1:1
0:0
2:1
- : -
branky (asistence): 15:41 Zdeněk Habr (Marek Fuchs), 54:26 Jan Grábl (Jakub Gregor), 56:04 Tomáš Brom (Petr Ondráček)
branky (asistence): 13:00 Martin Skřivánek (Petr Hartman), 50:10 Marian Jelínek (Jaromír Lisa)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:2
16. Zdeněk Habr, 55. Jan Grábl, 57. Tomáš Brom - 14. Martin Skřivánek, 51. Marian Jelínek; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 145; zásahy brankářů: Filip Kejík 18 - Petr Weissgärber 17; po třetinách: 1:1, 0:0, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostí pana Martina Hovořáka: Gratulujeme soupeři k postupu. Byla to vyrovnaná série, kdy byl soupeř v závěrech utkání šťastnější než my. Děkuji hráčům za sezónu a fanouškům, kteří nás přijeli podpořit.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Marka Fialy: Děkujeme soupeři za strhující a vyrovnanou sérii, na konci níž jsme byly šťastnějším týmem. Stejně jako včera bylo naším šestým hráčem úžasné publikum. Čeká nás krátký odpočinek a příprava na finálovou sérii.
60:00
58:41
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vražení zády.
58:41
Vinohrady dvakrát minuly branku.
57:47
Vyloučen hráč Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za vražení zády.
56:04
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
56:04
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Petr Ondráček (3:2).
56:04
Tomáš Brom teď předvedl svoje nevídané schopnosti! Krásnou střelou vymetl pavučinky v pravém rohu branky.
54:26
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval Jakub Gregor (2:2).
54:26
Krásnou kombinaci zakončil ze středu Jan Grábl.
53:09
Výborná střela Vojtíška ohrozila vedení Vinohrad.
52:50
Hattricku se naskytly dvě standartky z půlky.
50:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marian Jelínek, asistoval Jaromír Lisa (1:2).
50:10
Jelínek vypálil z půlky a jeho střela doplachtila až za záda Kejíka.
49:05
Vinohrady hodně tlačí, létá jedna střela za druhou!
48:15
Kejík předvedl výborný zákrok! Pohotově se přesunul a pokryl odkrytou část branky.
46:25
Ondráček podržel Hattrick pohotovým blokem na brankovišti.
45:12
Lisovy střela golfem nesedla a vyletěla do výšin.
42:47
Lanc přerušil brněnský útok faulem.
42:29
40:55
Za 2. třetinu domácí vystřelily pětkrát a hosté sedmkrát.
40:00
40:00
37:59
Dnešnímu utkání přihlíží a fandí 145 diváků!
37:00
Hattrick měl několik šancí a střel, ale se všemi se obrana Vinohrad vypořádala.
35:38
Habr měl prostor před brankou, ale nahrávka mu přišla skákavá a tak nemohl vypálit z první.
35:05
Po tvrdém souboji v rohu se bude konat buly.
33:58
Habr trefil z ostrého úhlu tyč.
33:09
32:21
Hattrick rozehrává.
30:24
Hra se po několika útocích uklidnila a oba týmy střídají.
28:21
Kejík obětavě skočil za branku a lapil míček.
27:22
Střela z půlky se odrazila od břevna a skončila za Kejíkem, ale rozhodčí jasně ukázal, že se nejedná o gól.
24:54
Domácí hrají v plném počtu.
24:39
Vinohrady se usadili na útočné polovině.
22:54
Vyloučen hráč Vít Máček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
17:23
Vinohrady si pohlídaly brněnskou standartku od mantinelu.
15:57
Hned po buly střílel Brom, ale Weisgarber měl dobrý výhled a vyrazil dobře mířenou střelu.
15:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Marek Fuchs (1:1).
15:41
Po rychlé střele Fuchse volejem dorážel Habr, který trefil odkrytou část branky.
14:14
Habr se pokusil z obtížné pozice vystřelit volejem, ale netrefil míček tak, jak by si asi představoval.
13:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Petr Hartman (0:1).
13:00
Po nahrávce z rohu se trefil do prázdné banky Skřivánek.
11:59
Hosté hrají v plném počtu.
11:21
Hattricku se moc nedaří rozebrat oslabenou obranu Vinohrad.
10:12
První střelu přesilovky zblokvala obrana Vinohrad.
09:59
Vyloučen hráč Petr Suchý družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
09:03
07:53
Až v tomto čase vidíme první přerušení hry.
07:20
Na obou stranách vidíme opatrný přístup k utkání, a tudíž taky rozvážnou rozehrávku.
03:48
Gregor mohl dorážet, ale míček se odrazil nečekaným směrem a znemožnil tomuto hráči ohrozit branku.
01:54
Rozehrávky v obranném pásmu s ujímají Vinohrady.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Weissgärber; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Marian Jelínek, Zbyněk Stuchlík, Jan Linhart, Jan Zavadil
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jan Vojtíšek, Jaroslav Řeháček, Roman Houbal, Zdeněk Habr, Marek Fuchs