2:1
4:1
2:2
- : -
branky (asistence): 10:16 Jakub Mikulok (Dominik Křístek), 11:11 Adam Klimeš (Jakub Mikulok), 19:58 Filip Deák, 20:40 Jakub Mikulok (Ondřej Drong), 21:57 Jakub Mikulok (Lukáš Toman), 26:57 Jiří Třinecký, 34:17 Andrej Bílek (Adam Klimeš), 43:01 Jakub Mikulok
branky (asistence): 09:51 Martin Janeček (Dominik Rozumek), 22:19 Lukáš Chalabala (Josef Můčka), 38:27 Martin Janeček (Kevin Majrich), 43:27 Dominik Rozumek (Radim Jančík)

Florbal Torpedo Havířov - Panthers Otrokovice 8:4
11. Jakub Mikulok, 12. Adam Klimeš, 20. Filip Deák, 21. Jakub Mikulok, 22. Jakub Mikulok, 27. Jiří Třinecký, 35. Andrej Bílek, 44. Jakub Mikulok - 10. Martin Janeček, 23. Lukáš Chalabala, 39. Martin Janeček, 44. Dominik Rozumek; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Dominik Hrabiec 34 - Kevin Majrich 29; po třetinách: 2:1, 4:1, 2:2;
45:00
Střely na branku v 3.třetině Florbal Torpedo Havířov - Panthers Otrokovice: 11:13
45:00
44:11
Panteři zkouší hru bez brankáře.
43:28
Další gól, na který Hrabiec neměl nárok. Okdrytou bránu trefil tentokrát Rozumek.
43:27
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Dominik Rozumek, asistoval Radim Jančík (8:4).
43:02
Přecejen se dočkal. Osmou branku Torpeda a svou čtvrtou vstřelil Mikulok.
43:01
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jakub Mikulok bez asistence (8:3).
42:05
Torpedo se snaží utkání dohrát v klidu, ale chybí mu klid na hokejkách.
39:55
Neskutečné. Další tyčku označkoval havířovský Třinecký.
38:51
Stoprocentní šance na obou stranách. Na jedné netrefil Mikulok. Na druhé Kresa.
38:28
Výhoz Majricha nadvakrát doklepl Janeček.
38:27
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Martin Janeček, asistoval Kevin Majrich (7:3).
38:00
Přesilovky dnes nejsou sílné stránky ani jednoho celku. Nyní se však opět sám před Majrichem zjevil Mikulok, čtvrté branky se však zalekl a míček si ukopl.
36:10
Máme zde technické problémy s časomírou. Hra je momentálně přerušená.
35:05
Vyloučen hráč Štěpán Stratil družstva Panthers Otrokovice na 2 minuty za sekání.
35:04
Forhandová klička Čechalovi vyšla, poté však nastřelil tyč.
35:03
Trestné střílení družstva Florbal Torpedo Havířov neproměnil Jakub Čechal.
35:02
Máme zde trestné střílení. Po výhozu Hrabiece fauloval Stratil Čechala. Ten se sám postaví k exekuci.
34:18
Klimeš našel z rohu na středu úplně volného Bílka, který využil odkryté části Majrichovy svatyně.
34:17
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Andrej Bílek, asistoval Adam Klimeš (7:2).
33:34
Hluché místo zápasu. Hřiště momentálně připomíná spíše bojiště uprostřed hrací plochy.
30:58
Přesilová hra Otrokovic je ta tam. Panteři vyprodukovali pouze jednu střelu na branku, která však Hrabiece nemohla ohrozit.
30:00
30:00
Střely na branku v 2. třetině
Florbal Torpedo Havířov - Panthers Otrokovice: 11:15
30:00
29:00
Otrokovice teď měly větší převahu. Zamkly Havířov na jeho polovině. Vyústěním bylo vyloučení Tomana po zákroku před brankou.
28:55
Vyloučen hráč Lukáš Toman družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:58
Šest vteřin před koncem oslabení vypíchl míček Třinecký , provedl Majrichovi blafák a zvýšil.
26:57
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jiří Třinecký bez asistence (6:2).
26:16
První přesilovou hru dnešního utkání mají Otrokovice. Za minutu si však nevytvořily větší šanci.
25:03
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
23:14
Obrany nám teďka začaly stávkovat a je zde šance za šancí. Blíže byly opět Otrokovice, ale Hrabiec má dnes branku postavenou správně. Byla z toho další tyč.
22:28
Otrokovice se opět mohly radovat, ale jejich snahu zastavila tyč.
22:20
Je sníženo. Akci až do prázdné brány zakončoval Chalabala.
22:19
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Lukáš Chalabala, asistoval Josef Můčka (5:2).
21:58
Na hřiště by měly létat čepice. Po krosové přihrávce Tomana prostřelil Majricha Mikulok a dovršil tak hattrick.
21:57
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jakub Mikulok, asistoval Lukáš Toman (5:1).
21:41
Dnešní utkání sleduje 87 diváků. Děkujeme.
20:41
Drong vyvezl míček ze své poloviny, prohodil jej mezi obránci na Mikuloka a ten těsně před brankářem stihl krásnou kličku.
20:40
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jakub Mikulok, asistoval Ondřej Drong (4:1).
19:59
Klasické nedáš dostaneš. Na druhé straně vybojoval Deák míček u mantinelu a ačkoliv z úhlu, zakončil na vzdálenější tyč přesně.
19:58
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Filip Deák bez asistence (3:1).
19:45
Klimeš teď uspěchal úder před brankou Otrokovic, následně se Janeček řítil sám na Hrabiece, ale taktéž ani netrefil bránu.
17:48
Po delší době zahrozily Otrokovice, ale Rozumek z úhlu na Hrabiece nevyzrál, následně Můčka ze středu netrefil bránu.
16:37
Klimeš byl v souboji s Valentou. Tomu však vypadla hokejka z ruk a Klimeš byl sám proti brankáři. Opět však nezakončil podle představ.
15:24
Brankář Hrabie svým výhozem našel Mikuloka, ten z halfvoleje pouze do nohy Majricha.
15:00
15:00
Střely na branku v 1. třetině
Florbal Torpedo Havířov - Panthers Otrokovice: 15:10
15:00
14:50
Po vcelku zajímavé prostřední části první třetiny se v závěru třetiny nedostalo na přímé ohrožení branek.
11:12
Otrokovice mohly vést, ale nastřelily pouze tyčku. Následně se po napadání ocitl Klimeš na středu sám a tentokrát propálil vše, co mu stálo v cestě.
11:11
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Jakub Mikulok (2:1).
10:17
Havířov se prosazuje prakticky vzápětí. Mikulok se prosadil střelou tahem z úhlu.
10:16
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jakub Mikulok, asistoval Dominik Křístek (1:1).
09:52
Otrokovice využily špatného střídání Havířova a úderu od mantinelu. Rozumek našel přesným krosem Janečka, který se před odkrytou bránou nemýlil.
09:51
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Martin Janeček, asistoval Dominik Rozumek (0:1).
08:01
Hra se vyrovnala, nicméně Havířov je ve svých šancíh nebezpečnější. Tentokráte vychytal Klimeše otrokovický Majrich.
04:47
Mikulok výborným napadáním obral obránce Otrokovic o míček, tváří v tvář brankáři však minul.
04:24
Havířovští se osmělili a nyní to byli právě oni, kdo zle zatápěl hostům.
02:38
Po úvodním tlaku Otrokovic se z nenápadného úderu z poloviny málem prosadil Havířov. Odražený míček od zadního mantinelu trefil do tyče Křistek.
00:53
První střídaní patřilo hostům z Otrokovic. Zamkli havířovské na jejich obranné polovině, ale střelu na branku nevyprodukovali.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Otrokovice: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Jaroslav Valenta, Adam Kresa, Martin Janeček, Daniel Buňka, Dominik Rozumek
00:00
Line-up domácích Florbal Torpedo Havířov: brankář: Dominik Hrabiec; hráči v poli: Dominik Dohnal, Daniel Matloch, Jakub Mikulok, Dominik Křístek, Jiří Třinecký