2:1
1:2
3:2
- : -
branky (asistence): 12:57 Jan Burkoň (Tomáš Szabo), 17:01 Tomáš Szabo (Jakub Ježek), 32:32 Teemu Tuhkanen (Jan Burkoň), 42:15 Jiří Špak (Tomáš Szabo), 46:41 Jakub Ježek (Tomáš Szabo), 50:34 František Novák (Jakub Ježek)
branky (asistence): 12:13 Vojtěch Houska (Tomáš Mareš), 20:37 Tomáš Mareš (Karel Šavrda), 36:03 Martin Košta (Jan Staněk), 41:38 Tomáš Mareš (Jiří Křesák), 49:33 Karel Šavrda (Vojtěch Houska)

FBC PANTHERS LIBEREC - FbC Strakonice P.A. 6:5
13. Jan Burkoň, 18. Tomáš Szabo, 33. Teemu Tuhkanen, 43. Jiří Špak, 47. Jakub Ježek, 51. František Novák - 13. Vojtěch Houska, 21. Tomáš Mareš, 37. Martin Košta, 42. Tomáš Mareš, 50. Karel Šavrda; rozhodčí: Petr Herman - Jan Oriš; vyloučení: 4:6; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Adam Slabý 21 - Josef Macek 24; po třetinách: 2:1, 1:2, 3:2;
60:00
59:59
Vyjádření domácího trenéra: Těžké utkání, ale zvládli jsme ho. Zítra v Turnově konec. Děkujeme jak divákům tak pořadatelům.
59:59
Střely celkově domácí : 26 Střely celkově hosté : 30
59:59
Vyjádření hostujícího trenéra: Naše hra byla celkem vyrovnaná, šance jsme měli, naneštěstí soupeř využil svojí sílu a my věříme že zítra vyhrajeme a vrátíme sérii zpátky na jih do Strakonic.
59:59
A je tu konec! Po skvělém výkonu jsme zvtězili, a ujímáme se vedení v sérii 2:1
59:20
Hosté útočí, ale zatím jim to není nic platné.
58:19
Hostující tým odvolal brankáře a jdeme tedy do finále zápasu.
58:18
Timeout FbC Strakonice P.A.
57:29
Vyloučen hráč Josef Macek družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za hra na zemi.
57:29
Tak to se často nevidí, aby trest obdržel hostující brankář. Bohužel rukou nemůže hrát mimo brankoviště, což by mohl sám vědět. Možná na něj byla hra moc rychlá.
56:20
Přesilovka hostí vypadá nepříjemně, ale zatím je fortuna na naší straně.
55:15
Vyloučen hráč Marek Žihla družstva FBC PANTHERS LIBEREC na 2 minuty za vražení zády.
55:15
Vyloučení nám komplikuje cestu za vítězstvím.
54:20
Ještě že si náš golman umí poradit s tlakem hostí.
52:50
Nezahálí ani hostující golman, který drží šancie svých souputníků nad vodou.
52:30
Co se skoro nestalo, mohlo být opět srovnáno. Naštěstí má Adam Slabý hbité prsty.
51:20
Další šance. Pokud mě nešálí zrak, což se klidně mohlo stát, tak se do brány takřka trefil Márty.
50:34
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil František Novák, asistoval Jakub Ježek (6:5).
50:34
To byla branka z říše snů, i když je nutno dodat, že i s nutnou dávkou štěstí nakonec končí pověstná lopta v brance.
49:33
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Vojtěch Houska (5:5).
49:33
A máme srovnáno. 5:5
46:50
Po vstřelené brance měli golovku na svých holích hosté, naštěstí mimo.
46:41
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Jakub Ježek, asistoval Tomáš Szabo (5:4).
46:41
Naštěstí si naši hráči poradili s přesilovkou nejlépe jak mohli, a Kuba Ježků skoruje. A vedení je opět na naší straně.
46:20
Trestné střílení družstva FBC PANTHERS LIBEREC neproměnil Tomáš Szabo.
46:20
Vyloučen hráč Jakub Kořán družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za bránění ve hře.
46:20
A tlak nese své ovoce, uvidíme trestné střílení, snad tentokrát budeme úspěšní. Kvalita zaručena, jede Szabič.
46:20
Tak jsem našeho borce přecenil, sice míček nenechal za sebou, ale ani branku netrefil. Holt míček je nebezpečná zbran, obzvlášt když se sveze po hokejce. Takže následovat bude naše přesilovka.
45:20
Současná situace by se dala popsat jako dobývní hostující brány, ta stále odolává.
44:50
Hostující hráči nejsou ani otřeseni předchozím zákrokem a vyzkoušeli pozornost našeho brankáře, ten byl naštěstí pozorný.
44:20
Naši hráči se vehementně hnali dopředu, což odnesla hlava jednoho z hostujících obránců. Naštěstí lebka zůstala vcelku.
42:15
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Jiří Špak, asistoval Tomáš Szabo (4:4).
42:15
Odpověď domácích nenechala dlouho čekat. A máme zase srovnáno.
41:38
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Jiří Křesák (3:4).
41:38
Až od půlící čáry míří hosté neomylně pod víko naší brány. Bohužel prohráváme.
40:43
Zatím se nám hra přelívá ze strany na stranu.
40:01
Třetí třetina začala přesilovkou hostí, která skončí za pár vteřín.
40:00
40:00
39:58
Jéža zkusil překvapit strakonickou svatyni, nevyšlo to, v bráně totiž překážel brankář.
39:20
Série dobrých možná by se dalo i říct skvělých zákroků Slabého zachránilo domácí.
38:15
Vyloučen hráč Martin Tomas družstva FBC PANTHERS LIBEREC na 2 minuty za blokování hokejky.
38:15
To snad néé, jako tsunami se na nás valí další pohroma. Snad domácí borci v sobě najdou dostatek energie dohrát druhou třetinu.
37:06
Domácí jsou pod velkým tlakem, uvidíme co se vyvine v následujících minutách.
36:03
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Martin Košta, asistoval Jan Staněk (3:3).
36:03
A je ještě hůř, soupeř srovnal.
35:42
Jak rychle slunko vyšlo, tak zase zapadlo, čeká nás oslabení.
32:32
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Teemu Tuhkanen, asistoval Jan Burkoň (3:2).
32:32
V nouzi poznáš přítele, a ten náš přijel až z Finska. Teemu se nezalek letošního teplejšího jara a schladil hlavy strakoničáků.
31:20
To snad ne, hostující útočník si hřiště spletl s boxerským ringem a takřka osekl našemu brankáři prst, jak nechutné a nepříjemné, naštěstí Slabý má tuhý kořínek a především se sám umí ozvat a jak se lidově říká seřvat soupeře na dvě doby..
28:32
Hostující se nemohou prosadit a přesilovky je pomalu konec.
27:51
Vyloučen hráč Jan Burkoň družstva FBC PANTHERS LIBEREC na 2 minuty za sekání.
26:20
Hra je rozkouskovaná. Ani jeden tým nedokáže prorazit soupeřův val.
25:45
I šance Jirky Špaka vyšla vniveč, snad je brankář hostí alespoň dostatečně vystrašen blízkostí našeho nejlepšího borce.
23:52
Domácí se snaží oklepat po brance hostí, ale stále se jim nedaří vsítit branku.
20:37
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Karel Šavrda (2:2).
20:37
Druhá třetina byla zahájena rychlým sledem šancí na obou stranách, bohužel pro domácí skončila brankou v naší síti.
20:00
20:00
19:50
Poslední šance v první třetině byla opravdu šťavnatá, ale užitek nepřinesla. Gol nepadl.
18:40
Domácí získali chut do hry a směle útočí.
17:42
Vyloučen hráč Adam Vašmucius družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:20
Hostující střelec natahuje k nebezpečné střele a nebezpečně strefil vlastní nohu, pravděpodobně řídil celou cestu do Liberce.
17:01
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Jakub Ježek (2:1).
17:01
Skončilo oslabení, což nebránilo Szabičovi vsítit branku, měl to usnadněné o fakt, že brankář nevěděl, kde je míček...Jeho chyba
15:01
Trestné střílení družstva FbC Strakonice P.A. neproměnil Ondřej Novák.
15:01
Vyloučen hráč Jan Obermann družstva FBC PANTHERS LIBEREC na 2 minuty za hra na zemi.
15:01
A následuje trestné střílení i na straně hostů, uvidíme, jestli se i domácí brankář vytáhne a nepřipustí branku.
15:01
A jak jsem psal tak se také stalo, hostující střelec zkrátka nevyzrál na našeho brankáře a skore se nemění, ale nebezpečí hrozí z náseledujícího oslabení.
12:57
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Jan Burkoň, asistoval Tomáš Szabo (1:1).
12:57
Radost hostujících hráčů netrvala moc dlouho. Domácí využili přesilovou hru a skore je srovnáno, tedy 1:1
12:30
Vyloučen hráč Tomáš Houska družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za hrubost.
12:13
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Tomáš Mareš (0:1).
12:13
A hosté využili chyby domácích, a po proniknutí po levém mantinelu skórují. 0:1
12:00
Po druhé nevyužité přesilové hře, se hra přelívá nahoru a dolu.
08:02
Trestné střílení družstva FBC PANTHERS LIBEREC neproměnil Jakub Ježek.
08:02
Vyloučen hráč Jiří Křesák družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za blokování hokejky.
08:02
Domácí neproměnili trestné střílení a následuje již druhá přesilová hra.
05:00
Hosté jsou i v oslabení nebezpeční, a domácí brankář se musí mít na pozoru.
04:33
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
04:00
Domácí brankář si připisuje další zákrok, a domácí se snaží kontrovat, jenze byli zastaveni jiz ve stredním pásmu.
02:50
Domací tým pod nátlakem hostí, kteří od úvodního hvizdu převzali otěže zápasu.
00:01
Hra nám začala kdo bude dnes šťastnějším týmem to se dozvíme na konci zápasu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Jan Oriš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice P.A.: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Tomáš Mareš, Vojtěch Houska, Ondřej Novák, Karel Šavrda, Karel Řezanka
00:00
Line-up domácích FBC PANTHERS LIBEREC : brankář: Adam Slabý; hráči v poli: Tomáš Szabo, Martin Šír, Jakub Ježek, Jiří Špak, Jan Obermann