1:1
3:2
5:5
- : -
branky (asistence): 14:07 Patrik Němec (Kryštof Malina), 27:15 Jiří Besta (Petr Gurkovský), 29:17 Jiří Besta (Daniel Krejčíř), 38:54 Rostislav Gattnar (Petr Šomodi), 40:27 Jiří Besta (Martin Děček), 45:03 Patrik Němec (Martin Ulman), 45:37 Rostislav Gattnar (Martin Ulman), 53:29 Martin Ulman (Patrik Němec), 55:28 Jiří Besta
branky (asistence): 12:37 Jan Dobisík (Daniel Cabejšek), 28:17 Patrik Šebek (Lukáš Netrefa), 36:10 Daniel Cabejšek (Matyáš Krebner), 46:10 Daniel Cabejšek (Tomáš Pour), 53:53 Matěj Petrović (Josef Juha), 57:08 Daniel Cabejšek (Patrik Šebek), 57:27 Matyáš Krebner (Kryštof Krbec), 59:09 Matyáš Krebner (Kryštof Krbec)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 9:8
15. Patrik Němec, 28. Jiří Besta, 30. Jiří Besta, 39. Rostislav Gattnar, 41. Jiří Besta, 46. Patrik Němec, 46. Rostislav Gattnar, 54. Martin Ulman, 56. Jiří Besta - 13. Jan Dobisík, 29. Patrik Šebek, 37. Daniel Cabejšek, 47. Daniel Cabejšek, 54. Matěj Petrović, 58. Daniel Cabejšek, 58. Matyáš Krebner, 60. Matyáš Krebner; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 99; zásahy brankářů: Petr Gurkovský 30 - Marek Paleček 20, Ondřej Kratěk 1; po třetinách: 1:1, 3:2, 5:5;
60:00
Střely domacích: 9 Střely hostů: 19
60:00
Komentář k utkání trenéra hostí, pana Michala Jedličky:
Dneska jsme předvedli prachbídný výkon. Určitě jsme si nezasloužili vyhrát, ačkoliv jsme v posledních třech minutách sahali po vyrovnání. Musíme se na zítra dát dohromady a předvést adekvátní výkon.
60:00
Celkem střely domácích: 30 Celkem střely hostů: 38
60:00
Nejlepšími hráči byli zvoleni pánové Besta z domácího týmu a Burišík z hostujícího.
60:00
Vyjádření aistenta trenéra domácích pana Jiřího Gurkovského : 45 minut nám vše fungovalo, zejména to, co nefungovalo v druhém zápase v Praze. Záverečný tlak Bohemky nám ovšem připomněl, že se hraje až do konce . Máme mečbol, ale poslední krok bývá nejtežší. Uvidíme ...... Děkujeme soupeři i divákům.
60:00
59:59
Vítkovice vítězí a vedou v semifinálové sérii 2:1.
59:09
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
59:09
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Kryštof Krbec (9:8).
59:09
Bohemians snižují na rozdíl jediné branky.
57:27
57:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Patrik Šebek (9:6).
57:08
Bohemians snižují krásnou střelou nad nohu brankáře.
57:00
Probíhají poslední tři minuty 3.třetiny.
56:23
Bohemias se snaží něco udělat s výsledkem ale moc jim to nejde.
55:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta bez asistence (9:5).
55:28
Vítkovice přidávají další branku do prázdné branky.
53:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Petrović, asistoval Josef Juha (8:5).
53:53
Bohemians využívají přesilovku
53:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Ulman, asistoval Patrik Němec (8:4).
53:29
Ulman se prosazuje v oslabení do prázdné branky.
52:28
Bohemians to zkouší v šesti.
52:13
Vyloučen hráč Petr Šomodi družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
52:13
Bohemians budou mít přesilou hru.
50:42
Nebezpečná akce Bohemians končí na jistém zákroku Gurkovského.
47:50
Emoce už přicházejí.
46:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Tomáš Pour (7:4).
46:10
Bohemians po krásné akci snižují.
45:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Martin Ulman (7:3).
45:37
Vítkovice přidávají další branku.
45:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Patrik Němec, asistoval Martin Ulman (6:3).
45:03
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Kratěk družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
45:03
Vítkovice střílí další branku.Autorem je Patrik Němec.
44:OO
Bohemians si žádnou gólovou šanci nevytvořila.
44:36
Vítkovice v plném počtu.
42:36
Vyloučen hráč Radek Šomodi družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
42:36
Bohemians si zahrají přesilovku:
40:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Martin Děček (5:3).
40:27
Vítkovice jdou do trháku.Besta hattrick.
38:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Petr Šomodi (4:3).
38:54
Vítkovice se dostávají do vedení. Gattnar nekompromisně prostřeluje brankáře.
38:00
Probíhají poslední dvě minuty 2.třetiny.
36:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Matyáš Krebner (3:3).
36:10
A je vyrovnáno. Krásnou střelou se prosazuje Cabejšek.
35:00
Toto utkání sleduje 99 diváků děkujeme.
34:09
Michna si pomohl faulem ale standartka Bohemians žádné ohrožení domácí branky nepřineslo.
32:20
Po krásné přihrávce od Besty mohl navýšit skóre Malina ale bohužel trefil hruď brankáře.
31:30
Hra se nám teď uklidnila.
29:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Daniel Krejčíř (3:2).
29:17
A zase se mění skóre. Domácí přidávají další branku a střelec je zase Besta.
28:36
Gattnar po krásném průniku přestřeluje branku.
28:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Lukáš Netrefa (2:2).
28:17
A je vyrovnáno.Krásnou střelou z velkého brankoviště se prosazuje Šebek.
27:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Petr Gurkovský (2:1).
27:15
Vítkovice díky krásné střele z půlky hřiště od Besty vedou 2:1
26:49
Ukázkový blok proti střele hostů předvedl Ulman .
24:55
Ulman z mantinelu prudkou střelou vystrašil hostujícího brankáře.
22:55
Standartka Bohemians končí na bloku domacích.
21:45
První střelu domácích vyslal Malina ale brankář hostů s přehledem chytá.
21:10
Nebezpečná rozehrávka Bohemians končí v hloučku těl.
17:58
Gurkovský nadvakrát zneškodnil šance Bohemians.
17:40
Besta po individuální akci netrefuje branku
15:15
Hosté jsou v této části hry aktivnější.
14:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Patrik Němec, asistoval Kryštof Malina (1:1).
14:07
A je vyrovnáno. Vítkovice využívají přesilou hru.
12:37
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Dobisík, asistoval Daniel Cabejšek (0:1).
12:37
Bohemians se v oslabení dostávají do vedení po krásné individuální akci Dobisíka.
12:23
Vyloučen hráč Josef Juha družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.