1:3
1:4
- : -
branky (asistence): 16:41 Matěj Čapek (Tomáš Rudolf), 33:50 Jakub Kroupa
branky (asistence): 01:20 Jiří Petrášek (Jan Černý), 01:26 Petr Vybíral (Patrik Polák), 03:56 Lukáš Neruda (Jan Černý), 18:03 Jakub Věchet, 23:01 Jakub Ponert (Jakub Věchet), 23:17 Patrik Polák (Lukáš Neruda), 36:36 Jan Černý (Jakub Věchet), 37:33 Kristián Zeman (Patrik Polák), 41:45 Jakub Ponert (Jan Černý), 43:47 Kristián Zeman (Petr Vybíral)

ASK Lovosice - LFP - 1. FBC DDM Děčín 4 2:10
17. Matěj Čapek, 34. Jakub Kroupa - 2. Jiří Petrášek, 2. Petr Vybíral, 4. Lukáš Neruda, 19. Jakub Věchet, 24. Jakub Ponert, 24. Patrik Polák, 37. Jan Černý, 38. Kristián Zeman, 42. Jakub Ponert, 44. Kristián Zeman; rozhodčí: Lukáš Procházka - Milan Baloun; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 14 - Jiří Přeučil 9; po třetinách: 0:3, 1:3, 1:4;
45:00
44:59
Komentář domácího hráče Michala Holuba: "Bylo to vyrovnané utkání, šance byly, akorát chybělo štěstíčko... Inu, možná příště."
44:50
Vyloučen hráč Jakub Kroupa družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:50
Jakub Kroupa neudržel nervy na uzdě a rozhodčí jej právoplatně posílá na trestnou lavici.
43:47
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil Kristián Zeman, asistoval Petr Vybíral (2:10).
43:47
Další gól.
41:45
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil Jakub Ponert, asistoval Jan Černý (2:9).
41:45
Děčínská přesilovková formace si rozebrala obranu Lovosic jak... nevím co, a zvyšuje na na 2:9.
41:13
Vyloučen hráč Lukáš Hruza družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
41:13
Ani bystrému oku sudích neunikl jemný kontakt florbalových holí a tak si (ne)provinilý Lukáš Hruza musí odbýt 2-minutový trest za sekání.
38:50
Ladné a něžné cinknutí se rozplynulo po celé aréně po přímém kontaktu mičku s břevínkem domácí branky.
37:33
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil Kristián Zeman, asistoval Patrik Polák (2:8).
37:33
A máme tu další gól. Bohužel opět vsítěný do branky domácích.
36:36
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil Jan Černý, asistoval Jakub Věchet (2:7).
36:36
Děčínští florbalisti jsou dnes při chutí skórují již 7. gól v tomto zápase.
33:50
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Kroupa bez asistence (2:6).
33:50
Mazaný jako liška. Takové přirovnání by bylo hodno lovosickému kanonýrovi Jakubu Kroupovi, jenž nenápadně uloupil míček obráncům hostí a v samostatném úniku cupital na branku, kde si úspěšně poradil s brankářem Jiřím Přeučilem a následně skóroval.
31:00
Ach pozor! Na tribuně v epicentru domácího kotle se nacházejí i 2 florbalové legendy, jenž nyní hájí čest v dresu prvoligové České Lípy.Se shodou náhod zrovna i Česká Lípa bojuje o postup do další fáze vyřazovacích bojů a to proti mužstvu FBC Start98. Jestli máte zájem o to si prodloužit den plný florbalu, tak neváhejte a vyražte do Prahy, kde již v 16:45 začíná tuhý boj v rámci play-off 1. ligy!
30:00
30:00
28:19
Výborný zákrok Jakuba Rudiše.
28:17
Vyloučen hráč Patrik Polák družstva 1. FBC DDM Děčín 4 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
28:17
Hráč hostí jménem Patrik Polák si nejspíš v zápalu hry nevšiml, že při standardní situaci Lovosic stál až příliš blízko míčku a tak s doprovodem několika vulgarismů, směřující na rozhodčí, putuje na trestnou lavici,
25:45
Michal Holub stále sedí na střídačce a zatím se ještě ani jednou nedostal na hřiště. Kdy už si kouč Lovosic konečně uvědomí, že už je na čase vypustit tzv. draka z klece a zvrátit tak utkání ve svůj prospěch?
23:17
Timeout ASK Lovosice - LFP
23:17
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil Patrik Polák, asistoval Lukáš Neruda (1:6).
23:17
Hosté po 2 slepených gólech korigují skóre na 1:6.
23:01
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil Jakub Ponert, asistoval Jakub Věchet (1:5).
23:01
Nedáš, dostaneš. Ani zde to nebylo výjimkou a Děčín dává gól.
22:57
Vrba v obrovské šanci, kterou nevěřícně neproměnil.
20:59
Trenér domácích František Vokálek pokáral své svěřence užitím několika nespolečenských výrazů.
19:13
S nepovedenou střely Dominika Vrby měl i tak gólman hostí ,i přes velmi špatné parametry střely, problémy.
18:03
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil Jakub Věchet bez asistence (1:4).
18:03
Radost Lovosic netrvala dlouho a Děčín odpovídá v podobě vstřeleného gólu.
16:41
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Matěj Čapek, asistoval Tomáš Rudolf (1:3).
16:41
A máme tu první gól ze strany domácích! Na území velkého brankoviště si Matěj Čapek počínal zkušeně a odražený míček s přehledem dostal za zády gólmana Děčína.
16:00
Lovosice drží míček na své vlastní polovině.
15:00
15:00
13:36
Parádní blok v podání domácího obranného pilíře Tomáše Rudolfa.
11:12
Už ne.
11:11
Hráč domácích Matěj "Čapulinda" Čapek v šanci.
08:30
Děčín dobývá lovosickou svatyni, ale lovosičtí legionáři stále odolávají.
08:05
Vyloučen hráč Štěpán Pardubický družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:05
Drsný muž Lovosic Štěpán Pardubický neudržel své emoce a vypustil poměrně velkou dávku testosteronu (Mužský pohlavní hormon) a doslova složil děčínského hráče.
06:43
Výborná dělovka vyslaná z hole kapitána domácích Lukáše Hruzy, avšak děčínský gólman Jiří Přeučil byl v pozoru.
04:40
Domácí ve své první větší šanci. Bohužel neproměněna.
03:56
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil Lukáš Neruda, asistoval Jan Černý (0:3).
03:56
Děčín proměňuje standardní situaci, byť se štěstím, a zvyšuje skóre na 0:3.
01:26
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil Petr Vybíral, asistoval Patrik Polák (0:2).
01:26
Hosté vlítli do utkání jako uragán a ujímá se už dvoubrankového vedení.
01:20
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil Jiří Petrášek, asistoval Jan Černý (0:1).