1:2
1:5
- : -
FBC Start98
branky (asistence): 04:05 Jakub Jirsa (Daniel Štěrba), 16:02 Jakub Novák (Daniel Štěrba), 20:28 Jaromír Ekl (Daniel Kněžour), 41:00 Daniel Štěrba (Jakub Karel)
FBC Start98
branky (asistence): 06:15 Jan Konečný (Otakar Prášek), 29:01 Filip Řehulka, 31:59 Jiří Šrámek (Radim Cepek), 42:16 Ondřej Vavro (Petr Haspeklo), 43:35 Petr Haspeklo (Radim Cepek), 44:13 Filip Řehulka (Radim Cepek), 45:53 Jiří Šrámek (Radim Cepek), 59:15 Jindřich Štercl (Michal Chudina)

FBC PULLO TRADE Česká Lípa - FBC Start98 4:8
5. Jakub Jirsa, 17. Jakub Novák, 21. Jaromír Ekl, 42. Daniel Štěrba - 7. Jan Konečný, 30. Filip Řehulka, 32. Jiří Šrámek, 43. Ondřej Vavro, 44. Petr Haspeklo, 45. Filip Řehulka, 46. Jiří Šrámek, 60. Jindřich Štercl; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 325; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 24, Jan Dvořák 6 - Ondřej Lupoměch 35; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:5;
60:00
Vyjádření trenéra hostů Jakuba Menharta: Dnes zase ubojované utkání ve kterém jsme i my ukázali emoce a řekl bych, větší touhu vyhrát utkání. Série tradičně napjatá a my se těšíme na domácí utkání v Kunraticích. Stav série 1:1, jedeme dále.
60:00
Vyjádření trenérky domácích Lenky Bartošové: První třetina se nám povedla to jsme hráli přesně to co jsme si řekli. Ve druhé třetině jsme ale udělali dvě individuální chyby po kterých soupeř vyrovnal a dostal se do zápasu. A my bohužel nedokázali reagovat a začali jsme kupit chyby. Děkujeme fanouškům a doufáme, že nás podpoří i v Praze.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: 13 - 12. Střely na branku celkem: 39 - 38.
60:00
59:34
Trestné střílení družstva FBC Start98 neproměnil Petr Haspeklo.
59:34
Vyloučen hráč Jakub Jirsa družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa na 2 minuty za hra hlavou.
59:15
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Jindřich Štercl, asistoval Michal Chudina (4:8).
57:17
Brankář hostů opět podržel svůj tým.
56:00
Slaný nepropálil chumel hráčů stojící před ním.
54:40
Mlejnkovu střelu srazil obránce.
54:18
Vyloučen hráč Petr Stejskal družstva FBC Start98 na 2 minuty za blokování hokejky.
52:35
Cepek zaklekl do střely jednoho z domácích hráčů.
51:11
Fantastický zákrok pražského brankáře proti střele Kněžoura.
50:55
Slaný minul branku.
49:31
Jansa dorážel vysokou holí, rozhodčí zastavuje hru.
48:52
Dvořák si připisuje první zákrok.
48:24
Hřebřina si nabíhal na nahrávku Slaného, ale ta přeskočila jeho hůl.
47:51
Hosté si nahrávají na vlastní polovině.
45:54
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Dvořák družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa
45:53
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Radim Cepek (4:7).
45:53
Rychlá kombinace zakončená přesnou střelou.
44:57
Střela Startu jen těsně minula branku.
44:13
Timeout FBC PULLO TRADE Česká Lípa
44:13
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Filip Řehulka, asistoval Radim Cepek (4:6).
43:35
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Petr Haspeklo, asistoval Radim Cepek (4:5).
43:35
Slabší chvilka domácího brankáře, kdy dokázal Petr Haspeklo procedit míček na přední tyč.
42:16
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Petr Haspeklo (4:4).
42:16
Ondřej Vavro dokázal ze vzduchu propálit domácího brankáře a opět vyrovnat dramatické utkání.
42:04
Brankář hostů vyrazil nebezpečnou střelu Ekla.
41:00
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Daniel Štěrba, asistoval Jakub Karel (4:3).
41:00
Zmatek před branou hostů dokázal potrestat Štěrba.
40:30
Rána Kiprova letěla nad.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině 9 - 15.
40:00
39:43
Hosté dohrávají třetinu na své polovině.
38:25
Útočný faul hostů, míček se vrací na domácí hole.
37:05
Hosté tlačí domácí na jejich polovině.
35:23
Hřebřinovi se klička brankáři sice povedla, ale jeho střela mířila do konstrukce branky.
34:30
Vašíčkovi střela nesedla.
33:26
Střelu Kiprova si Chyna pohlídal.
31:59
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Radim Cepek (3:3).
31:59
Po neshodě mezi Slaným a Legnerem proletěl míček mezi hráči, ujal se ho Jiří Šrámek, který vymetl horní roh domácí branky.
31:20
Štěrbova střela letěla mimo hřiště, ale tečoval ji jeden z obránců.
30:09
Chyna zneškodnil šanci soupeře.
29:01
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Filip Řehulka bez asistence (3:2).
29:01
Zaváhání v domácí obraně dokázal přesnou střelou potrestat Řehulka.
27:56
Marhan trefil horní tyč.
26:04
Hosté si vytvořili tlak. Žádný z jejich pokusů v brance neskončil.
24:48
Kiprov zastavil Eklovu přihrávku na volného Kněžoura.
23:17
Brankář hostů si skvěle pohlídal Jansovu střelu.
22:53
Chyna měl velké problémy se střelou Chudiny.
21:40
Hřebřina promáchl obrovské šanci.
20:28
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Daniel Kněžour (3:1).
20:28
Kněžour vybojoval míček u levého mantinelu, vyběhl si na střed a vystřelil. Střela se mu sice nepovedla, ale našla hůl Ekla, který zakončil pod horní tyč.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: 17 - 11
20:00
19:40
Tvrdě, ale v duchu pravidel zastavil pražský obránce rozběhlého hráče.
18:40
18:00
Hosté kombinují na vlastní polovině.
17:26
Střela Pastora branku neohrozila.
16:10
Štěrba přehodil florbalku obránce a připravil tím gól pro Nováka, který zakončoval do prázdné branky.
16:02
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Jakub Novák, asistoval Daniel Štěrba (2:1).
15:10
Eklova střela trefila tyč.
14:51
Vašíčkova střela letěla nad branku.
14:02
Hosté čistě zbavili domácí míčku a můžou založit protiútok.
12:27
Nikdo z pražských hráčů nedoběhl rychlou nahrávku svého spoluhráče a míček se vrací na domácí hole.
11:41
Kněžour dokázal za jedno střídání vyslat tři nebezpečné střely, ale se všemi z nich si poradil brankář.
10:37
Brankář Startu se blýskl proti střele Jansy.
07:24
Přízemní střelou se snažil najít skulinu mezi nohama brankáře Kněžour, ale na jeho pokus dokázal brankář včas zareagovat.
06:15
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Jan Konečný, asistoval Otakar Prášek (1:1).
06:15
Jan Konečný prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
05:55
Šanci Startu zneškodnil Chyna.
04:05
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Jakub Jirsa, asistoval Daniel Štěrba (1:0).
04:05
Štěrba našel křižnou nahrávkou volného Jirsu, který střelou z první otevřel skóre dnešního zápasu.
03:17
Slaného střelu zastavil obránce.
02:54
Vyloučen hráč Jan Konečný družstva FBC Start98 na 2 minuty za držení.
02:35
Jansa vybojoval standardní situaci na útočné polovině.
01:40
Chudina vypálil nebezpečnou střelu, ale Chynova pravá ruka vyletěla proti míčku.
00:30
Po nepovedené střele Matějíčka se na domácí branku hnali tři hráči hostů, ale jejich střela trefila bránicího obránce.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Start98: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Petr Haspeklo, Tomáš Kiprov, Michal Pražák, Ondřej Vavro, Eduard Piňos
00:00
Line-up domácích FBC PULLO TRADE Česká Lípa: brankář: Lukáš Chyna; hráči v poli: Štěpán Slaný, Vojtěch Legner, Jaromír Ekl, Radek Matějíček, Daniel Kněžour
00:00
Dobrý večer, vítáme Vás u druhého utkání semifinálové série mezi Startem a Českou Lípou. V prvním utkání se více dařilo domácím a porazili své soupeře 7:6. Uvidíme jak se vyvine dnešní utkání. Přejeme Vám příjemný florbalový zážitek.