1:3
2:2
0:3
- : -
branky (asistence): 07:28 Tomáš Szabo (Jiří Špak), 23:36 Lukáš Jágr (Jan Burkoň), 39:57 Tomáš Szabo (Jiří Špak)
branky (asistence): 05:45 Tomáš Houska (Kryštof Bučok), 12:43 Jiří Křesák (Ondřej Novák), 17:10 Karel Šavrda (Jan Staněk), 25:43 Karel Šavrda (Jan Staněk), 29:30 Jan Staněk (Karel Šavrda), 44:34 Ondřej Novák (Tomáš Mareš), 45:49 Kryštof Bučok (Vojtěch Houska), 58:29 Kryštof Bučok (Ondřej Novák)

FBC PANTHERS LIBEREC - FbC Strakonice P.A. 3:8
8. Tomáš Szabo, 24. Lukáš Jágr, 40. Tomáš Szabo - 6. Tomáš Houska, 13. Jiří Křesák, 18. Karel Šavrda, 26. Karel Šavrda, 30. Jan Staněk, 45. Ondřej Novák, 46. Kryštof Bučok, 59. Kryštof Bučok; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Adam Slabý 26 - Josef Macek 22; po třetinách: 1:3, 2:2, 0:3;
60:00
59:59
Komentář hostujícího trenéra: Do dnešního zápasu jsme šli s větším nasazením, dnes jsme chtěli víc vyhrát a naše fyzička byla lepší než soupeřova. Ve středu se uvidíme ve Strakonicích, kde budeme chtít udržet národní ligu. Děkuji pořadatelům a divákům.
59:59
Komentář domácího trenéra: Hosté si zaslouženě došli pro vítězství, my se musí střelecky probudit.
58:29
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Kryštof Bučok, asistoval Ondřej Novák (3:8).
58:29
Soupeř ještě zvyšuje svoje vedení.
55:45
Snad bychom alespon mohli snížit, aby se nám příští víkend odjíždělo do Strakonic veseleji, zatím to ale vypadá, že v nejlepší formě je náš brankář.
53:20
Stále se nevzdáváme, ale je dost možné, že se nám pomalu utkání ztrácí v mlze.
49:53
Vyloučen hráč Jan Obermann družstva FBC PANTHERS LIBEREC na 2 minuty za špatné střídání.
49:53
Vyloučení nám komplikuje cestu za srovnáním.
48:02
Tempo se stupńuje, nikdo nechce polevit.
46:02
Naši borci ale neskládají zbraně a stále se snaží s výsledkem něco udělat.
45:49
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Kryštof Bučok, asistoval Vojtěch Houska (3:7).
45:49
A je ještě hůř soupeř odskakuje na rozdíl čtyř branek.
44:34
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Ondřej Novák, asistoval Tomáš Mareš (3:6).
44:34
Skore se mění, ale bohužel na druhé straně. Soupeř navyšuje svůj náskok.
42:50
Naši se ženou do útoku. Snad brzy snaha vyústí v gol.
40:43
Boj okolo mantinelů připomíná prastaré bitvy, je to souboj o každý kus hřiště.
40:01
A jde se na věc, uvidíme, jestli týmová porada v šatně pomohla.
40:00
40:00
39:57
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Jiří Špak (3:5).
39:57
Snaha se vyplácí. Máme tady snížení. V závěru třetiny vysvitla alespon jiskra naděje, že se nám podaří zvrátit průběh utkání.
39:36
Šanci hostů kryje Slabý ramenem, krásný save.
36:30
Naši se drží v útočném pásmu, ale stále ne a ne trefit branku.
35:47
Vyloučen hráč Martin Košta družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:47
Šance na snížení se zvyšuje,čeká nás přesilovka.
35:00
Dva hostující střelci skončily v naší bráně. Naštěstí nikdo nezraněn.
31:00
Dobývání soupeřovi branky je zatím neúspěšné. Šance jsou ale chybí góly.
29:30
Timeout FBC PANTHERS LIBEREC
29:30
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jan Staněk, asistoval Karel Šavrda (2:5).
29:30
Bohužel další komplikace. Prohráváme již o tři goly. Snaha rozkouskovat tlak soupeře vyvrcholila v time out.
27:30
Skipy zkusil zpoza brány překvapit, nepovedlo se. Odkrytá branka byla nad jeho síly.
25:43
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Jan Staněk (2:4).
25:43
A průběh utkání se nám opět zamotává. Soupeř zvyšuje svoje vedení. A příběh má novou zápletku. Snad se s ní naši borci dobře popasují.
24:46
Jedna poučka pro mladé se sešláplím míčkem se opravdu hrát nedá. Hra je přerušena.
23:36
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Lukáš Jágr, asistoval Jan Burkoň (2:3).
23:36
A máme tady snížení, na hranici malého brankoviště se prosadil Jagr. Snad budou následovat i další góly.
22:24
Naši útočníci ohrozili branku, ale míček zatím do brány nedostali.
20:15
Zatím začátek připomíná konec první části. Náš brankář musí ze sebe dostat maximum.
20:01
A začala druhá třetina, uvidíme, jestli pro nás bude přínosnější, než ta první.
20:00
20:00
19:59
A máme tu konec první třetiny. Bohužel pro nás nešťastná perioda, která končí 1:3 pro hostí.
17:10
17:10
A soupeř odskakuje do dvoubrankového vedení.
15:45
To co jsem teď viděl bych nazval trojzákrokem. Dokonce tři zákroky musel vytáhnout Slabý. A domácí fanouškové, především z řad těch mladších hlasitě tleskají.
14:13
K vidění byl pokus o ztečování střely do brány hostů, nepovedlo se, takže stále prohráváme.
12:43
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jiří Křesák, asistoval Ondřej Novák (1:2).
12:43
Je to nemilá informace, ale prohráváme. A mohlo být i hůř, kdyby Slabý nespadl na správnou stranu.
11:30
Oba brankáři se zatím vyznamenávají. Domácí útočník trefuje pouze jeho helmu.
08:00
Slabý opět zachraňuje na poslední chvíli naše borce. V brankovišti zatím vládne pevnou rukou
07:50
A máme tady předzvěst večerního utkání národního fotbalového týmu se San Marinem. Mára Žihla odkopává míček až někam na mléčnou dráhu.
07:28
07:28
Srovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. ťukes od zkušené dvojice Špak - Szabo nemůže skončit jinak než gólem.
06:43
Neuvěřitelné, Slabý se blýskl zákrokem, kterým tým drží na dostřel. Jeho levá noha byla na pravém místě, tedy nalevo.
05:45
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Houska, asistoval Kryštof Bučok (0:1).
05:45
Po náporu domácích skorují hosté. Domácí brankář nic neviděl a míček bohužel zaplul až do brány.
05:00
Vzduchem se právě teď proletěla hokejka Jegra, snad se jí nestalo nic vážného.
02:00
Rozhodčí zatím nechávají hru plynout, i když hráči jdou do sebe bez bázně a hany.
00:10
A utkání začalo náporem domácích, šance Jirky Špaka ani Franty Nováka však neskončila v brance hostí.
00:01
Dobré odpoledne, vítám vás u dnešního čtvrtého utkání play down mezi hostujícími Strakonicemi a domácími Panthers Liberec. Dnešní match se koná netradičně v turnovské hale, čemuž bohužel odpovídá i návštěvnost v ochozech.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice P.A.: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Tomáš Mareš, Vojtěch Houska, Martin Košta, Jan Staněk, Karel Šavrda
00:00
Line-up domácích FBC PANTHERS LIBEREC : brankář: Adam Slabý; hráči v poli: Tomáš Szabo, Teemu Tuhkanen, František Novák, Jakub Ježek, Jiří Špak