1:2
4:1
0:4
- : -
branky (asistence): 02:31 Jiří Unzeitig, 19:14 Jiří Unzeitig (Libor Knypl), 21:39 Libor Knypl, 23:41 Tomáš Král (Jiří Unzeitig), 27:14 Libor Knypl (Jiří Unzeitig)
branky (asistence): 07:54 Dan Kazda (David Kocián), 14:09 Radek Týč (František Donaj), 26:37 David Kocián, 41:19 Jakub Dítě (Aleš Kaválek), 41:59 David Kocián (Radek Týč), 43:42 Radek Týč (David Kocián), 44:45 Aleš Kaválek

FTC Vysoké Mýto - Florbal Primátor Náchod 5:7
3. Jiří Unzeitig, 20. Jiří Unzeitig, 22. Libor Knypl, 24. Tomáš Král, 28. Libor Knypl - 8. Dan Kazda, 15. Radek Týč, 27. David Kocián, 42. Jakub Dítě, 42. David Kocián, 44. Radek Týč, 45. Aleš Kaválek; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 106; zásahy brankářů: Tomáš Olejár 26 - Michal Krupička 19; po třetinách: 1:2, 4:1, 0:4;
45:00
44:45
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Aleš Kaválek bez asistence (5:7).
43:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Radek Týč, asistoval David Kocián (5:6).
41:59
Timeout FTC Vysoké Mýto
41:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kocián, asistoval Radek Týč (5:5).
41:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Dítě, asistoval Aleš Kaválek (5:4).
39:42
Šance na obou stranách, hráče Náchoda vůbec nepoznávám.
36:00
Hra utíká ve velkém tempu.
30:00
30:00
29:45
Infarktový závěr třetiny, hra se přiostřuje čím dál tím více a uvidíme kam to dojde ve třetí třetině.
27:46
Utkání nabírá na obrátkách !
27:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Libor Knypl, asistoval Jiří Unzeitig (5:3).
26:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kocián bez asistence (4:3).
26:09
Tyč v podání domácího obránce.
24:17
Utkání sleduje 106 diváků!!!!!
23:41
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Král, asistoval Jiří Unzeitig (4:2).
22:05
Vyloučen hráč David Kocián družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
21:39
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Libor Knypl bez asistence (3:2).
19:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Libor Knypl (2:2).
19:14
Krásná rozehra standardní situace.
18:00
Druhá třtina nám začala trochu vlažněji.
15:00
15:00
14:49
Víc už v téhle části zápasu neuvidíme.
14:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Radek Týč, asistoval František Donaj (1:2).
13:38
Druhá standardní situace z nebezpečné vzdáleností před domácí brankou proměněna nebyla.
10:30
Hra se nám po brance hostí trochu zklidnila.
07:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Dan Kazda, asistoval David Kocián (1:1).
07:54
Zmatky před bránou domácích vyúsťují ve vyrovnávací gól hostí.
02:31
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig bez asistence (1:0).
01:00
Domácí začali aktivněji.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Michal Krupička; hráči v poli: Jakub Dítě, Miroslav Říha, Aleš Kaválek, Filip Pajkrt, David Kaválek
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Olejár; hráči v poli: Tomáš Vítek, Lukáš Matějka, Libor Knypl, Václav Vilímek, Jiří Unzeitig