0:3
1:4
3:1
- : -
branky (asistence): 38:04 Martin Michna (Patrik Němec), 42:49 Martin Děček (Jiří Besta), 47:17 Daniel Filip (Martin Děček), 47:36 Martin Ulman (Kryštof Malina)
branky (asistence): 02:52 Josef Juha (Lukáš Netrefa), 05:59 Daniel Cabejšek (Kryštof Krbec), 15:25 Lukáš Netrefa (Daniel Gärtner), 21:04 Matyáš Krebner (Kryštof Krbec), 24:57 Patrik Šebek (Josef Juha), 25:55 Josef Juha, 29:18 Patrik Šebek (Kryštof Krbec), 59:39 Daniel Cabejšek (Jan Dobisík)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 4:8
39. Martin Michna, 43. Martin Děček, 48. Daniel Filip, 48. Martin Ulman - 3. Josef Juha, 6. Daniel Cabejšek, 16. Lukáš Netrefa, 22. Matyáš Krebner, 25. Patrik Šebek, 26. Josef Juha, 30. Patrik Šebek, 60. Daniel Cabejšek; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0 + Radek Šomodi 5:2; využití: 0:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Petr Gurkovský 30 - Ondřej Kratěk 30; po třetinách: 0:3, 1:4, 3:1;
60:00
Vyjádření trenéra hostí, Michala Jedličky: Jsem rád že dneska jsme do zápasu nastoupili v plné síle a koncentraci. A dvě třetiny jsme hráli slušný florbal. Samozřejmě ve 3. třetině stejně jako jsme polevili jako včera Vítkovice a málem to špatně dopadlo.. Děkujeme za zápas..
60:00
Střely ve 3. třetině 12:9, střely celkem 34:36
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice - 70 Gurkovský, Bohemians - 13 Kratěk.
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Jiřího Gurkovského: Ne, že bychom nechtěli, Vstoupili jsme do záoasu odhodlaní a na 100 procent, soupeř však na 110. V poslední třetině jsme dokázali, že s Bohemkou hrát umíme a kdyby byla lepší produktivita, mohlo to vypadat i jinak. Teď nám nezbývá nic jiného, než vyhrát v Praze. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
59:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Jan Dobisík (4:8).
57:22
Domácí to zkoušejí v šesti...
56:41
Šebkova rána a zákrok Gurkovského.
55:37
Opět výborný gólman hostí proti ráně Ondračky.
54:29
Kratěk vytáhl Bestovu ránu a zřejmě ani neví jak...
54:19
Cabejškovu ránu zblokoval West.
53:16
Domácí se snaží presovat, uvidíme, k čemu to povede.
51:00
Domácí se dostávají do tlaku, Hosté hrozí z brejků.
49:03
Další obrovská šance domácích a v ní opět Děček.
47:52
Tyčku hostující branky trefil zřejmě Děček.
47:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Ulman, asistoval Kryštof Malina (4:7).
47:36
Dva slepené góly vracejí domácí do hry.
47:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Filip, asistoval Martin Děček (3:7).
45:46
Domácí se dostali k zakončení, Besta ovšem střílel nad.
44:39
Ke střele se dostával Gattnar, ovšem Šebek byl proti.
42:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Děček, asistoval Jiří Besta (2:7).
38:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Michna, asistoval Patrik Němec (1:7).
38:04
Obléhání branky hostí zakončuje gólovou střelou Michna.
37:50
Kratěk zasahuje proti Němcově střele ze standardky.
36:20
Krebner míří nad a na druhé straně Ulman pouze do tyče.
30:55
Další zakončení měl na svědomí Netrefa, zůstal ovšem věrný svému příjmení.
29:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Kryštof Krbec (0:7).
29:18
Bohemka je dnes hladovější a v přesilovce to potvrzuje Šebek.
26:54
Vyloučen hráč Radek Šomodi družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 5 minut za hrubost.
25:55
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha bez asistence (0:6).
25:55
Dnes se podruhé prosazuje Juha a domácí v tuhle chvíli nevyapadají tak, že by tuto sérii chtěli dnes ukončit...
24:57
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Josef Juha (0:5).
24:57
Šebkova střela proklouzla Gurkovskému mezi nohami.
24:03
Krebnerův pokus vytáhl Gurkovský.
23:11
Němec ani Ulman se k zakončení nedostali..
22:23
Radek Šomodi střílí pouze do hrudi gólmana hostí.
21:04
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Kryštof Krbec (0:4).
19:59
Krebner v poslední chvíli první části minul branku.
16:41
Filip dobře mířil na zadní tyč, Kratěk výborně zasáhl.
15:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Daniel Gärtner (0:3).
15:25
Netrefa trefil přesně pravý horní roh Gurkovského branky.
14:06
Besta v dobré pozici přestřeluje.
13:30
Domácí ostřelují branku Bohemians, ovšem zatím bez úspěchu.
12:40
Vyloučen hráč Lukáš Netrefa družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
12:17
Rychlá akce hostí, ovšem Netrefa nemířil přesně.
10:40
Němcovu střelu vyráží Kratěk.
10:16
Vyloučen hráč Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
09:01
Po šanci Ulmana jsou opět v náporu hosté.
08:14
Dobisík z křídla netrefuje přesně.
07:23
Gattnarovu střelu zblokovala obrana hostí.
05:59
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Kryštof Krbec (0:2).
05:59
Hosté jsou nebezpečnější a přidávají druhý gól z hole Cabejška.
04:28
Malinovu střelu zblokoval Pour.
02:52
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha, asistoval Lukáš Netrefa (0:1).
02:52
Netrefa našel na středu Juhu, který otevírá skóre utkání.
02:31
Hosté zavřeli domácí na jejich polovině, Krebner ovšem střílel pouze do bloku.
00:43
Gärtnerovu střelu zblokoval Děček.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Ondřej Kratěk; hráči v poli: Josef Juha, Martin Doležal, Patrik Šebek, Lukáš Netrefa, Tomáš Gärtner
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Martin Děček, Kryštof Malina, Václav Jurdzin, Daniel Krejčíř, Jiří Besta