2:0
3:0
1:4
- : -
branky (asistence): 07:40 Jan Dušek (Martin Lazárek), 15:27 Martin Lazárek (Kryštof Lach), 34:53 Jan Blažek (Martin Lazárek), 36:00 Jan Dušek (Martin Lazárek), 38:43 Kryštof Lach (Martin Lazárek), 42:14 Kryštof Lach (Martin Lazárek)
branky (asistence): 41:50 Pavel Zeman (Martin Pechatý), 42:01 Milan Gerhard (Lukáš Fiala), 46:25 Michal Stejskal, 58:52 Martin Severa (David Gebhardt)

Wizards DDM Praha 10 - Florbal Teplice 6:4
8. Jan Dušek, 16. Martin Lazárek, 35. Jan Blažek, 37. Jan Dušek, 39. Kryštof Lach, 43. Kryštof Lach - 42. Pavel Zeman, 43. Milan Gerhard, 47. Michal Stejskal, 59. Martin Severa; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 22 - Václav Hlavsa 25; po třetinách: 2:0, 3:0, 1:4;
60:00
Pokračování komentáře vedoucího hostů Aleše Kotase: Ve 3. třetině jsme už neměli co ztratit a hráli jsme na riziko, které se vyplatilo a zápas jsme zdramatizovali. Děkujeme našim fanouškům za perfektní atmosféru, kdy nás povzbuzovali i přes prohru celý zápas. Dále děkuji i klukům za super sezónu, kdy jsme ani neočekávali, že si zahrajeme play up.
60:00
Komentář vedoucího hostů Aleše Kotase: V 1. třetině nám chyběla bojovnost a bohužel Wizards těžili ze šťastných gólů. Ve 2. třetině jsme měli několik jasných gólových příležitostí, které jsme nevyužili. Zápas bohužel ovlivnili z velké části rozhodčí!!! Před třetím gólem byl na nás faul a čtvrtý padl z postavení hráče v brankovišti. Unie by si měla uvědomit důležitost play up a na tyto zápasy delegovat zkušenější kusy.
60:00
Střely 3. třetině: Wizards - 10, Teplice - 9
60:00
Střely celkem: WIzards - 31, Teplice - 26
60:00
Komentář vedoucího domácích Romana Urbance: Jasný zápas jsme si přeci jenom na konci zdramatizovali. Děkuji soupeři a přeji jim příští rok úspěch.
60:00
59:30
Lazárek vybojoval 30 sekund za hostující brankou.
58:52
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval David Gebhardt (6:4).
58:52
Zázračná střela skoro od rohového praporku končí v domácí brance.
58:42
Teplice v tlaku zatím bez větší šance.
55:30
Hosté po timeoutu v bez brankáře. Jediné co z toho je jsou dlouhé střely Wizardů.
55:22
Timeout Florbal Teplice
54:22
Policar zabojoval v osobním souboji a vybojoval pro svůj tým standartku
53:36
Teplice zatím z přesilovky vytěžili střely mimo branku, nebo do obranného Wizardího valu.
52:16
Lazárek nedobrzdil v obranném rohu a bude vyloučen. Mělo by se začít trestat, ale i oplácení.
52:15
Vyloučen hráč Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:27
Wizards zatím bez šance. Přesilovka se jim moc nedaří.
50:43
Vyloučen hráč Václav Hlavsa družstva Florbal Teplice na 2 minuty za zdržování hry.
50:43
Na hřišti se to konečně přiostřuje.
48:59
Teplická přesilovka zatím bez větší šanci. Střely ale létají ostošest.
48:24
Vyloučen hráč Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
48:14
Styl posledních minut vyhovuje více hostům. Dostávají křídla.
47:30
Hra teď lítá nahoru, dolu.
46:25
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Michal Stejskal bez asistence (6:3).
42:15
Druhá třetina z ostra. Nejdříve Teplice zdramatizovali dvěma slepenými brankami. Ale Lazárek to vzal na sebe a vymíchal 2 prothráče a předložil Lachovi před prázdnou branku.
42:14
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Kryštof Lach, asistoval Martin Lazárek (6:2).
42:01
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Milan Gerhard, asistoval Lukáš Fiala (5:2).
41:50
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Pavel Zeman, asistoval Martin Pechatý (5:1).
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: WIzards - 9, Teplice - 8
40:00
39:16
Vyloučen hráč Martin Pechatý družstva Florbal Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
38:43
38:43
Lazárek našel skulinu mezi třemi obránci, na konci byl Lach a jeho střela do odkryté branky.
36:00
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Dušek, asistoval Martin Lazárek (4:0).
36:00
Dušek nezvdal souboj na brankovišti a procpal míček do hostující branky.
34:53
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Blažek, asistoval Martin Lazárek (3:0).
34:53
Kavan našel Blažka na malém brankovišti a ten lehko tečí usměrnil míček za bezmocného Hlavsu.
32:38
Tepličtí se již radovali, ale Vávra na čáře chytá.
31:20
Ondřej Policar si připisuje výborný obranný zákrok.
29:41
Zdobínský odmítl velkou šanci, když to Ondřej Policar vyvezl z vlastní poloviny.
27:41
Po chybě v útočném pásmu měli Teplice rychlý protiútok Vávra chytá.
26:41
Hosté se trochu osmělili a připsali si tři nebezpečné střely Vávra v poklidu chytá.
24:43
Wizards nastoupili do druhé třetiny zostra nepouští Teplice z obranného pásma.
20:50
Přesilovka hostů skončila bez větší šanci.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Wizards - 12, Teplice - 9
20:00
19:50
Vávra většinu času bez práce. Ale když měl zasáhnout byl vždy na svém místě jako teď při poslední střele hostujícího Váni.
19:06
Vyloučen hráč Michal Kasan družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
17:30
Lazárek překonal obránce nahrál na střed Lachovi a ten v tísni netrefil hostující branku.
15:27
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Kryštof Lach (2:0).
15:27
Lach nahrál za bránou Lazárkovi, ten poslal balonek před bránu, kde si jej obránci srazili do vlastní sítě.
14:30
Smutný po střele z první trefuje tyčku.
12:35
Homolka z dobré příležitosti nepřekonal Hlavsu.
11:22
Hosté střílí ale domácí obrana odklízí míček do bezpečí
09:50
Müller zachňoval na poslední chvíli nataženou holí, když hosté stříleli v podstatě do prázdné branky.
07:40
07:40
Lazárek našel na středu volného Duška, který přízemní střelou k tyči překvapil Hlavsu.
06:46
Smutný střílí přes obránce Hlavsa v hostující brance pozorný.
05:55
Přesilovka nepřinesla nic kromě jedné střely do tyčky od Karla Smutného.
03:55
Vyloučen hráč Martin Severa družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hrubost.
03:54
První přesilovku vybojoval domácí Lazárek. Vypíchl míč a řítil se do protiútoku a hostující Severa ho zastavil nedovoleně.
02:41
Začátek nervozní z obou stran, míčky odskakují od čepelí, nahrávky nejsou úplně přesné.
01:00
Lazárek zkoušel výběh od mantinelu, hostující zblokovali.
00:10
Úvodní bully vyhrávají domácí a snaží se držet míček na svých holých.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Lukáš Weissgráb.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Václav Hlavsa; hráči v poli: Tomáš Soukup, Lukáš Tittel, Lukáš Rudiš, Lukáš Fiala, Milan Gerhard
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Martin Lazárek, Jindřich Zoth, Michal Kasan, Kryštof Lach, Jan Dušek
00:00
Dobrý večer, vítejte u textového přenosu play-off Divize mezi Wizards DDM Praha 10 a týmem Florbal Teplice. Vítěz si ještě prodlouží sezonu, poražený si bude užívat zasloužené volno.