniel Cabejšek (5:0).
22:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Lukáš Netrefa (4:0).
22:48
Netrefa se původně netrefil, ale Šebek doráží.
20:59
Pour s Cabejškem připravili gólovou situaci pro Krebnera, který ovšem namířil míček mimo