0:2
1:0
1:0
0:0
branky (asistence): 20:52 Aleš Pokorný (Adam Konečný), 51:24 Lukáš Jalový (Adam Konečný), rozhodující nájezd Michal Žůrek
branky (asistence): 09:10 Martin Szweda (Bohdan Kopelec), 11:39 Patrik David

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Z.F.K. Petrovice 3:2pn
21. Aleš Pokorný, 52. Lukáš Jalový, N Michal Žůrek - 10. Martin Szweda, 12. Patrik David; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 24 - Jakub Rataj 46; po třetinách: 0:2, 1:0, 1:0, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.
80:00
Komentář trenéra hostů Michala Deuse: Dnes lepší výkon než včera, tři třetiny jsme byli lepším týmem, bohužel rozhodla druhá třetina, kdy jsme neproměnili žádnou z vyložených šancí. Ve třetí třetině hráli domácí o život, nám přestaly fungovat nohy, my se ale odrazíme od prvních dvou třetin, a doma zvítězíme.
80:00
Komentář trenéra domácích Martina Andrleho: Sérii jsme chtěli vrátit do Petrovic, to se nám podařilo, tohle semifinále je nesmírně vyrovnané a v tuhle chvíli nemá favorita. My se připravíme na rozhodující zápas a našim skvělým fanopuškům přivezeme do Brna finále.

Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč Jan Daubner , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč Lukáš Jalový , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč Petr Kašpar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč Michal Žůrek a vstřelil rozhodující gól (3:2).

Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč David Friedel , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč Adam Konečný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč Roman Oborák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč Radek Dřevěný a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč Patrik Michalík , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
69:30
Prodloužení se chýlí ke konci a uvidíme nájezdy.
69:18
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
64:30
Timeout Z.F.K. Petrovice
64:00
Hráčům pomalu dochází síly a vidíme tak střelbu ze všech pozic a možností, zatím bez úspěchu ani na jedné straně.
61:10
V přesilovce gól nepadl a pokračuje se 5 na 5.
60:00
60:00
59:59
Hosté přesilovku zatím přežili a uvidíme tak prodloužení.
59:10
Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hra na zemi.
56:50
Tlak domácích se stupňuje, Petrovice těží z protiútoků a šance na obou stranách přibývají, i za vyrovnaného stavu, tesně před koncem 3. třetiny.
56:25
Jalový individuální akcí prověřil opět Rataje a v hale to jen zašumělo.
51:24
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Jalový, asistoval Adam Konečný (2:2).
51:24
Konečný přihrávkou přes celou šířku hřiště nachází Jalového ve druhé vlně, který se nemýlí, Gullivers vykřesávají naději na obrat v utkání.
50:00
Kvůli nepříznivým světelným podmínkám, nyní dochází k výměně stran obou týmů.
49:19
Zdravotník se podívá na hřiště, po úderu do hlavy v souboji zůstává na ploše ležet Kašpar.
48:38
Tyčka zachraňuje Gullivers od pohromy.
46:56
Domácí několikrát zahrozili z kombinačních akcí, hosté kontrují rychlými protiútoky, hra nabírá na tempu.
44:28
Bořecký, který zatím nečekaně sleduje 3. třetinu jen ze střídačky radí jako obvykle rozhodčím, odkud se má rozehrát volný úder.
42:00
Dvě minuty třetí třetiny a hra je zatím opatrná, je jasné, že každý gól bude pro další průběh utkání velmi důležitý.
40:00
40:00
38:25
Zapletálek si zakrývá výhled rukou před dotěrným sluncem, jehož paprsky přes okna haly dopadají na hrací plochu, zatím ale chytá s jistotou a za chvíli už se může těšit na výměnu stran.
35:34
Dřevěný po sólu přes celé hřistě mohl vyrovnat, Rataj ale jeho střelu krásně vychytal.
33:59
Rataj teď byl překvapen, že střela Žůrka doputovala až k němu, to se tak často nestává, většinou jeho střely končí na blocích bránících hráčů.
32:20
Jalový netrefuje prázdnou bránu, nutno dodat, že k dorážce se rukou musel natahovat jak Saxána.
29:46
Klasická hra nahoru a dolů a dolů nahoru a tak dokola rozproudila tempo utkání.
27:58
Hra se kvůli faulům začíná kouskovat, Petrovicím se ale podařilo dostat do ojedinelého výpadu, Zapletálek s ledovým klidem likviduje střelu i dorážku hostí.
23:29
Hra se začíná přiostřovat, kapitán domácích Kovařík jako včera přiostřuje muziku, hosté oplácí stejnou mincí.
20:52
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Aleš Pokorný, asistoval Adam Konečný (1:2).
20:52
Opatrná rozehrávka se nyní Petrovicím nevyplatila, rychlý protiútok Gulls zakončil Pokorný, který na konci pěkné akce propasíroval míček do branky pod Ratajem.
20:00
20:00
19:45
Do konce první třetiny se už nic zásadního nestalo, Petrovice udělují Gullivers lekci v produktivitě a odcházdí do šaten za stavu 0:2.
16:58
Smůla domácích pokračuje, Jalový v těžké situaci vyprodukoval parádní střelu, Rataj ale stačil zakročit.
14:30
Konečný sám před brankářem Ratajem ve velké šanci opět neskóruje, tyto momenty budou domácí určitě mrzet.
13:27
Tři akce domácích se zakončením na bránu se nyní snaží korigovat výsledek, Konečnému ve snížení ale zabránila tyčka.
11:39
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Patrik David bez asistence (0:2).
11:39
David využívá hrubou chybu v rozehrávce Gullivers a střelou po zemi zvyšuje na rozdíl dvou gólů.
09:10
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Martin Szweda, asistoval Bohdan Kopelec (0:1).
09:10
Szweda tentokrát už šibenici Zapletálkovy brány vymetl a hosté se ujímají vedení.
07:03
Domácí rozjeli povedenou akci a Konečný nadvakrát zakončoval, těsně minul.
05:26
Hra zatím postrádá tempo včerejšího utkání, hráči se zřejmě ještě rozehřívají.
03:45
Hosté opět prověřují Zapletálka, domácí se ještě ke střele nedostali.
02:11
Michalík mířil do šibenice Zapletálka, jeho ruka byla ale na správném místě.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Jan Trávníček.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. Petrovice: brankář: Jakub Rataj; hráči v poli: Petr Kašpar, Roman Oborák, Jan Daubner, Marek Šmída, Dominik Chvastek
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Lukáš Jalový, Martin Veverka, Aleš Pokorný, Michal Žůrek, Adam Konečný
00:00
Utkání je zahájeno, domácí hrájí o prodloužení celé série na rozhodující pátý zápas, hosté mohou dnes sérii ukončit.