1:1
2:1
2:1
- : -
branky (asistence): 09:21 Marek Fuchs (Jan Vojtíšek), 26:39 Jan Vojtíšek (Roman Houbal), 33:36 Jaroslav Řeháček (Roman Houbal), 42:53 Tomáš Brom (David Hauser), 54:35 Jan Grábl (Tomáš Brom)
branky (asistence): 14:34 Jan Linhart, 21:26 Martin Skřivánek (Petr Hartman), 49:02 Petr Hartman (Martin Skřivánek)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:3
10. Marek Fuchs, 27. Jan Vojtíšek, 34. Jaroslav Řeháček, 43. Tomáš Brom, 55. Jan Grábl - 15. Jan Linhart, 22. Martin Skřivánek, 50. Petr Hartman; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 169; zásahy brankářů: Filip Kejík 14 - Petr Weissgärber 19; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostů pana Martina Hovorky: Soupeř chtěl dneska víc, pro nás se cíl nemění musíme se připravit na zítřek a soupeři děkujeme za utkání.
60:00
Střely po třetí třetině jsou 9:8.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Marka Fialy: Jsme rádi, že v tento slunečný den si našlo do haly cestu tolik klubových příznivců. Děkuji jim timto jménem všech hráčů za vytvoření krásné kulisy. Zítra se těšíme na další slunečný den. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00
59:28
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:41
Vinohrady se nedokáží dostat k nebezpečné střele, tak aby ohrozily bránu.
55:12
Vinohrady na nic nečekají a zkouší hru v šesti lidech.
54:35
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
54:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval Tomáš Brom (5:3).
54:35
Grábl za letu trefil skákající míček a Hattrick odskakuje o dvě branky.
53:02
Vinohrady mají stálý tlak a Brno může pouze vyhazovat.
51:52
Kejík měl problém s dorážkou Vinohrad, ale nakonec skrotil míček do svých rukou.
49:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Martin Skřivánek (4:3).
49:02
Crossová nahrávka prošla středem a Vinohrady snižují.
48:17
Hattrick měl nyní hodně na mále, když nidko netrefil míček před bránou.
46:42
Vinohrady si jasně řekly co chtějí a plní to, Hattrick je pod velkým tlakem.
45:25
Neskutečný zákrok Kejíka, který zachránil regulerní gol.
44:10
Gregor mohl střílet, ale neuhlídal si míček na hokejce.
42:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval David Hauser (4:2).
42:53
Brom sám před bránou a golman neměl šanci.
41:15
Dokonce na dvakrát dorážel Fuchs Gregorovu střelu.
37:54
Řeháček je zpátky na hřisti a vypadá to, že je fit.
36:10
Vinohrady mají problémy s tlakem soupeře.
34:16
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
34:16
Stuchlík podkopl Gregora a je vyloučen.
33:40
Řeháček krásným pokrytím míčku dostal prostor a vstřelil branku.
33:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jaroslav Řeháček, asistoval Roman Houbal (3:2).
33:13
Dlouhodobý tlak Hattricku stále neupadá.
32:01
Vinohrady nyní hrají velmi tvrdě a trenéru Hattricku se to očividně nelíbí.
30:22
Vyloučen hráč Jan Hanák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
30:22
Hanák tvrdě zajel do Řeháčka a byl za to potrestán.
29:25
Ondráčkova střela trefila Jelínka, který musel tuto střelu rozdýchávat.
26:39
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Vojtíšek, asistoval Roman Houbal (2:2).
26:39
Nekompromisní střela do horního rohu brány.
26:22
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování.
26:08
Ne zrovna vydařeně sehrálo Brno jejich přesilovku.
24:55
Standartní situce na velkém brankovišti hostů končí pouze střelou do zdi Vinohrad.
24:06
Vyloučen hráč Jan Linhart družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
22:35
Od první třetiny se styl hry moc nezměnil, týmy hodně kombinují a na míčku jsou spíše Vinohrady.
21:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Petr Hartman (1:2).
21:26
Vinohrady hodně se štěstím dotlačily bálonek do brány.
18:23
Hattrick trpělivě kombinuje na své půlce.
15:59
Vinohrady nyní tlačí Hattrick a vytvářejí si šance.
14:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Linhart z trestného střílení (1:1).
14:34
Linhart procpal bálonek pod tělem Kejíka a Vinohrady vyrovnávají na 1:1.
13:48
Velmi výrazný v osobních soubojích je dnes Marek Fuchs, který nedává soupeři nic zadarmo.
12:29
Hezká kombinace Vinohrad končí střelou nad bránu.
10:32
Stuchlík měl dobrou příležitost před bránou, ale minul.
09:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Jan Vojtíšek (1:0).
09:21
Skákavá střela Fuchse se nakonec dostala do brány Vinohrad a Hattrick vede 1:0.
08:14
Po nepovedeném začátku se Hattrick dostává zpátky do hry.
07:40
Oba týmy nic neriskují, hrají velmi opatrný florbal.
05:44
Výborná střela od Vojtíška, bohužel golman vyrazil střelu mimo bránu.
04:00
Na míčku vidíme zatím více celek hostů.
00:20
Velmi těsná střela od Fuchse, která málem trefila bránu hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Weissgärber; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Marian Jelínek, Zbyněk Stuchlík, Jan Linhart, Jan Zavadil
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jan Vojtíšek, Jaroslav Řeháček, Roman Houbal, Zdeněk Habr, Marek Fuchs