2:1
2:0
3:1
- : -
branky (asistence): 06:10 Jakub Wágner (Lukáš Zadák), 10:38 Ondřej Jareš, 16:13 Jan Kolář (Jakub Wágner), 19:15 Jakub Wágner (Jan Kolář), 35:12 Daniel Bárta (Jakub Kučera), 40:47 Jan Kolář (Jakub Wágner), 44:30 Jan Paleček (Jakub Kučera)
branky (asistence): 09:19 Petr Blažej, 41:34 Petr Blažej (Vojtěch Máca)

DDM Horní Počernice ORKA - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:2
7. Jakub Wágner, 11. Ondřej Jareš, 17. Jan Kolář, 20. Jakub Wágner, 36. Daniel Bárta, 41. Jan Kolář, 45. Jan Paleček - 10. Petr Blažej, 42. Petr Blažej; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Filip Hejtík 25 - Šimon Procházka 41; po třetinách: 2:1, 2:0, 3:1;
45:00
Komentář trenéra domácích: V dnešním zápase byla první třetina vyrovnaná a ve druhé třetině jsme místo toho aby jsme zapnuli naše motory, tak jsme se nechali unudit soupeřovou hrou a proto naše předvedená hra vypadala tak jak vypadala. Každopádně jsme rádi, že jsme zvládli první zápas play off, děkuji soupeři za utkání a doufáme, že zítra sérii ukončíme. Děkujeme také divákům
45:00
Komentář trenéra hostů: V dnešním zápase jsme nebyli produktivní, soupeř naopak trestal naše chyby. Děkujeme soupeři a divákům za utkání.
45:00
44:30
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Jan Paleček, asistoval Jakub Kučera (7:2).
41:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Blažej, asistoval Vojtěch Máca (6:2).
40:47
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Jan Kolář, asistoval Jakub Wágner (6:1).
40:13
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
35:12
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Daniel Bárta, asistoval Jakub Kučera (5:1).
30:00
30:00
Střely v první třetině: ORKA 19, SKV 11
30:00
19:15
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Jakub Wágner, asistoval Jan Kolář (4:1).
16:13
15:00
15:00
Střely v první třetině: ORKA 12, SKV 6
15:00
11:59
Vyloučen hráč Vojtěch Máca družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
10:38
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Ondřej Jareš bez asistence (2:1).
09:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Blažej bez asistence (1:1).
06:10
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Jakub Wágner, asistoval Lukáš Zadák (1:0).