1:2
1:1
- : -
TJ Turnov
branky (asistence): 03:39 Daniel Fokt (Jakub Štěrba), 12:37 Marek Chocholoušek (Tomáš Fiala), 13:23 Petr Pastor (Jakub Štěrba), 16:20 Marek Chocholoušek (Tomáš Fiala), 36:58 Vít Andrle (Ondřej Kopp), 59:42 Jakub Štěrba
TJ Turnov
branky (asistence): 14:16 Pavel Sekyra (Štěpán Matěcha), 39:20 Pavel Sekyra, 39:31 Štěpán Matěcha (Jaroslav Švec), 56:04 Tomáš Vitásek (Štěpán Matěcha)

Florbal Chomutov - TJ Turnov 6:4
4. Daniel Fokt, 13. Marek Chocholoušek, 14. Petr Pastor, 17. Marek Chocholoušek, 37. Vít Andrle, 60. Jakub Štěrba - 15. Pavel Sekyra, 40. Pavel Sekyra, 40. Štěpán Matěcha, 57. Tomáš Vitásek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 420; zásahy brankářů: Karel Šantora 25 - Jaroslav Švec 20; po třetinách: 4:1, 1:2, 1:1;
60:00
59:59
Vyjádření domácího trenéra Martina Bcciana: Ohromnná radost! Zápas se zdál být velmi dobře rozehraný, ale soupeř ve druhé třetině zlepšil obranu a nakonec z toho bylo obrovské drama. Klobouk dolů před klukama za to, jak zvládli znovu dlouhou power play soupeře. Turnovu mockrát děkujeme za skvělou sérii, všem divákům za opět skvělou kulisu a těšíme se na finále!!!
59:59
Poměr střel ve třetí třetině byl 5:8. Byli jsme svědky bojovného utkání typického pro vyřazovací část.
59:59
Vyjádření hostující trenéra Markse: Nejdřív byl chtěl poděkovat hráčům za celou sezónu, jsem na ně pyšný a jsem rád, že jsem je mohl trénovat. O zápasu rozhodla první třetina, ve které jsme zbytečně inkasovali. Zlepšený výkon ve druhé třetině nás dostal do hry, ale na konci utkání byli šťastnější domácí. Přeji Chomutovu hodně štěstí v dalších bojích.
59:42
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba bez asistence (6:4).
58:54
Domácí zblokovali střelu soupeře, pak jen vyhodili za mantinel.
58:29
A hostující branka je znovu prázdná.
58:13
Chomutovští mají míček, hostující brankář je zpět.
57:24
Nejprve se hostujícímu hráči míček zamotal mezi nohy před prázdnou brankou, pak jeho kolega v obraně tělem zabránil míčku letícímu do prázdné branky.
56:52
Domácí z dálky minuli prázdnou branku.
56:04
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Štěpán Matěcha (5:4).
56:04
Dva hosté před brankou, čtvrtá velká šance a je to o gól.
55:42
Šantora teď chytil střelu i dorážku.
54:53
Hosté vykombinovali 110% šanci, Šantora skvěle zachránil.
54:18
A už hosté hrají bez brankáře.
53:55
Timeout TJ Turnov
53:55
Hosté si berou oddechový čas. Možná brzy stáhnou, paradoxně, svého nejlepšího hráče.
53:26
A domácí stále drží míček a lákají soupeře, ten už napadá i za jejich brankou.
52:09
Hostující brankář chytá jasný gól při domácím protiútoku.
51:29
A další dobrý zákrok, chybí tam jen někdo z domácích před brankou.
51:03
Skvělý tygří skok hostujícího brankáře.
50:20
Po delší době kombinují hosté.
49:36
Domácí se rozhodli, že míček už nedají. Soupeř je stažený kolem branky a tak Chomutov střílí z dálky.
48:19
Domácí kontrolují míček.
47:27
Domácí drží míček, ale neohrožují branku.
46:12
Domácí se snaží o rychlou kombinaci a pohyb míčku.
45:21
Šachovou partii přerušila krásná individuální akce hostů a zákrok Šantory.
44:45
Domácí reagují vysokým napadáním. Teď jsou to trochu taktické hry.
43:55
Hosté se teď snaží rozpohybovat domácí pohybem bez míčku.
43:33
Tlak domácí první lajny byl drtivý, chyběla přesná střelba.
42:27
Teď to uklidňuje první domácí pětka.
42:12
Domácí kupí chyby v rozehrávce, zatím je napravují bojovností.
41:46
Rychlý výpad hostů přináší nepřesnou střelu.
41:08
Domácí se díky faulu soupeře usazují půlce hostů.
40:40
první šanci si připisují hosté. Díky těsné obraně chyběl důraz.
40:01
Celá hala tleská, začíná třetí třetina.
40:00
40:00
39:59
Poměr střel ve druhé třetině byl 10:15. Sledovali jsme bojovnou třetinu, kdy domácí se nechali rozhodit diskuzemi o trestném střílení a soupeř jim na konci připomenul, jak rychle mohou ve florbale padat góly.
39:31
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Jaroslav Švec (5:3).
39:20
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra z trestného střílení (5:2).
39:00
Andrle byl sám před brankou.
38:36
Domácí jakoby si po pátém gólu míček přivázali k holím. Teď nedávají soupeři ani přičichnout.
36:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle, asistoval Ondřej Kopp (5:1).
36:58
Do kombinace se teď zapojila kompletní domácí pětka a na střelce zívala prázdná branka. Na pět dotyků se dostali od vlastní branky před prázdnou soupeřovu!
36:25
Fokt skvěle zastavil položenou holí rodící se protiútok Turnova.
35:53
Domácí zaváhali v rozehrávce, Šantora byl na rozdíl od obránců jistý.
35:35
Bejček naslepo nahrál Koppovi, dvě střely z úhlu vyřešil hostující gólman.
34:12
Fokt s Pačmagem skvěle uvolnili Pastora. Hostující brankář byl na místě.
33:41
Teď hostům chyběl kousek při protiútoku.
32:57
Hosté skvěle brání, ale teď opravdu rádi střídali. Zápas není tolik líbivý, ale je plný těsné obrany a fyzických soubojů
32:17
Domácí teď zamkli soupeře, hrají ale po rozích útočné poloviny.
31:21
Šarša teď zabránil jasnému gólu, když na poslední chvíli vypíchl soupeři míček před prázdnou brankou. Stalo se tak při protiútoku hostů tři na dva.
30:02
Fokt si na půlce povodil dva hosty.
29:46
Sledujeme delší úsek bez šancí.
28:48
Chocholouška nepřipravila o míček ani trojnásobná přesila, alespoň byl donucen rozehrát dozadu.
28:07
Domácí zkusili chvilku napadat ve čtyřech, nic to nepřineslo.
27:21
Krásnou individuální akci předvedl Sekyra, Šantorova noha zabránila gólu.
25:55
Domácí zamkli soupeře u jeho branky. Krásným kombinacím chybí jen přesná střelba.
23:46
Hosté teď hrají dlouhé kombinace, domácí se snaží o bleskové výpady.
22:57
Rychlou chomutovskou kombinace řeší skvěle hostující brankář.
21:53
Hosté teď měli dvě slušné šance. Poprvé byla střela nepřesná, druhou vyřešil Šantora.
20:56
Šarša zastavuje útok hostů a následně skvěle rozehrává.
20:01
Atmosféra v hale je úžasná. Doufejme, že tomu bude odpovídat i kvalita další třetiny.
20:00
20:00
19:59
Poměr střel v první třetině byl 11:6. Domácí předvádí, že pokud postaví své kombinace na důrazu, mohou dominovat. Uvidíme, s čím nastoupí hosté do druhé třetiny.
19:56
Hostující brankář předvedl další skvělý zákrok.
19:17
A teď jsou na čekačce domácí.
18:41
Z hostující střídačky zní povel: "Počkej si na ně." Respekt z chomutovských protiútoků je velký.
18:22
Krásný chomutovský protiútok končí nepřesným bekhendem v běhu.
18:01
Teď více hrají hosté, domácí vyčkávají ve velmi aktivní obraně.
17:09
Hosté se snaží neustále tlačit před branku, domácí obrana odolává.
16:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Tomáš Fiala (4:1).
16:20
Chocholoušek se teď perfektní narážečkou uvolnil, aniž by udělal jediný krok. Krásná lekce na téma, že běhat má míček...
15:59
Teď se utkání přelévá ze strany na stranu.
14:16
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (3:1).
14:16
Hosté využili standardní situaci, zahustili prostor před brankou a snižují.
14:00
Teď se míček zastavil v domácím brankovišti.
13:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Jakub Štěrba (3:0).
13:23
Domácí ke tlaku přidávají produktivitu.
12:37
12:37
Větší důraz domácích otevírá prostor pro smrtící kombinace.
12:24
Hostující brankář teď také vyřešil chybu obrany.
11:58
Chomutov teď měl tři střely těsně po sobě, domácí zatím sbírají vyražené i odražené míčky.
11:27
Šantora teď zachránil chybující obránce a zlikvidoval první velkou šanci hostů.
10:41
Další dvě střely hostů byly zablokovány. Domácí obránci zatím hrají na tělo jako na prvním rande.
09:49
Více se zatím hraje na půlce hostů.
09:12
Kopp střílel do odkryté branky. Bohužel do měl na dlouhou ruku a přestřelil.
08:22
Těsná obrana donutila hosty ke střele už od půlky.
07:46
Domácí udrželi míček v několika soubojích u mantinelu. Následné akci tři na dva chyběla jen přesnější přihrávka.
06:46
Domácí se snaží o rychlé střídání. Zřejmě počítají s menším počtem hráčů na hostující lavičce. Uvidíme, jak se to projeví v pozdějších fázích utkání.
05:40
Šarša zablokoval střelu při rychlém výpadu hostů po křídle.
05:22
Domácí teď kombinuj jistěji a vysunují napadání.
03:39
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Fokt, asistoval Jakub Štěrba (1:0).
03:39
Domácí hráči byli v obklopení hosty, přesto se kombinací nakrátko dostali ke střele a vedou.
03:20
Teď je zase úsek, kdy domácí rychle ztrácí míčky.
03:05
další střela hostů zablokována, domácí obrana je zatím perfektní.
02:47
Teď byly dva pokusy hostů zablokovány.
02:25
Hostům se nedaří usadit se na domácí půlce.
01:32
Domácí začali náporem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Jan Seidl, Pavel Sekyra, Štěpán Matěcha, Tomáš Vitásek
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Ondřej Šarša, Lukáš Fiala, Tomáš Fiala, Michal Šnábl, Marek Chocholoušek