3:1
4:1
3:0
- : -
branky (asistence): 01:14 Radim Pecek (Štěpán Sležka), 04:41 Radim Pecek (Patrik Bonczek), 14:14 Patrik Bonczek (Viktor Böhm), 25:42 Martin Ritz, 26:06 Radim Pecek (Viktor Böhm), 36:47 Viktor Böhm (Radim Pecek), 39:59 Martin Juroš (Radim Pecek), 42:48 Viktor Böhm (Štěpán Sležka), 46:25 Radim Pecek (Viktor Böhm), 48:48 Patrik Bonczek (Radim Pecek)
branky (asistence): 17:06 Vladimír Fafílek (Michal Mazánek), 29:48 Roman Mach

Paskov Saurians - ASK Bystřice n.P. 10:2
2. Radim Pecek, 5. Radim Pecek, 15. Patrik Bonczek, 26. Martin Ritz, 27. Radim Pecek, 37. Viktor Böhm, 40. Martin Juroš, 43. Viktor Böhm, 47. Radim Pecek, 49. Patrik Bonczek - 18. Vladimír Fafílek, 30. Roman Mach; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:1 + Pavel Procházka 5 + ČK3; využití: 2:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Mikeska 18 - Filip Létal 35; po třetinách: 3:1, 4:1, 3:0;
60:04
Omlouvám se všem divákům a fanouškům, ale i já se až dnes dozvěděl, že se hraje zítra až od 14:00.
60:03
Střely na branku ve třetí třetině: Paskov - 14, ASK - 4. Celkově: Paskov: 45, ASK - 20
60:02
Komentář trenéra ASK Bystřice nad Pernštejnem Zavadila Petra: Z naší strany hnus. Soupeř nás přejel ve všem. Neměli jsme šanci vůbec konkurovat a červená karta. Hrůza. Děkujeme soupeři a zítra to snad ukončíme.
60:01
Komentář trenéra Paskov Saurians Jiřího Murarika: Dnes naprosto zasloužené vítězství, které nás může povzbudit do dalších zápasů. Naviděnou zítra.
60:00
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni: Paskov - Radim Pecek, ASK - Filip Létal.
60:00
59:53
Zřejmě poslední šanci utkání promarnil Trentin.
59:18
Člověk by čekal, že už se bude jenom dohrávat. Opak je pravdou. Činit se teď museli oba brankáři.
58:24
Jurošová krásná střela, ještě lepší zákrok vytáhl Létal, který nohou vykopl.
57:37
Sležka opět s míčkem mezi nohama. Ani z této situace však nevytancoval s kuličkou na hokejce.
57:03
Pecekovi sjela z hokejky přihrávka Bonczka do gólovky.
55:58
Fafílka při střele vyděsil mantinel, o který zakopl. Střela tak trefuje až tribuny.
55:11
Létal zašrouboval šroubek nehtem a hra se opět rozjela.
55:10
Böhm vypálil, trefil Létala do masky a ten s ní má nějaké potíže. Hra je zastavena.
54:52
Sležka selhal. Lepší přihrávku do lepší pozice už asi nedostane.
53:37
Ritz našel před prázdnou bránou Kurečku, ale tomu se míček rozeskákal. Následné protesty Paskova za hru hostujícího hráče v brankovišti nebyly vyslyšeny.
53:08
Kurečka našel křižnou přihrávkou Čmiela, ale ten dnes poněkolikáté míjí branku.
52:17
Se střelami Růžičky i Böhma si poradil Létal.
51:43
Kurečka si bude muset vymáchat hokejku v záchodě. Další jeho střelu zastavila tyč.
51:20
Spousta nepřesností na obou stranách mě donutila nic nepsat. Až teď se ke střele dostal Juroš, ale míří mimo.
49:34
Kurečka má dnes smůlu na hokejce.
48:48
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Patrik Bonczek, asistoval Radim Pecek (10:2).
48:48
Pecek zahnal Bonczka do rohu, ten si s tím moc nelámal hlavu. Vyběhl si, zamířil na střed, poslal dělovku a ahoooj pavoučci.
48:01
Ojedinělá šance Bystřice končí nad.
47:34
Kurečka měl na holi desátou branku, ale ani backhandem ani forehandem se mu nepodařilo Létala překonat.
47:00
WTF? Nikdo nechápe co za číslo si pro nás nacvičil Sležka. Fotbalové? To se nepovedlo. Možná chtěl zatančit kozáčka s míčkem u noh.
46:25
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Radim Pecek, asistoval Viktor Böhm (9:2).
46:25
Böhm nahodil na branku, Létal vyrzil, ale pohotový Pecek uklidil po tělem hostujícího gólmana do sítě.
46:13
Opět Létal v akci. Schovanou střelu Ritze si našel a vytěsnil mimo.
45:29
Hlasité Čmielovo "hej, hej, hej" bylo vyslyšeno, ale přihrávku vzduchem netrefil. Zaním stál Růžička, kterého vychytal Létal.
44:59
Paták na hřišti, hraje se opět v pěti.
43:59
Kurečka přiklepl na střed Sležkovi, ten trefil pouze obránce. Jeho slova při střídání nemohu interpretovat před desátou hodinou večerní.
42:48
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Viktor Böhm, asistoval Štěpán Sležka (8:2).
42:48
Střídání se vyplatilo. Sležka našel Böhma a ten vymetá na zadní tyči.
42:37
První střídání na straně Paskova. Čmiel za Peceka, Sležka za Juroše.
41:41
Další zblokovaná střela Kurečky se odrazila k Pecekovi, tomu míček ukradl Létal.
41:08
Böhma vychytal Létal, Kurečka vysoko nad.
40:34
Kurečka už měl v přesilovce dvě střely. První chytá Létal, druhou zblokovala obrana.
40:01
Pecek prohrané buly na začátku druhé třetiny psychicky nezvládl, tak poslal na úvodní buly ve třetí třetině Böhma. Ten jej vyhrává.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Paskov - 16, ASK - 6
40:00
39:59
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Martin Juroš, asistoval Radim Pecek (7:2).
39:59
Vyloučen hráč Pavel Procházka družstva ASK Bystřice n.P. do konce utkání.
39:59
Vyloučen hráč Pavel Procházka družstva ASK Bystřice n.P. na 5 minut za nesportovní chování.
39:59
Návštěva se nekoná, vteřinu před koncem dorazil ze vzduchu střelu Peceka.
39:59
Tak nakonec tady návštěva bude. Procházka dostává za protesty ČK3 a jeho trest tady odsedí Paták.
39:09
A opět tady bude návštěva z Bystřice. Nad hlavami rozhodčích jsou levé ruce, takže jsem se předtím možná sekl.
38:52
Zítkovu střelu z dobré pozice blokuje Pecek.
38:17
Pecek požadoval přihrávku, ale Růžička je na něj asi naštvaný po tom přečíslení. Proto mu přihrávku nedává a nechává se faulovat.
37:24
Létal si zpravil chuť, krásnou střelu Ritze vyrazil rukou vedle.
36:47
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Viktor Böhm, asistoval Radim Pecek (6:2).
36:44
Böhm nejprve dvakrát špatně přihrál, ale vše napravil povedenou střelou na přední tyč. Síť se vlní, Paskov využívá přesilovku.
36:06
Vyloučen hráč Vladimír Fafílek družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
35:52
Rozhodčí mají pravici nad hlavami, někdo nás přijde navštívit.
35:07
Růžička nabil Bonczkovi, ten trefuje jen M. Mazánka. K další střele se dostal Böhm a byl při ní faulován. Po standartce zasahuje Létal.
33:59
Kurečka se chvilku nekoukal na míček, ten mu utekl. Naštěstí Zítka špatně nahrál Zavadilovi a z akce nic není.
33:16
V akci Čmiel, ale v nadějné pozici jej zablokoval obránce.
32:55
Pokus Fafílka o freestylové zakončení nevyšlo. Do protiútoku se dostal Pecek, ale minul.
32:21
Slavíček utekl Čmielovi, jeho střela končí nad.
31:33
Kurečka poslal příklep z půlky, Létal opět pozorný. Následně se do šance mohl dostat Zavadil, ale sundal ho mantinel.
30:16
Neskutečně teď tři šance domácích vychytál Létal.
30:00
Dnešní utkání sleduje 30 přísedících.
29:48
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Roman Mach bez asistence (5:2).
29:38
Mikeska vychytal v jasné gólovce Zítku, poté ukradl míček po rozehrávce. Bohužel vým výhozem trefil tělo Macha, který potáhl a vymetl.
28:53
Výborné střídání Kurečky. Dvakrát soupeře obral o míček, poprvé šel do zakončení sám, tentokráte forehandem, ale Létal pozorný. Podruhé namazal Čmielovi, kterému střela sjela.
27:32
Do situace 2 na 1 se dostali Pecek s Růžičkou, Pecek však zahání Růžičku až do rohu.
27:08
Létal opět drží hosty od inkasování. Maskou vyrazil střelu Böhma.
26:39
Fafílek chtěl poslat spoluhráče do rychlého protiútoku, ale ten se nedíval.
26:06
26:06
Pecek završuje hattrick a posílá mi pozdravy. Moc dobře ví, že zase obere klubovou kasičku a nemalou částku.
25:42
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Martin Ritz bez asistence (4:1).
25:28
Střela Juroše skončila na obránci, míček se však dostal k Ritzovi, který trefuje zadní tyčku. Síťka se zavlnila, rozhodčí i přes protesty Létala uznávají gól.
25:03
Čmiel naběhl do Létala, ten skončil i s míčkem v brance. Ze střídačky Paskova se naivně ozvalo gól.
23:54
Čmiel nahazuje na Létala, ten chytá do ruk a dostává jednu sekyrku od Böhma jako pozdrav.
23:04
Ritzák baví. Míček mu projel mezi nohama, tak si přímo před stolkem časoměřičů zajůchoval a mazal do obrany.
22:34
Zvonkohra pokračuje. Tentokráte Bonczek.
21:51
Dvojité zaváhání Kurečky. První napravil blokem Juroš, druhé břevno Mikeskovy brány.
20:59
Souhra obránců Krchňáka s Jurošem končí střelou druhého jmenovaného. Ta končí na tyči.
20:01
Druhá třetina podle očekávání. Pecek prohrál buly. K míčku se však dostal Böhm, jehož střelu lape Létal.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Paskov - 15, ASK - 10
20:00
19:40
Böhm lobíkem na Juroše, ten ze vzduchu netrefuje.
19:01
Závar před brankou Létala řeší hostující brankář sám.
18:57
Kurečka má novej stajl. Druhá střela a podruhé backhandem.
18:34
Střela M. Mazánka po zemi nenadělala Mikeskovi problémy.
18:16
Bonczek končí po souboji v rohu na zemi, rozhodčí mu zvedá hokejku a Bonczek ji ne a ne najít.
17:06
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Vladimír Fafílek, asistoval Michal Mazánek (3:1).
16:58
Kurečkovo nhození vykopává Létal, který sebou vzal i Juroše. Hned přišla přihrávka Michala Mazánka na Fafílka, který překonává poprvé Mikesku.
16:31
Hosty po střele Böhma drží nad vodou Létal.
15:43
Nejprve se backhandovou střelou neprosadil domácí Kurečka, z protiútoku trefil Zavadil nejprve tyč a z dorážky jej vychytal Mikeska.
14:55
Ritz zvaný pětihvězdičkový teď nadvakrát nepřekonal Létala.
14:20
Střela Michala Mazánka končí v oblacích. Teda v nebi, jelikož je jasno.
14:14
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Patrik Bonczek, asistoval Viktor Böhm (3:0).
14:11
Zítka trefuje tyč, dorážka končí u Mikesky, ten posílá do brejku Böhma, který našel přesně Bonczka. Ten jednou rukou přehazuje Létala.
13:31
Sležka na hřišti, kromě jedné šance se hosté k ničemu nedostali.
12:33
Böhm s Bonczkem teď pošetřili dvacet vteřin, následně hosté opět ztratili a Peceka v dobré šanci vychytal Létal.
12:05
Mikeska famózně proti Trentinovi.
11:31
Vyloučen hráč Štěpán Sležka družstva Paskov Saurians na 2 minuty za sekání.
11:31
Sležka trefuje golfovým úderem soupeře do hokejky a jde se posadit za námi. Welcome to the paradise.
10:54
Procházka je trošku ve stresu. Už jej uklidňují rozhodčí a vyhrožují mu trestem. Kapitán hostů se jen otočil a odešel.
10:29
Kurečka zachytil míček na středu, poslal na Bonczka a ten z první míjí.
09:55
Bystřice měla volný úder z obdobné pozice jako Paskov, střelu ovšem blokuje Čmiel.
09:02
Paskov zatím lepší, ale teď jim nevyšla standartka.
08:20
Pecek při chuti, ale tentokrát výborně Létal.
07:41
Dneska se to tady hemží známými osobnostmi. Svou návštěvou nás poctili třeba bývalý trenér Radim Volek, vyhaslá hvězda Michal Pastorek, v důchodu užívající si Pepa Šobich nebo bývalý gólman David Spěváček.
06:58
Bonczek výborně zabojoval a je z toho další standartka. Utkání postrádá tempo, neustále se přerušuje.
05:34
Po nadějné standartce Paskova se do protiútoku dostal Procházka, jeho postup byl zastaven odpálením míčku za mantinel. Z následné akce hosté zřejmě vstřelili branku, ale verdikt zní tyč.
04:41
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Radim Pecek, asistoval Patrik Bonczek (2:0).
04:41
Bonczek s Pecekem opět v akci, jen si vyměnili role. A Pecek ukázal instikt zabijáka. Dva do zera je slušný začátek. Jen mám strach, že s takovou budu vyplácet odměny.
04:10
Ritz si z rohu vyjel, ale trefil pouze boční síť.
03:37
Pecek našel mezi kruhy Bonczka, ten však v tutovce posílá střelu po zemi. Létal chytil ani nevěděl jak.
03:11
Opět akce v mrtvém rohu. Nic tam nevidím, ale mantinely třískají a padají.
02:49
Zblokovaná střela Trentina se dokutálela až k Mikeskovi.
01:36
Juroš zůstal na útočné polovině ležet v bolestech, hra pokračovala, ale střelu hostů v pohodě chytá Mikeska. Juroš je následně prvním hráčem, který navštěvuje "ošetřovnu".
01:14
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Radim Pecek, asistoval Štěpán Sležka (1:0).
01:14
Böhm střelou ze středu branku netrefil, míček se od mantinelu odrazil ke Sležkovi, ten nahodil před branku a Pecek do prázdné zasunul.
00:31
Standartní situace pro Bystřici na půlce hřiště. Hra se přenesla do rohu, slyším padat mantinely, ale nic nevidím.
00:01
Měl jsem sice nachystáno, že Pecek úvodní buly prohraje, ale překvapivě jej vyhrál. Zápas tak začíná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Bystřice n.P.: brankář: Filip Létal; hráči v poli: Pavel Procházka, Roman Mach, Tomáš Trentin, Petr Zavadil, David Zítka
00:00
Line-up domácích Paskov Saurians: brankář: Jakub Mikeska; hráči v poli: Radim Pecek, Patrik Bonczek, Pavel Růžička, Štěpán Sležka, Viktor Böhm
00:00
Vítám vás u dnešního třetího zápasu druhého kola play-down Národní ligy - východ. Proti sobě nastupují celky Paskova Saurians a ASK Bystřice nad Pernštejnem. Po minulém víkendu, kdy Bystřice doma vyhrála obě utkání, mají hosté "matchball". Pokud jej využijí a v dnešním utkání zvítězí, pak si zahrají stejnou soutěž i příští sezónu a Paskov bude hrát baráž proti poraženému z dvojice FK Orel Telnice - Florbal Primátor Náchod. Pokud však dnes uspějí domácí, hraje se zítra od 12:00 čtvrté utkání.
00:00
Statistiky brankářů Paskov Saurians ve vzájemných zápasech této sezóny: Michal Klučár - 4 zápasy, 224:46 minut, 79,1% úspěšnost zákroků, ⌀7,7 inkasované branky na zápas Ondřej Kuboš - 1 zápas, 15:14 minut, 70% úspěšnost zákroků, ⌀23,6 inkasované branky na zápas
00:00
Nejčatěji bodujícími háči ze vzájemných zápasů v této sezóně jsou za Paskov Saurians: Radim Pecek (8+2), Patrik Bonczek (2+4), Viktor Böhm (3+1) a Štěpán Sležka (1+2)
00:00
V sezóně se tyto mužstva utkají už popáté, ve všech čtyřech případech vyhrála Bystřice. Výsledky těchto utkání byly 9:0, 12:5 a již zmiňovaných 5:3 a 10:8. Vše tedy hovoří jasně ve prospěch hostů, ale jak všichni víme, play-down je jiná soutěž a první dva zápasy této série to dokázaly.
00:00
V sobotním utkání se Paskov potýkal se špatnou koncovkou a slabým důrazem na brankovišti domácího gólmana. Proto se za celý zápas podařily vstřelit pouze tři branky a to znamenalo prohru 5:3. Ve druhém zápase se podařilo tyto aspekty hry vylepšit a po dvou třetinách byl stav 6:3 pro Paskov. Neskutečný zkrat ve třetí třetině, kdy domácí vstřelili pět branek za dvě a půl minuty, však rozhodl o osudu utkání. Konečný výsledek 10:8 pro Bystřici.
00:00
Do dnešního zápasu však nezasáhne ani jeden z paskovské gólmanské dvojice, oba vysstřídá navrátilec do sestavy, a výpomoc při nemoci Klučára, Jakub Mikeska, který se opět nechal zlanařit, aby ještě oblékl výstroj.
00:00
Statistiky brankářů ASK Bystřice nad Pernštejnem ve vzájemných zápasech této sezóny: Radek Šejnoha - 3 zápasy, 160 minut, 90,22% úspěšnosti zákroků, ⌀3,4 inkasované branky na zápas Filip Létal - 2 zápasy, 80 minut, 82,1% úspěšnost zákroků, ⌀5,25 inkasované branky na zápas
00:00
Nejčatěji bodujícími háči ze vzájemných zápasů v této sezóně jsou za ASK Bysřice nad Pernštejnem: Miloš Prášil (5+6), Tomáš Trentin (4+6), Petr Zavadil (5+4), Ondřej Dvořák (7+1), David Zítka (4+4) a Jaromír Chocholáč (3+5)