2:1
2:0
1:4
0:1
branky (asistence): 01:52 Ondřej Sluka (Jakub Nachtmann), 10:30 Jan Hněvkovský (Tadeáš Velechovský), 29:19 Jan Kopecký, 32:33 Jaroslav Král (Jan Hněvkovský), 52:48 Lukáš Nekola (Jakub Renčín)
branky (asistence): 04:45 Petr Sláma (Martin Šindelář), 44:47 Tomáš Kucharič (Filip Daberger), 47:08 Filip Daberger (Martin Šindelář), 56:32 Filip Daberger (Jan Rakušan), 57:34 Martin Pánek (Tomáš Kucharič), 69:02 Jan Rakušan (Tomáš Kucharič)

BLACK ANGELS - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:6p
2. Ondřej Sluka, 11. Jan Hněvkovský, 30. Jan Kopecký, 33. Jaroslav Král, 53. Lukáš Nekola - 5. Petr Sláma, 45. Tomáš Kucharič, 48. Filip Daberger, 57. Filip Daberger, 58. Martin Pánek, 70. Jan Rakušan; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 235; zásahy brankářů: Daniel Körber 36 - Jan Hándl 18; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:4, 0:1;
70:00
Komentář trenéra domácích pana Janečka: Pokud budeme chtít vyhrát s týmem jako je Znojmo je třeba hrát sebevědomě, účelně a obětavě. Třetí třetinu nám vypadlo sebevědomí i účelnost a obětavost nám nestačila. Byli jsme příliš pasivní a místo chuti hrát na míčku jsme jen vyhazovali. Obránci vyhazovali míčky špatně a útočníci nevyhrávali klíčové souboje. Nedařilo se nám držet útočné "pásmo" a to rozhodlo. Děkuji skvělým divákům za neúnavnou podporu, kterou budeme potřebovat i zítra!
69:02
70:00
Komentář trenéra hostů pana Šťastníka: Dvě třetiny soupeř lepší a vypadalo to na jeho výhru. My jsme šli ve třetí třetině do velkého risku a vyplatilo se. Pěknej zápas před slušnou diváckou kulisou. Tušíme, že zítřejší zápas v opravdové domácí hale Blacků bude mnohem náročnější. Díky našim divákům, kteří nás celý zápas neúnavně podporovali. Asi to byla karma za první třetinu...
69:04
Střely v prodloužení: BA 0, Znojmo 7. Celkem BA 23, Znojmo 42.
69:03
Hosté z brejku s následnou nahrávkou krosem rozhodují o svém vítězstvím.
69:02
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Rakušan, asistoval Tomáš Kucharič (5:6).
68:06
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
67:12
Hosté zahrozili dobrou standardní situací.
65:31
Renčín jen do připraveného bloku hostů
64:44
Teď tlačili domácí. Znojmo ale opět na balónku.
63:39
Rakušan z dobré pozice trefuje jen brankáře domácích.
62:44
Ludvík z brejku jen do bloku.
62:01
Pánek umístěnou střelou nevyzrál na Körbera, který skokem chytá.
61:33
Fridrich padá, píšťalka sudích němá.
60:00
60:00
Vyzkoušíme si prodloužení. Střely ve třetině: BA 8, Znojmo 12.
60:00
59:01
Renčín hezky našel Moravce na středu. Ten z dobré pozice netrefuje.
57:35
A máme srovnáno. Pánek si odskočil na střed a trefil přesně.
57:34
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Pánek, asistoval Tomáš Kucharič (5:5).
56:33
Hosté ze závaru snižují. Na drama je zaděláno. Jaká bude peripetie?
56:32
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Filip Daberger, asistoval Jan Rakušan (5:4).
55:38
Pánek z baseballové pozice netrefuje. Atmosféra houstne.
52:49
Nejprve Renčín sám v zakončení neuspěl. Poté ale předal Nekolovi, který vymetá do horní poloviny branky!
52:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Nekola, asistoval Jakub Renčín (5:3).
51:44
Na hřiště se dostává nadějný Novotný a hned dobře podržel balón za hostující brankou.
51:17
Kopecký zkusil backhand. Vyprášil ale jen beton Hándla.
50:02
Virgl dobře tečoval před Körberem. Jeho pokus mířil vedle.
49:44
Velechovský a Hněvkovský předvedli dobrý blok.
48:21
Král v dobré pozici netrefil branku. Znojemský brankář se ve třetí třetině ale víceméně nudí.
47:37
Pánek měl na holi vyrovnání. Míček ale pořádně netrefil.
47:09
Hosté jsou zpátky ve hře. Juniorský reprezentant Daberger prostřelil vše, co u stálo v cestě.
47:08
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Filip Daberger, asistoval Martin Šindelář (4:3).
44:48
Hosté snižují střelou nad nohu.
44:47
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Filip Daberger (4:2).
43:31
Domácí skvěle brání a pomáhají bloky Körberovi.
43:20
Další junior ze znojemské skvadry Daberger se natahoval ke střele, ale branku netrefil.
42:27
Aktivní Procházka nadvakrát nepřekonal Körbera.
40:38
Velké šance na obou stranách. Renčín nedokázal prostřelit blok, na druhé straně zvoní tyč,
40:01
Ještě před začátkem třetiny se uklízela Moravcova krev, teď 235 diváků sleduje třetí periodu utkání.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: BA 9, Znojmo 13.
40:00
39:38
Krev na palubovce. Domácí Moravec má roztržené obočí. Série play off je doopravdy tvrdá.
39:20
Nervózní Halama nedokázal odehrát jednoduchý balón.
38:14
Melíšek zbytečně ztratil v útočném pásmu. Své zaváhání napravil dobrým obranným zákrokem.
37:16
Šindelář nechal vyniknout Körbera.
35:51
Další skvělý zákrok Körbera.
35:39
Kronďákův ice time se zastavuje na jedné vteřině a domácí hrají v plném počtu.
33:37
Vyloučen hráč Daniel Kronďák družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání.
32:50
Tvrdý hit u mantinelu schytal blonďák Renčín.
32:34
Král se vytočil na střed a prostřelil Hándla nad rameno. Domácí jsou teď jasně lepší.
32:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jaroslav Král, asistoval Jan Hněvkovský (4:1).
30:56
Další tyč trefuje Bauman. Domácí v laufu a hostující Laufen neví.
29:54
Ludvík nastřelil tyč.
29:20
Obrovskou hrubku hostů trestá Kopecký, který konečně něco trefil.
29:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Kopecký bez asistence (3:1).
29:09
Hezký postupný útok předvedla první formace domácích. Moravec přestřelil.
28:11
Další blok do bolestivých míst z domácích schytal Sluka.
26:56
Renčín se snažil promotat středem, balónek ale nechal za sebou.
25:00
Votruba dobře zkoušel. Znojemská obrana pozorná a blokuje do zámezí.
24:37
Ludvík na beku se trošku hledá, k tomu navíc dostal ránu do choulostivých míst.
23:46
Znojmo zkouší štěstí opět dlouhými balóny.
23:38
Domácí dávají šanci hostům.
22:55
Sportovní gesto od domácích, kteří vrací balónek na hostující polovinu.
20:56
Halama naložil na cestu Rakušanovi, tomu se to moc při cestě na střídačku nelíbilo.
20:01
Moravec vyhrává buly pro domácí.
20:00
20:00
Přestávkový program obstarávají nejmenší blackovské naděje přípravek. Střely v první třetině: BA 6, Znojmo 10.
20:00
19:59
Na konci třetiny byla tahanice s časem. Znojmo dokázalo vstřelit branku, ale bohužel pro ně již vymezený čas skončil. Třetina tak končí 2:1 pro domácí.
18:28
Znojemský junior Procházka zkoušel ze vzduchu, ale netrefil.
17:03
Dnes aktivní hostující Sláma hledal spoluhráče v dobré pozici. Tomu balónek odskakuje do rohu.
16:07
Körber teď tygřím skokem chytá a domácí drží!
13:47
Teď už obránce Hněvkovský vyslal dobrý projektil. Hándl měl svojí vyrážečku na místě.
12:18
Fridrich se tlačil v brankovišti do zakončení. Körber ale střeží domácí svatyni dobře.
10:59
Nekola z dobré šance přestřeluje.
10:31
Přesilovou hru rychle domácí využívají. Volný Hněvkovský junior se ze středu nemýlil.
10:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Tadeáš Velechovský (2:1).
10:21
Vyloučen hráč Karel Virgl družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za zdržování hry.
10:10
Nachtmann si v obraně dvakrát pohrával s otevřeným ohněm . Naštěstí hosté netrestají.
08:38
Hněvkovský sr. zkoušel, ale jeho pokus neměl brankové parametry.
07:11
V přečíslení na druhé straně Nekola nabíjel Renčínovi. Ten jen do znojemského brankáře.
06:29
Sláma opět v přečíslení. Teď byl ale neúspěšný.
06:08
Blaci měli standardní situaci ze středu. Z ní Král netrefil branku jen těsně,
05:11
Znojmo dalo další branku. Fridrich ale zahrál vysokou holí a skóre máme vyrovnané.
04:46
Situaci dva na samotného Korbera vyřešil Sláma chladnokrevným zakončením.
04:45
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Sláma, asistoval Martin Šindelář (1:1).
04:00
Oba celky mají v hledišti hlasitou podporu. Znojemští fans po obdržené brance lehce utichli.
03:07
Kopecký se dral do šance. Balónek mu ale uskočil k Hándlovi.
01:53
Nachtmann zachoval klidnou hlavu a našel na středu volného Sluku.
01:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ondřej Sluka, asistoval Jakub Nachtmann (1:0).
01:00
Oba týmy zatím trpělivě bez velké šance.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jan Hándl; hráči v poli: Karel Virgl, Filip Horák, Petr Čihal, Jan Rakušan, Milan Fridrich
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Martin Halama, Ondřej Hněvkovský, Lukáš Nekola, Dan Moravec, Jakub Renčín
00:00
Aréna Sparty se postupně plní. Pohodlně se posaďte, vše se uchyluje k úvodnímu buly,
00:00
Dobrý podvečer z haly na Podviném Mlýně. Dnes je na programu třetí utkání semifinále 1.ligy mužů mezi BLACK ANGELS a TJ Znojmo Laufen CZ. Stav série je vyrovnaný 1:1 a dnešní utkání velmi napoví, který tým se přiblíží k postupu do Superligy.