1:2
2:0
2:2
- : -
branky (asistence): 13:25 David Kolář (Matěj Lubenský), 23:08 Jiří Krůšek, 33:13 Jaroslav Janoušek (Matěj Lubenský), 48:37 Matěj Lubenský (Jaroslav Janoušek), 55:07 David Kolář (Matěj Lubenský)
branky (asistence): 01:08 Lukáš Kášek (Michal Smutný), 01:42 Tomáš Vaculík (Tomáš Sláma), 44:26 Tomáš Sláma (Tomáš Vaculík), 51:51 Jakub Noha (Lukáš Kášek)

Panthers Praha - TJ Sokol Mukařov  5:4
14. David Kolář, 24. Jiří Krůšek, 34. Jaroslav Janoušek, 49. Matěj Lubenský, 56. David Kolář - 2. Lukáš Kášek, 2. Tomáš Vaculík, 45. Tomáš Sláma, 52. Jakub Noha; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Rastislav Mazák 25 - Josef Bína 19; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácích (Š. Weber): "Jsme rádi i za ubojované úvodní vítězství v sérii, měli jsme namále, ale náš vítězný duch nakonec zase ožil + pomohlo štěstíčko... mrzí nás ta oslabení, to jsem měl v kalhotech... snad jsme nevyplýtvali dnešní porci štěstíčka holkám - zdravíme je a trenéra do Olomouce!"
60:00
Pantery dnes k výhře dotáhla především první útočná trojice Janoušek - Lubenský - Kolář, která byla u všeho podstatného. Ostatní hráče na obou stranách převyšovali kvalitou a kreativitou, za kterou by si ocenění muže zápasu zasloužili všichni tři. Fantasticky chytal taky Rasťa Mazák, absolutorium ale zaslouží celý tým, že se nevzdal a nepříznivý průběh otočil.
60:00
Hráčem zápasu na straně Panthers byl vyhlášen útočník Matěj Lubenský, který v zápase posbíral čtyři body (1+3). Za soupeře z Mukařova si ocenění odnesl brankář Josef Bína.
60:00
Komentář kapitána hostů (T. Drahorád): "Domácí dnes byli jasně lepší a potvrdili roli favorita. Po dvou šťastných gólech jsme se za hodinu hry trefili jen dvakrát, a to je strašně málo. Musíme se zlepšit, jinak to bude mít Panteři rychlé a snadné".
60:00
Ocenit je třeba také hráče Mukařova, kteří přispěli k výbornému zápasu a ukázali, že pro Pantery budou náročné sousto. Tahle série bude ještě velmi napínavá a dlouhá.
60:00
Panterské hrdiny odměnilo obecenstvo vestoje pokřikem "Hoši děkujem" a kluci se teď určitě cítí trochu jako hokejisti na Staroměstském náměstí po návratu z Nagana.
60:00
59:59
Panteři se ubránili závěrečnému náporu Mukařova a halou projel blesk nadšení a euforie, Panthers vyhrávají první utkání semifinále po neskutečném boji 5:4.
57:08
Mukařov si bere time, ze střídačka od nich zní pokyny trenéra, který svým svěřencům naordinoval taktiku "v klidu si to vystojíme a dáme gól".
57:00
Utkání jde do závěru, Mukařov se tlačí k bráně Panters, ti zatím ale odolávají
55:30
Tempo zápasu už dosáhlo téměř šílených rozměrů, hráči nevypustí jediný souboj, opravdu parádní podívaná!
55:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Matěj Lubenský (5:4).
55:07
A je to tady! Přesilovku využívá kapitáń týmu Panthers David Kolář! Po nahrávce z rohu od Matěje Lubenského se z první neomylně trefil za záda golmana
54:00
Míček teď putoval po holích Panterů Ptáčníka, Rybky a Pokyho tak rychle, až musel Pokyho doslova sejmout hráč Mukařova. Panteři tak budou mít šanci v přesilovce
53:44
Vyloučen hráč Lukáš Kášek družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
51:51
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Lukáš Kášek (4:4).
51:51
První slabší Mazákova chvíle v zápase. Po lobu Janouška se míče zmocnil hráč Mukařova Noha, unikl po pravé straně a prostřelil panterského brankáře pod rukou na bližší tyč. Vyrovnáno 4:4
50:00
Před námi je posledních deset minut zápasu. Napětí v hale by se dalo krájet - fanoušci v hale už nevydrželi sedět a stojí, hlasitě povzbuzují a hráči se jim odměňují velmi napínavou podívanou.
48:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Jaroslav Janoušek (4:3).
48:37
Další skvělá práce první lajny! Janoušek vybojoval míček v rohu a předložil ho před bránu svému florbalovému dvojčeti Matěji Lubenskému, který se neunáhlil a krásnou střelou pod břevno posílá Pantery opět do vedení. První lajna dnes opravdu září.
47:37
Asi nejlepší oslabení Panthers skočilo bez inkasované branky
46:53
Při napadání se teď srazil s protihráčem kapitán Panterů David Kolář, otřesen odchází na střídačku
46:30
První lajna Panthers bez Janouška teď oslabení hraje skvěle, už se dokonce dvakrát dostala k ohrožení branky Mukařova
46:15
Mukařov v přesilovce utahuje šrouby, mačká Pantery v jejich obranném pásmu, ale obrana s vypětím všech sil zatím jejich náporu odolává
45:26
Vyloučen hráč Jaroslav Janoušek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou.
45:26
Komplikace pro Panthers, Janoušek v souboji sáhl instinktivně po míčku, rozhodčí si toho všimli a borec z první lajny Panthers míří na trestnou
44:27
Třetí třetina začala očekávaným náporem Mukařova, který vyústil v gól. Po standardce došlo k teči míčku, který pak doputoval za Mazákova záda. Vyrovnáno 3:3
44:26
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Tomáš Vaculík (3:3).
43:30
Rasťa Mazák další skvělým zákrokem, tentokrát maskou, zachraňuje Panthers od vyrovnání
41:20
Pavel Daněk trefuje tyč! Velká škoda pro Panthers
40:29
A další zákrok z říše snu! Jedovku hráče hostí vytáhl Mazák z pravého víka loktem po vzoru gólmanů ze švédské SSL ligy
40:00
40:00
Zdravíme z onlajnu bývalého trenéra Panthers Kamila Sedláka, který prý zápas na internetu pečlivě sleduje. Kamile fandi!
40:00
Poměr střel ve třetí části Panthers 5, Mukařov 9, celkově Panthers 24, Mukařov 29
40:00
Třetina plná nasazení, kvalitního florbalu a panterských gólů končí za stavu 3:2. Panteři ji i na střely vyhráli, poměrem 14:9 a povedlo se jim otočit vývoj utkání. Velkou zásluhu na tom měl především v druhé půlce třetiny brankář Rasťa Mazák, který fantasticky zlikvidoval hned několik šancí Mukařova.
40:00
Třetí část utkání začne za cca 7 minut a dá se očekávat, že nabídne ještě velké drama.
40:00
39:46
Velkou šanci Mukařova teď doslova vyklekal panterský Jakob
39:32
Krásná akce Pavla Daňka, převzal míč do sprintu na pravé straně, jeho projektil ale golman vyrazil ramenem
38:48
Panthers se teď snaží hru uklidnit pozvolnou rozehrávku, vypadá to že hráči chtějí třetinu dohrát bez chyb a odnést si do šatny vedení 3:2
36:45
Neuvěřitelný Mazák a skvělá obrana! Panthers se ubránili oslabení!
36:14
Vývoj zápasu se nepříznivě podepisuje na psychice hráčů Mukařova, kteří na sebe začínají být zlí a někdy i křičí
35:30
Mukařov se v následné přesilovce snaží o vyrovnání, ale proti je opět Mazák, který vypadá že dnes už chytne vše
34:36
Následně došlo k faulu na trestné střílení, které opět fantasticky zlikvidoval neprůstřelný Rasťo Mazák.
34:35
Trestné střílení družstva TJ Sokol Mukařov neproměnil Milan Sklenář.
34:35
Vyloučen hráč Sebastian Jakob družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení.
34:30
Mazák teď natáhl svou předlouhou nohu a zabránil zázračně gólu Mukařova
33:20
Gól jen potvrdil zlepšený výkon Panterů ve druhé třetině - Mukařov v této části přestříleli zatím 9:4, zlepšili obranou hru a utkání teď dominují.
33:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Matěj Lubenský (3:2).
33:00
Janoušek otáčí skóre pro Panthers! Po krásné přihrávce od Lubenského se dostal do úniku a chytře po zemi podstřelil nohu golmana Mukařova
31:55
Mazák opět klidným zákrokem zastavil útok soupeře
30:40
V hale teď panuje pekelná atmosféra, fanoušci bouří, hráči ještě přitvrdili, házejí se za mantinel a hra se přelévá nahoru dolů
28:34
Přečíslení 2 na 1 vyřešili Panthers skvěle a zažehnali tak nadějnou gólovou akci soupeře
28:15
Rybka teď vyzkoušel pozornost golmana Mukařova povedenou ranou z úhlu, ten však vytáhl pěkný zákrok
27:12
Vyloučen hráč Stanislav Zbyněk družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
27:12
Nepříjemný faul na elitního panterského beka Jakuba Rybku, který je však naštěstí v pořádku. Panteři si zahrají další dvě minuty přesilovky
26:35
Krůšek v životní šanci střílel na bližší tyč kterou však pouze orazítkoval
26:00
Kapitán Panthers David Kolář teď v úniku odmítl roli hrdiny a přestřelil bránu soupeře
25:50
Oba golmani jsou zatím ozdobou utkání, chytají výborně
25:30
Mazákovi teď pomohla tyčka a hned na to dokázal vytáhnout neuvěřitelný zákrok!
24:29
Tempo hry nabralo ještě vyšší obrátky. Vidíme řadu tvrdých soubojů v rohu, oba týmy moc chtějí vyhrát a vstoupit úspěšně do semifinálové série.
23:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek bez asistence (2:2).
23:07
Všech 14 fanoušků Panthers bouří! Chybu v rozehrávce trestá výstavní ranou z otočky do šibenice Krůša, je vyrovnáno.
20:01
Druhá třetina zahájena, Panthers se budou snažit o vyrovnání a zlepšení hry
20:00
20:00
První třetina je za námi, Mukařov ji vyhrál 2:1 díky raketovému nástupu, kdy vedl 2:0 už po 90 vteřinách hry. Lehce zaskočení Panthers se pak dokázali vrátit do hry snížením v oslabení.
20:00
Poměr střel vyzněl 11:8 pro Mukařov. Pantherskou ofenzivu zatím táhne prakticky pouze první lajna, trio útočníků Janoušek - Kolář - Lubenský si vytvořilo několik šancí a je nebezpečné při každém střídání. Teď je potřeba, aby se k nim přidaly ve hře dopředu i další lajny.
20:00
19:43
Před koncem třetiny velká šance Mukařova, po které se zmocnil míčku Janošek, bohužel si nevšimnul sprintujícího Pavla Daňka ze trestné lavice, který by šel sám na brankáře.
18:19
A Mukařovu se druhá hra 5 na 4 daří mnohem lépe, už si vytvořili dvě velké šance. Střelci však pokaždé selhali.
17:41
Vyloučen hráč Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
17:33
Pavel Daněk míří na trestnou lavici za bránění ve hře, Mukařov tak dostane šanci vylepšit dojem ze své přeilovky
17:08
První lajna Panthers zatím jako jediná soupeře přehrává, vytváří si šance a vstřelila i gól.
16:15
Trma vrma před Mazákem, ze zmatku naštěstí nic nebylo
15:00
Hra je teď rozkouskovaná fauly, bojuje se spíše uprostřed hřiště než před oběma brankami
14:10
Mukařov přesilovku nehrál moc dobře, prvotní euforie evidentně odpadla
13:25
13:25
Fantazie! Lubenský v oslabení ukradl míček soupeři, předložil ho ideálně do běhu kapitánovi Kolářovi a ten už se nemýlil. Panthers tak snižují v oslabení, což by jim mělo dodat sebevědomí
12:16
Vyloučen hráč Sebastian Jakob družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
12:15
Mukařov po krásné akci na jeden dotek trefuje břevno! Tlak ukončil až panterský Jakob sekáním, rozhodčí ho proto posílají na dvě minuty zpytovat svědomí na trestnou lavici
10:50
Panteři v přesilovce tlačili, na brankáře vyslali čtyři střely, ale gól pořád nikde
09:21
Vyloučen hráč Karel Svatoš družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
09:21
Chytrost Panterů - tak dlouho si dávali u standardky přednost, až to hráč Mukařova nevydržel, sáhl po míčku a jde na trestnou lavici. Pantery tak čeká přesilovka
07:33
Mukařov dobře kombinuje, do útoku je žene hlasitý kotel fanoušků. Svého soupeře teď zatlačili a Panthers se spíš brání a hrají na brejky.
05:35
Skvělé napadání pantherské lajny, Tomeš ovšem po zisku míčku netrefil zařízení
04:30
Obrovská šance Panthers, kapitán Kolář zakončoval po lobu od obrany pouze do golmana soupeře
02:26
Začátek zápasu se hraje v obrovském tempu, Mukařov zaznamenal už třetí šanci. Panthers se musí z prvotního nátlaku soupeře co nejdříve oklepat.
01:43
Druhá střela pro Mukařov a je z toho znovu gól
01:42
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Vaculík, asistoval Tomáš Sláma (0:2).
01:08
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Lukáš Kášek, asistoval Michal Smutný (0:1).
01:08
První střela pro Mukařov a hned je z toho gól
00:40
Lubenský sám na golmana a shazuje na Janouška, který bohužel netrefuje
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Mukařov : brankář: Josef Bína; hráči v poli: Marek Chlumský, Milan Sklenář, Tomáš Vaculík, Tomáš Sláma, Karel Svatoš
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Matěj Lubenský, Jakub Rybka, Jaroslav Janoušek, David Kolář, Patrik Míka