2:1
2:0
1:4
1:0
branky (asistence): 00:16 Lukáš Vlach (Josef Svoboda), 07:45 Luboš Niederhofer (Ondřej Láznička), 15:44 Jan Homolka (Lukáš Vlach), 18:05 Adam Benáček (Lukáš Vlach), 35:13 Josef Svoboda (Lukáš Vlach), 51:20 Milan Picmaus (Josef Svoboda)
branky (asistence): 10:54 Jiří Žák (Štěpán Švec), 30:11 Jan Krejsa (Jiří Žák), 30:15 Jan Krejsa (Jiří Žák), 38:08 Daniel Ondráček (Jan Jiráň), 44:10 Marek Lamplot (Dominik Voříšek)

Snipers Třebíč - FBC Peaksport Litomyšl 6:5p
1. Lukáš Vlach, 8. Luboš Niederhofer, 16. Jan Homolka, 19. Adam Benáček, 36. Josef Svoboda, 52. Milan Picmaus - 11. Jiří Žák, 31. Jan Krejsa, 31. Jan Krejsa, 39. Daniel Ondráček, 45. Marek Lamplot; rozhodčí: Kamil Vraspír - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: David Štos 21 - Ondřej Vašek 29; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:4, 1:0;
51:20
51:21
Komentář trenéra Peaksport Litomyšl Michal Háp: Po vyrovnaném utkání bohužel jedeme domů bez bodů. Děkujeme divákům za podporu, děkujeme také soupeři za fair play a věříme v zítřejší vítězství a rádi se vrátíme do Třebíče na rozhodující utkání. Děkuji svým hráčům za super výkon.
51:21
Komentář trenéra Snipers Třebíč Michala Pazderníka: Naší lehkomyslností jsme z jasného zápasu udělali drama a o vítězství rozhodlo až prodloužení. S výkonem našich hráčů nejsem spokojen. Doufám, že zítra předvedeme koncentrovanější výkon.
51:21
Celkový počet střel na branky: 35:26
51:20
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Milan Picmaus, asistoval Josef Svoboda (6:5).
51:20
Počet střel na branku: 5:5
51:07
Vlachovu střelu vyráží Vlček, tlak obou týmů je vyrovnaný. Kdo ukončí tento nervy drásající boj?
47:54
Jako na tenise míček, tak běhají hráči obou týmů po hřišti...
45:00
45:00
44:59
Počet střel na branku: 9:8
44:10
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Marek Lamplot, asistoval Dominik Voříšek (5:5).
44:01
Lamplot blokuje nohou střelu Vlacha a ta tak v prázdné bráně nekončí.
43:10
Po oddechovém čase hostů se probrala i tribuna a fanoušci fandí svým týmům. Hosté hrají Powerplay.
42:52
Timeout FBC Peaksport Litomyšl
42:03
Chybu v rozehrávce Vopařila a Žáka využívá Vlach a ohrožuje Vaška, padne další gól v oslabení?
40:06
Vyloučen hráč Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
40:04
Lamplot obehrál Benáčka a snažil se zakončit.
39:30
Boštík vysílá přesnou střelu na branku, která končí v rukou Štose.
38:08
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Daniel Ondráček, asistoval Jan Jiráň (5:4).
37:54
Žák obehrává soupeře a předvádí ukázkové piruety a daří se mu dostat se kTtřebíčské svatyni, dokončit tah se mu ale nepodařilo.
36:23
Hosté se snaží využít přesilovku, ale Třebíč se brání s ledovým klidem.
35:13
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Josef Svoboda, asistoval Lukáš Vlach (5:3).
34:28
Vyloučen hráč Petr Kopuletý družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:28
Žák vráží do Kopuletého, který bourá mantinely, nenechá si to ale líbit a vrací úder zpět, za což je potrestán
33:06
Boštíkovi se podařilo uprchnout s míčkem ze své poloviny a ohrozil domácí, nicméně jeho střela byla vychytána.
30:54
Velmi rychlý nástup do třetí třetiny, tvrdost a přesnost střel Litomyšle zajistil snížení skóre na 4:3
30:15
Timeout Snipers Třebíč
30:15
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Jan Krejsa, asistoval Jiří Žák (4:3).
30:11
30:00
30:00
29:59
Počet střel na branku 5:3
29:58
Vlach se bije jako lev, ale třetina končí dřív, než se dostane k výstřelu.
29:03
Tlak hostů sílí, ale domácí golman je dnes ve vynikající gymnastické formě a vychytává střely s naprostou bravurou.
27:01
Golman Štos teď Snipers podržel ve velmi rychlé a nepřehledné situaci a domácí se opět v oslabení přesouvají na soupeřovu polovinu.
25:15
Vyloučen hráč Ondřej Láznička družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
23:18
Oproti první třetině nemají brankáři moc práce, Vašek si zachytal 5x a Štos si zatím na míček ani nesáhl.
19:48
Homolka přihrává Svobodovi, jeho střela je ale zblokovaná. Benáček hází salto přes Žáka a dopadá na zem jako vorvaň, se smíchem se ale zvedá.
18:05
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Benáček, asistoval Lukáš Vlach (4:1).
16:57
Hráče Litomyšle třetí gól vzpružil a začínají být na hřišti aktivnější než doposud.
15:44
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jan Homolka, asistoval Lukáš Vlach (3:1).
15:00
15:00
14:59
Počet střel na branku 16:10
14:22
Vyloučen hráč Marek Dočekal družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
13:02
Gumový Štos likviduje střelu Žáka a s úsměvem ukazuje vykrytý míček Krejsovi.
10:54
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Jiří Žák, asistoval Štěpán Švec (2:1).
10:54
Žák využil z poloviny volnou kasu a snižuje náskok domácích.
09:36
Vašek vyrazil přesně mířenou střelu Kopuletého.
07:45
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Luboš Niederhofer, asistoval Ondřej Láznička (2:0).
07:45
Backhandová dorážka Niederhofera zvyšuje skóre na 2:0.
05:57
Mlejnkovi se svezl z hokejky míček, čehož využívá Svoboda, Třebíč se dostává do útoku, který se ale podařilo černým hráčům zvrátit a Štos měl najednou plné ruce práce.
02:58
Domácí jsou zatím aktivnější a Vašek má na svém kontě již 4 zákroky.
00:16
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Josef Svoboda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Peaksport Litomyšl: brankář: Ondřej Vašek; hráči v poli: Daniel Ondráček, Jan Jiráň, Šimon Vopařil, Tomáš Boštík, Dominik Voříšek
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: David Štos; hráči v poli: Daniel Šimáček, Josef Svoboda, Jan Homolka, Lukáš Vlach, Adam Benáček
00:00
Vítáme Vás na online přenosu 1. kola čtvrtfinále Playoff 2. ligy juniorů, kde nastupují hráči FBC Peaksport Litomyšl v černých dresech a Snipers Třebíč v dresech bílých.