2:3
4:2
3:0
- : -
branky (asistence): 01:27 Josef Juha (Patrik Šebek), 16:44 Josef Juha (Daniel Gärtner), 22:55 Tomáš Pour (Jan Dobisík), 28:08 Daniel Cabejšek (Matyáš Krebner), 32:21 Tomáš Pour (Daniel Cabejšek), 33:32 Josef Juha (Lukáš Netrefa), 48:30 Matyáš Krebner (Josef Juha), 51:45 Daniel Cabejšek (Jan Dobisík), 57:11 Jan Dobisík
branky (asistence): 01:43 Daniel Filip (Kryštof Malina), 07:52 Radek Šomodi (Martin Ulman), 17:00 Jiří Besta, 34:21 Martin Děček (Jiří Besta), 39:23 Martin Hurajt (Martin Ulman)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - 1. SC TEMPISH Vítkovice 9:5
2. Josef Juha, 17. Josef Juha, 23. Tomáš Pour, 29. Daniel Cabejšek, 33. Tomáš Pour, 34. Josef Juha, 49. Matyáš Krebner, 52. Daniel Cabejšek, 58. Jan Dobisík - 2. Daniel Filip, 8. Radek Šomodi, 18. Jiří Besta, 35. Martin Děček, 40. Martin Hurajt; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Ondřej Kratěk 36 - Denis Jasiok 19; po třetinách: 2:3, 4:2, 3:0;
60:00
Komentář trenéra hostů J. Gurkovského: Gratuluju Bohemce k postupu do finále.Děkuji za fantastickou a vyrovnanou sérii.Celou dobu chtěly oba týmy hrát florbal a více méně se to dařilo.Máme titul v neproměňování šancí.Kdybychom je proměňovali, máme opravdový.Souhlasím s Bedlou, že utkání rozhodl náš výpadek ve 2. třetině.Nevím,co si myslet o tom,když mně rozhodčí před zápasem řekne,že v Praze se hraje do kopce.Netvrdím,že to rozhodlo zápas, ale místy to tak vypadalo. Přeji Bohemce štěstí ve finál
60:00
Střely : 10:18
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: Nádherná série dneska vyvrcholila. Hrál se vyrovnaný florbal nahoru dolu s hodně šancemi. Rozhodl výpadek soupeře ve druhé třetině, kdy inkasovali čtyři góly. To rozhodlo celou sérii.
60:00
Nejlepší hráči 88 Besta 20 Pour
60:00
59:50
Běží posledních 10 vteřin utkání a už je jasné, že Bohemians postupují do finále.
57:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Dobisík bez asistence (9:5).
56:17
Hosté v šesti.
55:07
Krejčíř rozezněl břevno domácí branky.
54:57
Pour s Dobisíkem tlači na obranu, ale všechny snahy končí mimo.
54:02
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
53:07
Od Kraťka se odráží střela ven z hřiště
51:45
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Jan Dobisík (8:5).
51:45
Dobisík zkusil, brankář vyrazil, tak Cabejšek vše npravil.
48:30
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Josef Juha (7:5).
47:47
Hosté si moc vyrovnané hry neužili.
47:41
Vyloučen hráč Jiří Besta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
47:23
Juha zachraňuje situaci, když se hosté vrhli do útoku.
46:07
Domácí spíš brání než útočí
45:31
Vyloučen hráč Radek Šomodi družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
44:07
Hosté trénují přihrávky na obranné polovině.
43:30
Juha nechává míček za sebou Netrefovi, ale ten jeho signál nepochopil.
40:00
Poslední část utkání začíná potmě, jelikož světla se nepodařilo nahodit. I přes chabé osvětlení je znát odhodlání.
40:00
Střely : 9:13
40:00
39:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Hurajt, asistoval Martin Ulman (6:5).
39:23
Hala zhasla a Vítkovice pod rouškou tmy střílí gól.
38:57
Domácí před bránou hostů.
38:42
Bohemka překombinovala rozehrávku před brankou Vítkovic a zahodila míček.
37:19
Netrefovi sklouzla přihrávka a netrefil se
35:04
Neskutečná chyba před brankou hostů, kterou Šebek s Doležalem neztrestali.
34:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Děček, asistoval Jiří Besta (6:4).
33:37
Doležal promáchl, Juha ne.
33:32
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha, asistoval Lukáš Netrefa (6:3).
32:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Pour, asistoval Daniel Cabejšek (5:3).
31:47
Doležal teď předvedl krásný souboj u mantinelu. Pokud v hledišti sedí nějaký baletní skaut, má vybráno.
30:07
Bohemians získali rozehrávku před bránou, ale neshodli se
28:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Matyáš Krebner (4:3).
26:27
Bohemka střídala po jednom a Děček využil situace, naštěstí Kratěk byl připraven.
23:00
Největší starostí fanoušků je teď, že po našem gólu trvalo vždy 16 vteřin, než to hosté vrátili. Následující vteřiny budou těžké.
22:55
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Pour, asistoval Jan Dobisík (3:3).
22:55
Krebner vytančil míček, přesunul na Dobisíka, ten ještě kousek na Poura.
20:27
Juha omylem nahrál útočníkovi Vítkovic před bránou, ten z toho byl ale v šoku a nevystřelil.
20:00
20:00
Střely: 9:10
20:00
18:58
Hráči se perou o míček u mantinelu, na středu, za brankou, před brankou, ale nikdo se nedostává do střelecké šance...
17:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta bez asistence (2:3).
16:44
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha, asistoval Daniel Gärtner (2:2).
16:06
Šomodi pálí mimo branku nacházeje se na obranné půlce.
14:17
Gärtner sebral míček v přihrávce obránců, ale nevystřelil, asi nemohl uvěřit tomu, jak to bylo snadné.
13:17
Gattnar vedle, přitom byl Kratěk na druhé straně brány.
12:07
Netrefa se zamotal do nohou brankáře a nevystřelil míček.
11:23
Buršík na Gärtnera, Gärtner na Buršíka, Buršík mimo.
10:57
Malina z první míjí branku, již Kratěk neměl pod kontrolou.
09:24
Cabejšek zkousli z přihrávky z první, ale střela byla zblokována.
07:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Radek Šomodi, asistoval Martin Ulman (1:2).
07:52
Ulman v poslední chvíli posunul na Radka Šomodiho a ten pálil.
06:57
Šomodi se obtočil kolem branky, Kratěk to trochu čekal.
05:28
Krebner dostal od Poura míček před bránu, ale nemohl se rozhodnout, kudy se otočí.
03:50
Cabejšek zkouší z běhu, ale je nepřesný.
02:15
Dobisíkovi s Krebnerem se nepovedla rozehrávka u vítkovické branky, míč má soupeř
01:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Filip, asistoval Kryštof Malina (1:1).
01:43
Vítkovice hned po buly vrací úder.
01:27
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha, asistoval Patrik Šebek (1:0).
01:27
Pepa Juha dostal přihrávku zpoza branky a na rozdíl od golmana nezaváhal.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Martin Děček, Kryštof Malina, Václav Jurdzin, Daniel Krejčíř, Daniel Filip
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Ondřej Kratěk; hráči v poli: Josef Juha, Jakub Buršík, Patrik Šebek, Lukáš Netrefa, Daniel Gärtner
00:00
Dobré odpoledne, vítám vás u přenosu rozhodujícího kola semifinále mezi FBŠ Bohemians a 1. SC TEMPISH Vítkovice