3:0
2:1
3:3
- : -
branky (asistence): 01:48 Tomáš Váňa, 09:43 Ondřej Řezník (Čeněk Kašpar), 09:48 Lukáš Měřička (Michal Hudera), 31:59 Ondřej Řezník (Filip Langer), 38:27 Marek Pixa (Adam Tlapák), 45:44 Filip Langer, 53:12 Jan Wojnar (Adam Tlapák), 59:31 Adam Tlapák (Jan Wojnar)
branky (asistence): 28:50 Daniel Eremiáš (Martin Řezáč), 48:53 František Kosař, 49:56 Tadeáš Daněk, 57:50 Vojtěch Plaček (Michal Strnad)

PSN Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:4
2. Tomáš Váňa, 10. Ondřej Řezník, 10. Lukáš Měřička, 32. Ondřej Řezník, 39. Marek Pixa, 46. Filip Langer, 54. Jan Wojnar, 60. Adam Tlapák - 29. Daniel Eremiáš, 49. František Kosař, 50. Tadeáš Daněk, 58. Vojtěch Plaček; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Oskar Blaha 20 - František Trojan 14; po třetinách: 3:0, 2:1, 3:3;
60:00
Vyjádření trenéra domácích Jiřího Jakoubka: Vydřený první bod v semifinále. Úvod zápasu se nám vydařil a náskok jsme pohodlně udržovali i přes to, že se nám od druhé třetiny nedařilo v obraně splnit vytyčené cíle.
60:00
Vyjádření trenéra hostů Tomáše Třešňáka: Dnešní zápas se nám vůbec nepovedl. Zítra musíme ukázat výkon, kterého jsme schopni a který umíme.
60:00
Střely na branku: Tatran - 6; Chodov - 9
60:00
59:59
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Daniel Eremiáš.
59:59
Vyloučen hráč Adam Tlapák družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
59:59
V poslední minutě nařizuje rozhodčí trestné střílení, Daniel Eremiáš nepřekonal Oskara Bláhu.
59:55
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
59:48
Závěr utkání lépe zvládají domácí.
59:31
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Jan Wojnar (8:4).
59:13
Chodov sází na hru bez brankáře.
58:34
Chodov se snaží dostat domácí pod tlak.
57:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vojtěch Plaček, asistoval Michal Strnad (7:4).
57:39
Marek Pixa prověřuje brankáře hostí.
56:18
Domácí jsou v plném počtu, hosté přesilovku nedokázali využít.
55:55
Hosté zkouší hrát bez brankáře.
55:05
Daniel Maxa střílí vysoko nad Bláhovu branku.
54:12
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
54:12
Vyloučen hráč Tomáš Váňa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jan Wojnar, asistoval Adam Tlapák (7:3).
53:12
Tatran trestá nezakončené akce Chodova gólem Jana Wojnara po asistenci Adama Tlapáka.
52:58
Daniel Eremiáš zkouší prostřelit obranu, také bez úspěchu.
52:49
Jan Běloch zkouší střelu z dálky, ta jde mimo branku.
51:43
Martin Řezáč střílí přímo, brankář Oskar Bláha bezchybně chytá.
51:19
Chodov aktivně útočí.
50:39
Z otočky zkouší střílet Jan Žák, brankář Trojan však bezchybně likviiduje.
49:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tadeáš Daněk bez asistence (6:3).
49:47
Po špatné rozehrávce domácích střílí Martin Řezáč tyčku.
49:07
Daniel Maxa střílí z poloviny hřiště, brankář Oskar Bláha střelu vyráží.
48:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil František Kosař bez asistence (6:2).
45:44
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Langer z trestného střílení (6:1).
45:29
Brankáře Trojana prověřuje Jan Wojnar.
44:28
Tadeáš Daněk se opět pokouší o ohrožení branky domácích, opět bez úspěchu v koncovce.
43:41
Hra se vyrovnala a přelévá se od branky k brance.
42:04
Tadeáš Daněk zkouší vystřelit na branku domácích, ale míjí.
41:37
Do třetí třetiny vstoupil aktivněji Tatran.
40:00
40:00
Střely na branku: Tatran - 7; Chodov - 9
40:00
39:42
Chodov se snaží o prosazení, úspěšné zakončení však chybí.
38:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Marek Pixa, asistoval Adam Tlapák (5:1).
38:27
Po přesné přihrávce Adama Tlapáka Marek Pixa nádherně zvyšuje na 5 :1.
36:41
Tomáš Váňa vysílá střelu na branku, kterou mu František Trojan vyráží.
35:57
Tadeáš Daněk střílí z dálky, obrana však míč blokuje.
34:45
Jan Běloch pálí přímo do brankáře Bláhy.
33:56
Střílí ze vzduchu Jan Větrovský, střela šla vedle.
33:14
Jan Běloch prudce vystřelil na branku domácích, Oskar Bláha však přesně zasáhl.
31:59
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Řezník, asistoval Filip Langer (4:1).
31:59
Tatran zúročil svůj oddechový čas a střelou Ondřeje Řezníka zvyšuje na 4 : 1.
31:07
Timeout PSN Tatran Střešovice
30:44
Jan Vacenovský prověřuje brankáře domácích rychlou střelou. Neúspěšně.
28:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Martin Řezáč (3:1).
28:50
Chodov z rychlého protiútoku snižuje zásluhou Eremiáše Daniela na 3 : 1.
28:29
Jan Wojnar se pokouší prostřelit obranu Chodova. Beúspěšně.
26:51
Opět Filip Langer prověřuje brankáře hostů střelou z poloviny hřiště.
25:42
Adam Tlapák nastřeluje pravou tyč.
24:54
Michal Hudera zachránil gól vysokou holí.
23:35
Filip Langer střílí, obránce střelu vykrývá.
22:12
Vyloučen hráč Maxim Volek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
20:53
Vacenovský Jan ze strany vystřelil, ale brankář střelu chytil.
20:14
Střelou z dálky zkoušel prorazit Běloch Jan, obrana domácích však pokus zlikvidovala.
20:00
20:00
Střely na branku: Tatran - 9; Chodov - 6
20:00
19:15
Hra se vyrovnává a oba týmy se snaží o rychlé protiútoky.
17:58
Jan Diviš vypíchl Tlapákovi míč, běžel sám na branku, avšak neproměnil.
17:44
Marek Pixa zkouší střelu na branku, ale míjí.
16:29
Vyloučen hráč Vojtěch Plaček družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
15:56
Chodov se pokouší o útok, ale marně.
15:12
Další pokus o zdolání branky domácích učinil Adam Kulík, bohužel neúspěšně.
13:43
Jan Vacenovský zkusil vystřelit, ale míček mu sklouzl po holi a brankář Oskar Bláha neměl téměř žádnou práci.
09:48
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lukáš Měřička, asistoval Michal Hudera (3:0).
09:48
Lukáš Měřička překvapil brankáře hostů z půlky a zvýšil na 3 : 0.
09:43
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Řezník, asistoval Čeněk Kašpar (2:0).
09:08
Jan Wojnar se pokusil o zakončení svého úniku, ale brankář si jej pohlídal.
08:42
Z otočky střílí Jan Žák, ale brankáře nepřekvapil.
07:15
Marek Pixa prochází přes celé hřiště, ale netrefil.
06:12
Ondřej Řezník prochází obranou a střílí. Trojan František však střelu likviduje.
05:04
Tomáš Váňa z poloviny střílí, brankář František Trojan vyráží.
04:26
Filip Langr míří vysoko nad branku hostů.
03:42
Filip Kříž střílí a brankář Blaha opět vyráží.
03:30
Jan Vacenovský trefuje tyč.
02:45
Daniel Maxa prověřuje střelou z dálky brankáře domácích Oskara Blahu. Ten úspěšně vyráží.
01:48
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Váňa bez asistence (1:0).
00:35
Adam Tlapák prověřuje brankáře hostů. Ten vyráží.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: František Trojan; hráči v poli: Jan Běloch, Filip Kříž, Jan Vacenovský, Daniel Maxa, Jan Diviš
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Oskar Blaha; hráči v poli: Marek Pixa, Adam Tlapák, Ondřej Sádlo, Dalibor Švéda, Jan Wojnar