0:1
2:2
1:0
0:0
branky (asistence): 16:04 David Dvořák (Josef Fišer), 19:44 Dominik Dvořák (Filip Daberger), 44:59 David Dvořák (Patrik Mašek)
branky (asistence): 03:29 Jiří Halama (Petr Olšák), 15:09 Vít Máček (Vojtěch Smutný), 22:07 Zdeněk Malich (Petr Olšák), rozhodující nájezd Petr Olšák

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBŠ Hattrick Brno 3:4pn
17. David Dvořák, 20. Dominik Dvořák, 45. David Dvořák - 4. Jiří Halama, 16. Vít Máček, 23. Zdeněk Malich, Petr Olšák; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jan Saňka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Pavel Karásek ? - David Fojt ?; po třetinách: 0:1, 2:2, 1:0, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno hráč Petr Olšák a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno hráč Jiří Halama a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno hráč Michal Machálek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno hráč Zdeněk Malich a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno hráč Petr Olšák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno hráč Vít Máček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč Filip Daberger , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč Marek Hlávka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč Zdeněk Frank a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč Patrik Mašek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč Dominik Dvořák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč Filip Daberger a vstřelil gól.
55:00
Zahájení trestná střílení.
55:00
Komentář trenéra domácích J. Šťastníka : Prohráli jsme si to klasicky sami, díky dabecovi , že aspoň on přišel pomoct.
55:00
54:59
Nyní uvidíme pravděpodobně po pěti nájezdech na každé straně, které určí vítěze prvního čtvrtfinále Play-Off.
45:00
45:00
44:59
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil David Dvořák, asistoval Patrik Mašek (3:3).
44:59
Neuvěřitelné!!! Domácí Dvořák posílá zápas pouhou sekundu do prodloužení! Bude se hrát deset minut navíc dokud nepadne branka...
44:10
Domácí v šesti dobývají brněnskou svatyni.
43:06
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
40:06
Čas plyne a Hattrick úspěšně brání svoji svatyni.
30:01
Utkání sleduje 50 diváků.
30:00
30:00
25:09
Hra je vyrovnaná, Znojmo se tlačí za vyrovnáním.
22:07
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Petr Olšák (2:3).
19:44
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Dominik Dvořák, asistoval Filip Daberger (2:2).
16:24
Po opatrné první části jsme viděli dva slepené góly a hra je hned zajímavější.
16:04
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil David Dvořák, asistoval Josef Fišer (1:2).
15:09
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Vít Máček, asistoval Vojtěch Smutný (0:2).
15:00
15:00
11:12
Nevídaná věc!!! Hostující hráč přiznal přestupek a rozhodčí odvolal gól! Krásné gesto hostů! Už to mohlo být 0:2.
05:20
Vidíme opatrný florbal...
03:29
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Petr Olšák (0:1).
02:49
Nyní hrozila domácí dvojice Frank - Dvořák!
01:45
První střelu si připisují hosté z Hattricku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Rýznar a Jan Saňka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Pavel Karásek; hráči v poli: Zdeněk Frank, Marek Hlávka, Dominik Dvořák, Patrik Mašek, Josef Fišer