1:2
3:1
3:1
- : -
branky (asistence): 00:32 Michal Hudera (Adam Tlapák), 23:41 Martin Mühlfait (Dalibor Švéda), 24:55 Dalibor Švéda (Martin Mühlfait), 32:37 Ondřej Řezník (Tomáš Váňa), 52:03 Ondřej Řezník (Tomáš Váňa), 53:52 Ondřej Řezník (Filip Langer), 59:48 Adam Tlapák (Filip Langer)
branky (asistence): 17:33 Martin Řezáč (Jan Větrovský), 18:37 Jan Vacenovský (Daniel Maxa), 29:33 Jan Vacenovský (Daniel Maxa), 41:00 Daniel Maxa (Jan Diviš)

PSN Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:4
1. Michal Hudera, 24. Martin Mühlfait, 25. Dalibor Švéda, 33. Ondřej Řezník, 53. Ondřej Řezník, 54. Ondřej Řezník, 60. Adam Tlapák - 18. Martin Řezáč, 19. Jan Vacenovský, 30. Jan Vacenovský, 42. Daniel Maxa; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 1:4; využití: 3:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 38 - František Trojan 21; po třetinách: 1:2, 3:1, 3:1;
60:00
Střely na branku: Tatran - 8; Chodov - 16
60:00
Vyjádření trenéra hostů Tomáše Třešňáka: Dneska vyrovnané utkání ve kterém rozhodla produktivita týmů. Odpočneme si a příští týden uděláme ten drobný krůček co nám chyběl teď.
60:00
Vyjádření trenéra domácích Jiřího Jakoubka: Znovu utkání, ve kterém rozhodovala zejména hra do obrany a výkon brankářů. Jsem pyšný na kluky, že se po nepovedené první třetině zvedli a dokázali řešit jen věci, které ovlivní. Těšíme se na další zápas, proto každý takový hráče obou týmů obrovsky posouvá. Jdeme si pro finále!
60:00
59:55
Poslední střelu Chodova vysílá na domácího brankáře Jakub Sklenář.
59:48
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Filip Langer (7:4).
57:55
Vyloučen hráč Martin Řezáč družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
56:45
Tým hostů i přes veškerou snahu přesilovku nevyužil.
55:36
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
54:28
Vyloučen hráč Jan Wojnar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za zdržování hry.
54:24
Se nedokázal prosadit přes brankáře Jan Diviš.
53:52
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Řezník, asistoval Filip Langer (6:4).
53:22
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
52:03
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Řezník, asistoval Tomáš Váňa (5:4).
51:39
Tentokrát zkouší střílet Marek Pixa. Brankář vyráží.
50:58
Filip Langer střílí z dálky, brankář hostů vyráží.
50:15
Vyloučen hráč Jakub Sklenář družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
50:15
Utkání se začíná vyostřovat.
49:54
Daniel Eremiáš střlí vedle branky.
49:09
Další střela Jana Diviše, opět úspěšně vyražena gólmanem domácích.
48:47
Oba týmy se snží nepustit soupeře do větší akce.
47:42
Ani Jakub Sklenář svůj průnik nedokázal proměnit.
46:58
Další pokus o vstřelení branky přichází od Martina Řezáče. Martin Fruhbauer chytá.
45:46
Po opatrné rozehrávce střílí Jan Diviš, brankář domácích střelu likviduje.
45:00
Ondřej Novotný pálí těsně vedle branky domácích.
42:45
Jan Vacenovský střílí nad.
42:22
Palí z blízkosti Adam Kulík. Brankář domácích vyráží.
41:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Jan Diviš (4:4).
40:21
První akcí třetí třetiny byla střela na Martina Fruhbauera, kterého prověřil Daniel Maxa.
40:00
40:00
Střely na branku: Tatran - 12; Chodov 14
40:00
39:08
Michal Hudera střílí z dálky, František Trojan vyráží.
34:57
Daniel Maxa tečoval střelu těsně před brankou, Martin Fruhbauer chytl.
34:16
Jan Diviš pálí vysoko nad branku domácích.
33:34
Střelu Jana Vacenovského gólman domácích chytá.
32:37
32:03
Jakub Sklenář proniká branou, střílí, domácí brankář vyráží.
31:31
Jan Vacenovský se ocitá sám před Martinem Fruhbauerem, ale ten bezchybně chytl.
30:48
Zkouší prostřelit brankáře hostů Filip Langer.
29:59
Marek Mochan z poloviny střílí a František Trojan chytá.
29:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Vacenovský, asistoval Daniel Maxa (3:3).
29:33
Chodov dostal domácí pod tlak a Jan Vacenovský vyrovnává.
29:03
Michal Strnad opět z dálky pálí, tentokrát jde střela nad.
26:35
Další střelu na branku vysílá Michal Strnad, ale i tu Martin Fruhbauer likviduje.
25:18
Martin Řezáč střílí, brankář domácích vyráží.
24:55
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Dalibor Švéda, asistoval Martin Mühlfait (3:2).
24:07
Šimon Doubek střílí těsně nad Fruhbauerovu branku.
23:41
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Martin Mühlfait, asistoval Dalibor Švéda (2:2).
23:24
Michal Strnad pálí z dálky a trefuje brankáře domácích.
22:55
Domácí přesilovku nevyužili a tým hostů je v plném počtu.
22:27
Tomáš Váňa střílí z dálky a minul.
22:01
Filip Langer střílí a trefuje Františka Trojana.
21:33
Hráči Chodova dobře brání přesilovku a domácím se nedaří ohrozit branku.
20:53
Vyloučen hráč Daniel Maxa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely na branku: Tatran - 8; Chodov 12
20:00
19:58
Závěr první třetiny dohrávali domácí pod velkým tlakem.
18:37
18:27
Uniká Jan Diviš a trefuje domácího brankáře.
17:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Jan Větrovský (1:1).
17:33
Po pěkné a rychlé akci úspěšně zakončuje Martin Řezáč a srovnává stav vyrovnaného utkání.
16:51
Z dálky střílí Michal Strnad, avšak i tuto střelu Martin Fruhbauer vyráží.
16:15
Se o vstřelení branky pokouší František Kosař, brankář domácích střelu likviduje.
15:36
Střílí přímo do domácího brankáře Daniel Eremiáš.
13:23
Chodov se snaží prosadit, zakončení se ale nedaří.
11:38
Jan Wojnar se pokoušel překonat Františka Trojana, ten ale branku uhájil.
10:57
Vít Janda bojoval před brankou hostů, ale gól nepadl.
10:10
Proniká před Martina Fruhbauera Daniel Eremiáš, ale trefuje přímo brankáře.
09:29
Jan Žák palí, střela jde mimo branku.
07:49
Michal Hudera pálí z poloviny přímo do brankáře Trojana.
06:42
MareK Pixa se zkouší prosadit v útoku, obrana Chodova ale jeho snahu likviduje.
05:35
Chodov se snaží útočit, ale obrana Tatranu je tentokráte bezchybná.
04:58
Prověřuje gólmana domácích Martin Řezáč.
03:22
Martin Řezáč střílí, Martin Fruhbauer vyráží.
01:34
Ondřej Sádlo pálí z dálky, ale minul.
00:32
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michal Hudera, asistoval Adam Tlapák (1:0).
00:10
Michal Strnad nastřeluje pravý horní roh branky domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: František Trojan; hráči v poli: Jan Běloch, Jan Vacenovský, Daniel Maxa, Jan Diviš, Michal Strnad
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Ondřej Sádlo, Jan Wojnar, Marek Mochan, Jan Žák, Marek Pixa