1:1
0:0
4:4
0:0
branky (asistence): 02:52 Marcel Balek (Dalibor Ondruch), 43:08 Radim Kahánek (Dalibor Ondruch), 53:38 Petr Bregin (Lukáš Toman), 54:13 Dalibor Ondruch (Radim Kahánek), 55:18 Radim Kahánek (Dalibor Ondruch)
branky (asistence): 11:48 Ondřej Bachtík, 45:15 Ondřej Bachtík (Ondřej Hušek), 47:36 Václav Grulich (Jiří Juhász), 53:44 Ondřej Bachtík (Ondřej Hušek), 59:12 Josef Čejpa (Ondřej Hušek), rozhodující nájezd Josef Čejpa

FBK Letka Ostrava - Florbal Primátor Náchod 5:6pn
3. Marcel Balek, 44. Radim Kahánek, 54. Petr Bregin, 55. Dalibor Ondruch, 56. Radim Kahánek - 12. Ondřej Bachtík, 46. Ondřej Bachtík, 48. Václav Grulich, 54. Ondřej Bachtík, 60. Josef Čejpa, Josef Čejpa; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Václav Killar; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Roman Fučík 28 - Daniel Meduna 30; po třetinách: 1:1, 0:0, 4:4, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč Jan Čečetka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč Ondřej Hušek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Letka Ostrava hráč Adam Obertan a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Letka Ostrava hráč Radim Kahánek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč Josef Čejpa a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Letka Ostrava hráč Martin Krupa a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč Ondřej Bachtík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Letka Ostrava hráč Martin Kopp , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč Tomáš Matoulek a vstřelil gól.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Komentář domácího trenéra pana Petra Gajdy: ,Pro ty, kdo tu nebyli: Vedli jsme 5:4 a v čase 17:35 jsme hráli dvouminutovou přesilovku a nezvládli jsme to. Výhru jsme soupeři darovali, ač byl soupeř vyrovnaný, dnes jsme měli více šancí. Za celou sezónu chci klukům poděkovat, vyhráli jsme divizi a o postup se holt popereme příští rok. děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit."
70:00
Komentář hostujícího trenéra pana Lukáše Janzy: Celkově vyrovnaná série, všechny tři zápasy do prodloužení, ale myslím, že dnes hlavně v první polovině zápasu jsme měli více šancí, a tudíž jsme si to štěstíčko zasloužili. D2kujeme soupeři za férovou sérii a přejeme hodně štěstí do další sezóny a zdravíme do Náchoda."
70:00
Střely v prodloužení: 6:3.
70:00
69:40
Posledních 20 sekund.
68:49
Stejskal zachytil nepřesnou rozehrávku hostů a nahrával do brejku Kahánkovi, který to měl však trochu na dlouhou hůl a míček nedokázal zkrotit.
66:55
Ondruch kroužil kolem branky, ale sám nic většího vymyslet nedokázal.
65:14
Čejpa prošel středem, ale Fučík drží Letku.
63:51
V hale to jen zahučelo po Kahánkově střele z pravé strany, která těsně minula pravý roh branky Náchoda.
63:39
Kopp vystřelil z úhlu, ale jen do bránící zdi.
63:38
Timeout FBK Letka Ostrava
63:38
Nadějná standardní situace pro domácí, uvidíme co během 30 sekund vymyslí.
63:01
Čejpa se od mantinelu vymotal na střed, ale míček pak skončil v klubku hráčů před ním.
61:43
Meduna bez problémů chytá Mrázkovu střelu od mantinelu.
60:56
Bachtíkův pokus prošel až k Fučíkovi, který míček usměrnil do rohu.
60:01
Domácí budou hrát ještě 19 sekund v oslabení.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: 15:8.
60:00
59:12
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Josef Čejpa, asistoval Ondřej Hušek (5:5).
59:12
Čejpa napodruhé úspěšný, když prostřelil Fučíka pod nohou.
58:52
Fučík vyrazil Čejpovu střelu pouze před sebe, kde však stál pouze domácí bek, který odpálil balón.
58:20
Hosté bez brankáře.
58:19
Vyloučen hráč Dalibor Ondruch družstva FBK Letka Ostrava na 2 minuty za zdržování hry.
57:35
Vyloučen hráč Ondřej Bachtík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:35
Bachtík to přehnal s důrazem u mantinelu.
57:28
Timeout Florbal Primátor Náchod
57:01
Standardka hostů, nahození letící na Fučíka nikdo po cestě netečoval, a tak ho domácí gólman sbírá.
55:18
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Radim Kahánek, asistoval Dalibor Ondruch (5:4).
55:18
Kahánek téměř z půlky přízemní střelou otáčí skóre.
54:55
Kováč trefuje tyčku domácí branky!
54:52
Bachtík ze standardky jen těsně minul.
54:13
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Dalibor Ondruch, asistoval Radim Kahánek (4:4).
54:13
A hosté si vedení také moc neužili, Kahánkova poměrně nepřesná střela trefila u branky stojícího Ondrucha, od jeho stehen míček doputoval do branky.
53:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Ondřej Hušek (3:4).
53:44
Domácí radost ze srovnání trvala pouhých 6 sekund, Bachtík překlopil skóre opět na stranu hostů.
53:38
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Petr Bregin, asistoval Lukáš Toman (3:3).
53:38
Bregin z levé strany nejspíš za pomoci menší teče dostal míček až za Medunu.
53:17
Balek střílel dva metry za velkým brankovištěm, ale míček si místo do branky nenašel.
53:09
Kahánkův bekendový pokus minul branku.
52:29
Henslerova nepříliš povedená střela měla pouze propagační charakter.
51:21
Utkání je velmi vypjaté, obě střídačky velmi emotivně prožívají každý hvizd rozhodčích.
50:32
A opět Ondruch, tentokrát zasáhla boční síťka hostující branky.
49:20
Letka vrhá všechny síly do útoku, Ondruch z výjezdu trefuje pouze blok.
47:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Václav Grulich, asistoval Jiří Juhász (2:3).
47:36
Juhász poslal vzduchem míček na Grulicha, který trefil z voleje přesně mezi nohy Fučíka.
47:29
Dobrá příležitost domácích, Ondruch nabil Kahánkovi na střed, ten ale vysoko přestřelil.
45:31
Prohazovačkou se teď Kahánek dostal přes bránícího hráče, ale byl už příliš v úhlu, aby jeho střela měla naději na úspěch.
45:15
45:15
Další hrubá chyba domácí obrany, hosté srovnávají a hraje se opět od nuly.
44:02
Břevno! Po Koppově tečované střele to za medunou cinklo.
43:08
43:08
Kahánek se prosazuje z dorážky, Letka se ujímá vedení, uvidíme, co to udělá s obrazem hry jinak nervózního utkání.
41:52
Juhasz to zkusil od mantinelu, Fučík byl u tyčky a střelu chytá.
41:15
Ondruchova skrytá střela doplachtila až k hostujícímu gólmanovi, který ji však sbírá ze vzduchu.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 6:14.
40:00
39:57
Úplně osamocený náchodský útočník se nikým nestíhán hnal na domácí branku, zvolil střelu, ale trefil jen dobře postaveného Fučíka.
39:44
Rychlý brejk Letky, Ondruchova typická klička do středu, ale zakončení nepřesné.
38:52
Letka rychle rozehrála standardku na půlce hřiště, Krupa obešel na středu bránícího hráče, ale následná střela byla zblokována.
37:43
Domácí zavřeli Náchod na jeho polovině, ale ani jednou nedokázali procpat míček až k Medunovi.
36:10
Malík se v oslabení dostal ke střele z výjezdu, Fučík jeho pokus dobře viděl a připisuje si další úspěšný zákrok.
35:21
Meduna podržel svůj tým, když vyrazil Balkovu střelu z pravé strany.
34:28
Vyloučen hráč Filip Geisler družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra na zemi.
34:28
Tentokrát uvidíme přesilovku na straně Letky.
33:44
Domácí jsou v plném počtu.
33:18
Matoulkova prudká střela od mantinelu Fučíka dost zaměstnala.
32:44
Až po minutě přesilovky se hosté pořádně dostávají k míčku.
31:44
Vyloučen hráč Karel Stejskal družstva FBK Letka Ostrava na 2 minuty za zdržování hry.
31:44
Domácí lavička si hlasitě stěžuje, ale s vyloučením Stejskala už stejně nic nezmůže.
30:45
Hra je hodně rozkouskována drobnými fauly na obou stranách.
28:56
Mrázek z výjezdu střílel na zadní tyčku, tam číhal Kopp, ale nedokázal těžký balón usměrnit do sítě.
27:58
Dobrá šance Matoulka, Fučík ale nohou vykopl a k dorážce už se nikdo další nedostal.
26:35
Další Kahánkův pokus, Meduna opět vyráží.
24:29
Kahánkova střela ze standardky jen těsně minula tyčku Medunovy branky.
24:12
Hosté jsou v přesilovce o poznání nebezpečnější než byli domácí ve své početní výhodě v první třetině.
23:01
Vyloučen hráč Marcel Balek družstva FBK Letka Ostrava na 2 minuty za sekání.
22:52
Obrovské štěstí teď stálo při domácím gólmanovi, nejdřív střelu sám tečoval směrem do vlastní branky, míček trefil břevno, skočil na brankovou čáru a pak Fučíkovi do náruče.
22:14
Malík z výjezdu trefil Fučíka do ramene.
20:40
Kopp hezky trefil na středu míček ze vzduchu, k jeho smůle však vše skončilo na stehně prvního obránce.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 8:8.
20:00
18:38
Obrovská šance domácích, Lokša nahrával Koppovi, ten promáchl před poloprázdnou branku.
17:59
Mrázek nastřeloval od mantinelu do chumlu hráčů před Medunou, ale míček pouze proletěl na druhou stranu.
15:12
Čejpa naskočil na hřiště a okamžitě dostal nahrávku za obranu, kličkou si položil Fučíka, ale míček pod ním nedokázal procpat do branky.
14:34
Koppova přízemní střela byla tím jediným, co Letka ve zkrácené přesilovce dokázala vymyslet.
13:09
Vyloučen hráč Josef Čejpa družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení.
13:01
Bachtík ani nadvakrát nedokázal z bezprostřední blízkosti překonat Fučíka.
12:17
Vyloučen hráč Martin Krupa družstva FBK Letka Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
11:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík bez asistence (1:1).
11:48
Chyba Stejskala teď darovala Náchodu vyrovnání.
10:52
Hušek se Světlíkem dobře kombinovali, ale střela letěla mimo.
10:39
Z půlky vystřelil Balek, Meduna reflexivně zasáhl rukou.
09:35
Kahánkův pokus z úhlu od mantinelu skončil pouze na boční straně branky.
08:11
Krupovo nahození nadělalo hostujícímu gólmanovi větší problémy, než všichni očekávali, míček musel odklidit náchodský bek.
07:18
Kahánek nahrával Ondruchovi na střed, jeho přízemní střelu Meduna vyrazil nohou.
06:23
Malík teď promáchl skákavou přihrávku před odkrytou brankou.
05:52
Ondruch hledal dlouhou vzdušnou přihrávkou nabíhajícího Stejskala, ten ale těžký míček nezpracoval.
04:00
Fučík si na Huškovu nepříliš důraznou střelu počkal a bez problémů ji chytil.
02:52
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Marcel Balek, asistoval Dalibor Ondruch (1:0).
02:52
Ondruch našel ze standardky úplně volného Balka na zadní tyčce, ten bekendem otevírá skóre dnešního utkání.
02:46
Kahánek to zkusil z úhlu, ale Meduna si tyčku pohlídal.
02:20
Juhasz byl volný na středu, ale trefil opět pouze jen hráče před sebou.
01:02
Nepřesná rozehrávka domácích, vše hasil dobrým blokem Bregin.
00:18
Odražený míček se dostal k domácímu Krupovi, který dokázal obstřelit klečícího obránce, ale trefil pouze Medunu do masky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Minarčík a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Daniel Meduna; hráči v poli: Ondřej Malík, Filip Geisler, Ondřej Bachtík, Ondřej Hušek, Josef Čejpa
00:00
Line-up domácích FBK Letka Ostrava: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Jan Nekula, Petr Bregin, Lukáš Toman, Jan Mrázek, Martin Krupa