4:0
0:3
0:1
1:0
branky (asistence): 01:34 Jakub Černý, 13:57 Petr Gasparik (Miroslav Horký), 14:46 Jakub Černý (Jakub Brož), 16:33 Miroslav Šnajdr (Jakub Brož), 65:35 Daniel Macek (Petr Gasparik)
branky (asistence): 21:06 Petr Kittel (Vladislav Kittel), 22:05 Patrik Hegar (Stanislav Barabáš), 28:57 Marek Polášek (Josef Viktořík), 49:51 Petr Velech (Petr Kittel)

FB Hurrican Karlovy Vary - 1. FBK Rožnov p/R 5:4p
2. Jakub Černý, 14. Petr Gasparik, 15. Jakub Černý, 17. Miroslav Šnajdr, 66. Daniel Macek - 22. Petr Kittel, 23. Patrik Hegar, 29. Marek Polášek, 50. Petr Velech; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Filip Černý 22 - Roman Ciompa 21; po třetinách: 4:0, 0:3, 0:1, 1:0;
65:35
70:00
Komentář domácího trenéra Petra Pánka - První třetinu jsme přesně hráli co jsme chtěl a neslo to ovoce. Pak jsme ztratili koncentraci a až do konce zápasu jsme se ke hře z úvodu zápasu nedokázali vrátit. Cíl je pořád stejný, už nám chybí jen dva body k záchraně. Děkujeme soupeři a divákům
70:00
Komentář jednoho z trenérů hostí Barabáše- První třetinu jsme ještě spravovali auto abychom do Varů dojeli a na hřišti to bylo znát. Od začátku druhé třetiny jsme byli domácím víc než vyrovnaným soupeřem a zápas rozhodla pohotovost karlovarského Macka. "No nic, tečeme 1:2, zítra úder vrátíme. Díky všem.
65:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Petr Gasparik (5:4).
65:35
Obrovská radost na domácí straně, Macek basebollově trefil balonek a rozhoduje o vítězství domácích
50:48
Na hřišti se teď přiostřuje, především Rožnov předvedl několik zákroků na hranici pravidel
49:51
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Velech, asistoval Petr Kittel (4:4).
44:59
Vyloučen hráč Matyáš Kalina družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
36:34
Vyloučen hráč Daniel Macek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za držení.
36:16
Sám před brankou se objevil Viktořík, kterému se však nepodařilo vyrovnat
33:36
Šnajdr běžel sám na gólmana hostující obránce mu však na poslední chvíli balonek vypíchl, podle rozhodčích čistě, což se Šnajdrovi vůbec nelíbí
28:58
Nedáš dostaneš, domácí nebyli důrazní na brankovišti za což je Polášek potrestal
28:57
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Marek Polášek, asistoval Josef Viktořík (4:3).
28:50
Šnajdr hledal před brankou Smolku, tomu se však nepodařilo zkrotit skákavý balon.
22:05
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Patrik Hegar, asistoval Stanislav Barabáš (4:2).
22:05
Domácí zaspali úvod druhé třetiny a Rožnov rychle snižuje na rozdíl dvou branek
21:06
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Kittel, asistoval Vladislav Kittel (4:1).
16:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Jakub Brož (4:0).
16:33
Šnajdr se objevil zcela sám před brankářem a nadvakrát uklidil míček do branky
14:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Černý, asistoval Jakub Brož (3:0).
14:46
A máme tady v rychlém sledu dvě branky, nejprve předvedli hezkou kombinaci Horký s Gasparikem a hned vzápětí přidal svůj druhý gól Jakub Černý
13:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Gasparik, asistoval Miroslav Horký (2:0).
11:30
Domácí mají zatím jasnou převahu, zatím se ji však nedaří zužitkovat
10:30
V další šanci domácí Šnajdr, ani jemu se však nepodařilo gólmana Ciompu prostřelit
07:50
Nádherná kombinace domácích, Horkému se však nepodařilo navýšit skóre
04:31
Rožnov běžel v přečíslení 2 na 1, na poslední chvíli se vrátil Mosler a šanci překazil a následně si svůj první zákrok Filip Černý
03:17
Nádherný blok domácího Kaliny
02:18
Domácí mají v úvodu převahu, tvrdou střelu teď vyslal Kalina
01:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Černý bez asistence (1:0).
00:44
Horký našel před brankou volného Gasparika, který však nastřelil pouze gólmana Ciompu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Roman Ciompa; hráči v poli: Petr Krhut, Petr Burýšek, Josef Viktořík, Marek Polášek, Lukáš Kratochvíl
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Filip Černý; hráči v poli: Miroslav Horký, Daniel Macek, Matěj Svatek, Petr Gasparik, Matyáš Kalina