1:1
0:0
1:2
- : -
branky (asistence): 02:33 Marian Jelínek (Ondřej Stuchlík), 42:04 Ondřej Stuchlík (Lukáš Lanc)
branky (asistence): 12:06 Jan Vojtíšek (Roman Houbal), 55:59 Marek Fuchs, 59:58 Jan Kolajta (Jakub Gregor)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBŠ Hummel Hattrick Brno 2:3
3. Marian Jelínek, 43. Ondřej Stuchlík - 13. Jan Vojtíšek, 56. Marek Fuchs, 60. Jan Kolajta; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 18 - Filip Kejík 25; po třetinách: 1:1, 0:0, 1:2;
60:00
Komentář trenéra domácích, Martina Hovořáka: "2:3, 0:1, bude to boj. Jedeme dál. Děkujeme divákům za super kulisu."
60:00
Dvě vteřiny dělily dnešní utkání od prodloužení, nakonec si ale ještě v základní hrací době první vítězství v sérii připisují hosté z Brna. V sokolovně se sejdeme opět zítra, druhé utkání je v plánu od 17:00.
60:00
Střely ve třetí třetině: SKV - 9; Hattrick - 9
60:00
Komentář trenéra hostů, Marka Fialy: "Klasické utkání play-off s obrovským nasazením a obětavostí. Soupeř nás ve třetí třetině zatlačil a vytvořil si velký tlak, i díky skvělému golmanovi a brankové konstrukci jsme tlak dokázali přestát a v závěru jsme byli šťastnějším týmem. V sérii budou rozhodovat přesilové hry, které nám dnes nevyšly. Soupeři děkujeme za utkání a těšíme se na zítřek."
60:00
Střely celkem: SKV - 27; Hattrick - 21
60:00
59:58
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Kolajta, asistoval Jakub Gregor (2:3).
59:58
Ale prodloužení nebude třeba. Na bleskové křižné nahrávky už byl i jinak dnes nejužitečnější hráč domácího týmu, Weissgärber krátký.
59:30
Kejík opět zasahuje, zbývá posledních pár sekund základní hrací doby.
57:39
Bývalé spoluhráče přišel na tribunu podpořit i hráč švýcarské nejvyšší soutěže, svého času "agilní" Ondřej Houra!
57:15
Weissgärber opět zachraňuje alespoň vyrovnaný stav.
55:59
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs bez asistence (2:2).
55:59
A už ni to ne, nahrávku před vlastní branku minul Jakub Záň a Fuchs této chyby bleskově využil.
54:54
Nervozita stoupá, vedení domácích čítá jedinou branku.
53:01
Také Kejík dnes svůj tým výborně drží, už třetí střelec Vinohrad si na něm metaforicky "vylámal zuby". Domácí fandové si však vlasy rvou doslova.
52:02
Vyloučen hráč Petr Ondráček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:02
Bazén je sice o patro níž, Zavadil ale i tak v sebezáchově skáče šipku za mantinel.
51:22
Hanák nezklamal a opět dnes baví diváky svým svérázným běžeckým stylem. Asi jako když jede na kole, kterému mezitím ale někdo ukradl.
50:45
Několikeré nevyužité pokusy Vinohrad trestá Brno rychlým protiútokem, ale také neúspěšným.
49:35
Nejpřičinlivějším hráčem Vinohrad v zápisu je bezesporu Ondřej Stuchlík - 1+1 a dvě vyloučení. Nejviditelnějším hráčem na hřišti je ale rozhodně domácí brankář Weissgärber, který se na dnešek zjevně dobře vyspal.
49:06
Lanc si přivlastnil míček a soupeře počastoval pohledem jako "ani na něj nekoukej, to je moje".
45:52
Brno mohlo přečíslit, blížil se ale konec přesilovky a tak se rozhodli hru spíše zklidnit.
45:18
Brom dnes nepošteloval sálovky a většinu momentů na hřišti se nachází v polopádu.
44:29
Weissgärber skrz shluk hráčů prostrkuje pohotově ruku a vyráží rychlou střelu.
43:40
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:33
Zlondřej Sčuchlík opět na trestném pytli. Tentokrát za vrážení.
43:03
Vedení domácího týmu opět rozproudilo hru!
42:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Lukáš Lanc (2:1).
42:04
"Střela od manťáku a čau" - gól Ondřeje Stuchlíka.
41:40
Brom se sám vracel s balonkem, ale zakopl a podpořil tak vinohradský postup do útoku.
40:22
Vyloučen hráč Jaroslav Řeháček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra hlavou.
40:22
Ve florbalu málo vídaný faul - hra hlavou - znamená přesilovou hru domácích.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: SKV - 8; Hattrick - 7
40:00
39:52
Efektní zákrok domácího brankáře uzavírá prostřední dějství, v němž nepadl ani jeden gól.
39:08
Těžko říct, zda Vojtíšek nastřelil brankářovu ruku, nebo břevno, naštěstí pro domácí tahle pruská střela neskončila.
38:11
Hauser prudce střílí, Weissgärber vyráží maskou.
37:36
Vyloučen hráč Michal Dolejš družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
37:36
Po faulu Dolejše se Brnu opět naskýtá početní výhoda.
36:45
Příhodná rozehrávka domácích končí motanicí kolem brněnské branky, která ale Kejík nijak vážněji neohrozila.
34:42
Utkání sleduje 93 vesměs vinohradských fanoušků!
31:56
Hezká akce před Kejíkem, ten ale v zápalu boje posunul branku a míček prošel kolem tyčky.
28:04
Obránci se činí, skrz jejich bloky se k brankářům téměř nic nedostane. Skoro to zavání výsledkem z posledního vzájemného klání, které skončilo 1:2 pro Brno po samostatných nájezdech.
26:35
Houbalovu střelu vyráží domácí brankář ramenem.
24:23
Zdá se, že přestávka oba celky trochu zklidnila, střety už nejsou tak vražedné.
21:02
Ani proti páté střele z rozehry před brankou nemusel Weissgärber zasahovat.
20:45
Tři brněnské střely, ani jedna si však neproklestila cestu až k Weissgärberovi.
20:00
20:00
Střely v první třetině: SKV - 10; Hattrick - 5
20:00
19:59
První třetina končí za vyrovnaného stavu a velkých emocí.
19:32
Hanák blokuje střelu, brněnský hráč pohotově zpracovává balonek ve vzduchu a posílá ho blíž k vinohradské brance.
17:26
Rozhodčí dnes dávají osobním soubojům hodně prostoru a hru přerušují výjimečně. Na tvrdosti soubojů je to znát.
16:47
Rána jako když něco spadne z velké výšky. K zemi se spolu se soupeřem poroučel Vnuk. Natáhl se jak široký, tak dlouhý. Teda spíš jen dlouhý.
15:25
Gráb sám před Weissgärberem, je ale příliš blízko.
12:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Vojtíšek, asistoval Roman Houbal (1:1).
12:03
Lancův propad uhasil Weissgärber, vyražený balonek Lanc trefuje tak trochu badmintonovým odpalem, což rozhodčí soudí jako vysokou hokejku. Nařízenou rozehrávkou hosté srovnávají stav.
10:56
Fotbalový výkop Vojtíška končí na tribuně ve skromném hloučku fanynek.
09:29
Hopsající míček před Kejíkem, který se nepodařilo zkrotit bránícím a útočícím hráčům, ani brankáři hostů.
08:47
Přečíslení Brna blokuje Hanák, na jeho skluz si střílející Řeháček stěžuje jako na hru na zemi.
07:57
Ondra Stuchlík se hned po návratu z trestné lavičky zapojuje do hry a se Zavadilem drží balonek za brankou Kejíka. Do Zavadilovi střely na poslední chvíli skáče Ondráček.
06:45
Skřivánek se v oslabení zmocňuje balonku, na druhé straně hřiště ale trefuje pouze připraveného Kejíka
05:37
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
05:37
Za faul u mantinelu se na trestnou lavici odebírá Ondra Stuchlík, Brno tak přerušuje vcelku souvislý tlak Vinohrad a samo se usazuje na soupeřově polovině.
04:51
Na hřišti je znát, kdo je tu dnes doma. Sokol předvádí sebevědomější hru a častěji ohrožuje soupeřovu branku.
02:33
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marian Jelínek, asistoval Ondřej Stuchlík (1:0).
02:33
Faulovaný Ondřej Stuchlík ještě stíhá nahrávat Jelínkovi, který po samostatné úprku otevírá dnešní skóre a posílá domácí tým do vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jan Vojtíšek, Jaroslav Řeháček, Zdeněk Habr, Marek Fuchs, Roman Houbal
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Weissgärber; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Marian Jelínek, Jan Linhart, Jan Zavadil, Zbyněk Stuchlík
00:00
Dobrý večer, vážení florbaloví příznivci, vítejte u online přenosu z prvního utkání semifinálové série. Na domácí Sokol zbyl po výběru soupeřů pátý celek tabulky - Hattrick Brno. Ve vzájemných utkáních základní části slavil vítězství vždy domácí celek s jednogólovým náskokem Hattrick však doma uhájil pouze dva body a to až po nájezdech.